Хмара міток


Свіжі записи

23:34

Олег Ляшко → Блог

1 0
Середа
22:55
13/03
Казка для бабусі
Історія бабусі Євгенії з села Заруддя на Тернопільщині – це історія про те, що мрії здійснюються, якщо дуже сильно цього хотіти.
72-річна пенсіонерка мріяла зустрітися зі мною “до заходу сонця”. Але як це зробити, якщо ноги не ходять? Вона написала мені листа, ...

0 1
Вівторок
16:26
19/02
Чому Супрун має піти?
Вони всі помруть! – політика Доктор смерть Супрун і її похоронної команди проти українців.
Більше 2-х місяців тому я звернувся до прем’єр-міністра і МОЗ з проханням допомогти в лікуванні хворому на рак молодому хлопцю з Житомира Віталію Габітову. І лише сьогодні ...

0 0
Середа
13:49
13/02
Зупиню свавілля МОЗ!
Роботу МОЗ блокує не судове рішення чи наша команда, як заявляє Супрун, а не бажання уряду виконувати вимоги Конституції і призначити законного керівника міністерства. Заручниками злочинної бездіяльності влади стали всі українці.
Протиправна діяльність Супрун ...

1 0
Четвер
22:31
07/02
Супрун повернула українців у 18-те століття
Якщо Супрун така “хороша”, як про неї кажуть її захисники, то чому ж її за три роки офіційно не призначили міністром охорони здоров’я? Яке право має незаконно призначена особа проводити медреформу, якщо вона не несе відповідальність за життя мільйонів людей? ...

0 0
Середа
21:15
06/02
3 підстави для звільнення Супрун
Щодо резонансного рішення суду за нашим позовом про звільнення Супрун. У мене запитання до Порошенка і уряду, які кажуть, що воно незаконне:
– де в законі про Кабмін чи в будь якому іншому є посада в. о. міністра?
– чому в парламент упродовж 3 років не внесено ...

1 0
Середа
10:45
06/02
Керувати МОЗ має той, чиї діти і батьки лікуються в Україні
Відставка в.о.міністра Супрун – це лише перший крок до відновлення порядку в медицині. Міністром має бути український лікар, який українців рятує і знає реальну ситуацію. Той, чиї діти і батьки в українських лікарнях лікуються!
У зв’язку з цим хочу наголосити:
– ...

1 0
Понеділок
22:06
04/02
Я змусив Порошенка підписати наш закон про продовження мораторію на продаж землі!
Це перша перемога в нашій боротьбі за право українських селян бути справжніми господарями на своїй землі. Наступним кроком буде ухвалення запропонованих мною змін до Конституції, які зроблять основою аграрного устрою фермерські господарства. Не МВФ, не транснаціональні ...

1 0
Субота
14:35
02/02
Розрив Договору про ліквідацію ядерних ракет - загроза людству
Росія і США розірвали Договір про ліквідацію ядерних ракет. Дуже, дуже тривожний сигнал для всього людства! Виконання перед Україною зобов‘язань за Будапештським меморандумом стало б справжнім запобіжником проти розповсюдження ядерної чуми.
Сильні світу цього ...

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.