Блоги → Перегляд

Відкритий лист

Понеділок, 15:31, 10.02.14

 

                              Шановні країнці!

 

Пропоную Вам текст відкритого листа до Леоніда Кравчука, надісланого йому непрямим шляхом в кінці 2012 року.  Немає впевненості, що послання дійшло до адресата, а поставлені питання стосовно Державної Символіки і сьогодні не втратили своєї актуальності – чекають на позитивне  рішення. Буду радий Вашим думкам стосовно піднятої теми.

                                                                                                                                                                                                                                                                        

                          

                                                                       Шановний Леоніде Макаровичу!

 

     Ощадно ставлячись до Вашого дорогоцінного часу, коротко викладу два альтернативні варіанти неминучого, що виключають можливість третього.                                        

     Я, той, ким нехтують уже 12 років. І поки будуть гребувати ідеєю Софократії – Мудра Влада – Влада Розуму (з попередніх послань, Ви знаєте про що йдеться), Українська держава втрачатиме, занепаде до глибини абсурдності свого існування, перестане бути, розчиниться в просторі як примара на світанку. А (у)країнці розпиляться серед інших держав і народів – зникнуть з буття як обри. Поповнять собою список історичного ланцюга перебування на даній території, що починається з «Трипілля». І втратиться генетичний звязок поколінь. І нікому буде згадати предків недбалих.

    Я, носій Ідеї Світлого Буття. Та мені ще не багато лишилося – і дай мені Боже, бути не довго тут з вами! І якщо, я, так і залишуся «невдахою» (не затребуваний суспільством),  то з останнім моїм видихом  упаде прокляття на всіх керманичів і «сильних» світу цього – від церковників до олігархів, усіх тих, хто штовхає Українську державу – мою Україну – до загибелі! Жахіття чигає на них! Їх і смерть не врятує! І не буде добра нащадкам проклятих!!!

     Щоб бути Україні, треба: а) подолати безмірність (бєспрєдєл) умників, попросту – дурних людей, якими кишать влада і опозиція;  б) ліквідувати оцю модель стихійного, нестійкого розкладу речей у державі; в) повернути суспільство у правове лоно  Конституції України. Виконати ці, по-суті прості задачі під силу (тільки) моральним, відданим Україні, людям. А створити умови добробуту людей здатна виключно Мудра Влада.

     Отже, поки я живу, дихаю і мислю, моїм смислом і сенсом на остаток життя, є – утвердження Софократичного Суспільства в Україні.

      Я виберусь із цієї трясовини (Коли? Не знаю.), піднімусь і вийду у поле політичної діяльності, і зроблю свою роботу – втілю накреслене!  І хто стоїть на моєму шляху, є - кляті  вороги  України! І в традиції руського духу, мститиму їм за поневіряння мого народу, і буду нещадним до них! І голови позношу манкуртам, і викрию марнославство «патріотів», і лукавство попів! І буде треба, задля стабілізації України, стягну з найкрутіших олігархів, і дехто пошкодує, що йде проти України! І буде повалений звір! І ніхто не уникне справедливого суду! *

     Тож, однозначно, над ворогами України уже занесений Караючий Меч!!!                      

             

 

 

           

    А поки що, стримуючи свій гнів, пропоную:

 

   1. Виключити із розгляду питання «великого гербу». Нашому Гербу-Триєдності уже понад 1000 років. Він реальний, достатній  і має глибокий буттєвий смисл для всієї Русі-України. А не те, що неіснуючий птах – «двоголовий орел».

     2. Повернутись до історичної (правильної) послідовності кольорів на Державному Прапорі: жовтий – зверху, блакитний – знизу. Жовтий колір являє собою золотистий промінь Сонця, блакитний – колір Землі. Тобто, кольори символізують Сонце – Батька і Землю – Матір. Таким чином, Україна знаходиться під Прапором–Захистом. Правильне розташування кольорів на Державному Прапорі є життєдайним, сприяє успіхам України. (Третє тисячоліття повинно стати Ерою Русі-України! – Власне зауваження.)

     3. Текст Гімну України треба замінити! (Пропоную варіант.). Гімн – це молитва до Бога; мантра, що зміцнює й мобілізує внутрішні сили суспільства; це підсумок надбань і життєстверджуюча програма розвитку, код успіху і процвітання держави. А не очікування невідомого, поки: «Ще не вмерла…»

     Символіка, це не тільки ідейна складова – це обереги буття держави. На сьогодні, із трьох символік справжнім оберегом України є Герб. Саме завдячуючи йому, попри «всі проти», Українська держава ще існує.

     Текст Гімну прямо  не впливає на розвиток, однак, не маючи у своєму змісті сказання про статки  символічно нівелює набутки суспільства, що трансформуються в реаліях буття. Втрачається набуте – зменшується потенціал держави.

     Синьо-жовтий Прапор вносить певну деструкцію у соціально-економічну і політичну організації держави, а «перевернутість» змінює напрям потоків енергії, висмоктує рушійні сили суспільства, чим уповільнює або зводить до нуля процеси розвитку.

     Таким чином, приведення Державної Символіки до співзвуччя  оптимістичних мотивів сприятиме успіхам України, налаштує Українське суспільство на майбутнє, щастя й процвітання, а (у)країнців на буття і духовне вдосконалення.

     Леоніде Макаровичу! Ви, головний організатор відновлення незалежності держави й активний учасник політичних процесів в Україні – честь Вам і моє шанування. Та не Вам належить роль головного проводу у світле майбутнє – це накреслення для Софократії. Ваш уділ, як і багатьох інших (чинних) персоналій, бути прихильником, або опонентом ідеї «Мудра Влада». Сьогодні, Ви – Голова Експертної Групи Конституційної Асамблеї, або приймете пропозицію і візьмете участь у її реалізації, або (зарозуміло) відмахнетесь від неї і залишите усе як є. Та знайте, прийдуть інші і зроблять так як має бути! А Ви ж, пам’ятайте про неминуче… 

     Бажаю мудрості, віка й здоров’я!

 

      Іван-Зореслав – маю Волю і Честь

 

*   А щоб у цих згаданих не виникало завчасної спокуси, кажу і повторю не раз: «Я руки не підніму своєї на захист свого тіла, психіки і особистої свободи, та хто на мене замахнеться – будь-то замовник, підбурювач, посередник чи виконавець, чи той, хто чинить перешкоди на шляху до Софократії – у проклятті згине він і рід його до третього коліна! І внуків не залишиться!»                          

 

 

 

Коментарі

Та Кравчук - то старий комуняк!
mart mart   16:12
+1

Пан атаман Грициан Таврический--це мені нагадує.а ще---останнього гетьмана розумовського. і після нього--пшик.
Добряче ж тебе схопило, чоловіче.
0

Це моя технологія - приведення вас до Розуму. І будете такими, якими бачу, вас!
гм, треба ставити антитроян
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі