Понеділок, 15:36, 13.01.14

Рейтинг
5 0
Переглядів
3075

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

Цікавий логічний ряд складається щодо сьогоднішньої спроби "обурених киян" розібрати барикади на розі Хмельницького і Хрещатика.

1. Зі сторони ворогів Майдану там були Вікторія Шилова, бабушки із формою маразму "АнтиМайдан", фани ЦСКА і студенти КНУКіМ (імені Поплавського).

2. Сам Михайло Поплавський був одним з тих, кому влада дала зелене світло іти на округ. Домовлявся співочий ректор з Андрієм Клюєвим. "Юний орел" прилетів у Черкаси, де шляхом масового підкупу і фальсифікацій вкрав перемогу в опозиційного кандидата Миколи Булатецького. Місцева влада і правопохоронні органи не лише закрили на це очі, а і сприяли цьому.

3. Вікторія Шилова відома іншим, але вона, крім всього іншого, є ...викладачем Інституту кіно і телебачення КНУКіМ Поплавського.

Отже, Поплавський старанно відпрацьовує свій новий мандат і перетворює університет культури на комбінат з виробництва тітушок.

Про яку культуру взагалі може тоді йти мова?

Символічно, що "культурна" спроба знести барикаду сталася в той день, коли і Міністерство культури перетворилося у репресивний орган, надсилаючи листи з погрозами УГКЦ.

Несамохіть згадується старий анекдот:

"- Алло, прачечная?

- Нет, х..ячечная! Министерство культуры, й..б твою мать!".

Все-таки, у приймальні глави Мінкульту і в ректораті КНУКіМ було б доцільно відкрити пральні із хорошою хімчисткою. Толку буде більше, ніж від такої "культури".'

Андрій Лозовий,
єдиний опозиційний кандидат у 94 окрузі,
заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка

Коментарі

Фанати ЦСКА?))) Фанати Динамо їх пєтушать як лохів.
вот и очередной адрес для посещения евромайданом:

с лозунгами и наклейками
ПО ЧЕМ КУПИЛ ДЕПУТАТСТВО. .

!!!!!!!!!!!!!!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі