Блоги → Перегляд

Королевській продовжили карт-бланш

Четвер, 11:15, 07.11.13
У цій статті згадуються

 

 

Кількатижнева атака на міністра Королевську з боку опозиційних депутатів , що спеціалізуються на соціальній політиці, здається тільки посилила саму Королевську. Адже ця атака виглядала як спроба виокремити слабку ланку в цілому КМ, і через цю слабку ланку продемонструвати суспільству неспроможність цілого КМУ

Не важливо , якою мірою достовірні панічні відомості про відсутність грошей у Казначействі,  про вичерпання джерел наповнення бюджету та інша подібна інформація . Важливо , що соціальні виплати не заморожені, робота соціальних служб помітна і взагалі соціальний захист не зупинилася .   І Президент це оцінив .

 Зараз ми з великим ступенем ймовірності можемо говорити , що у Королевської продовжений карт- бланш на проведення соціальних реформ. Гострі кадрові питання , які ставилися по  деяких фондах , а також звинувачення у відсутності коштів на соцпрограми Президента - все це на сьогодні перестало бути актуальним. Уряд не тільки виділив додаткові гроші для міністерства , а й фактично посилило позиції особисто Королевської. Чого варто було очікувати: адже В.Янукович чітко визначив соціальну сферу пріоритетною , читай - одним з опорних напрямків роботи з виборцями в передвиборний рік .

Тож при оцінці ступеня реальності причин різко збільшеною жорсткої критики роботи міністра соцполітики не варто скидати з рахунків і суб'єктивний фактор , і тим більше - політичну доцільність. Серед основних критиків достатньо тих , кого торішні кадрові перестановки в Кабміні позбавили доступу до дуже значних ресурсів . Ну і , звичайно ж , якщо Президенту вигідно максимально сприяти успішній роботі Мінсоцполітики , то в інтересах опозиції якраз криза соціальної сфери. Оскільки напевно наступний за цим соціальний вибух знову , як і в 2004 -му , може підняти їх у владу. І цього « вибуху» опозиція з марною надією чекає вже третю осінь поспіль.

Соціалка й справді, як би тяжко людям не було, навряд чи зможе збурити народ настільки, настільки можуть збурити  фальсифікації на виборах, тож опозиції варто більше акцентувати не на соціалці , а на національній перспективі - Євроінтеграції, а коли первшість у євроінтеграційних процесах фактично без бою віддана Банковій, то й боротьба за соціалку виглядає, ні більш-ні менш, навіть я к не боротьба з політикою Уряду, а персональне поборювання того чи іншого представника Уряду.Це вже не політика, а персональні розборки.

 

 

 

 

Коментарі

Перспектива для Украины это не Євроинтеграция или интеграция в с Россией. Вибор между ними это популизм и политиканство.
А реальные политики такие как Кучма, Янукович, Медведчук ставят на ЕвроСНГ.
И Украину принимают как центр ЕвроСНГ.
А другого пути для Украины в современных граицах нет.
Решение не простое для любого политика но простых решений в политике нет.
Простые решения только в дураков.
Краще б їй ПОСТАВИЛИ бланш.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.