Блоги → Перегляд
Мітки Одеса

«Вова! Не делай маме нервы!»

Середа, 10:56, 07.05.14

Рейтинг
4 1
Переглядів
1704

0
0
У цій статті згадуються

«Вова! Не делай маме нервы!»

Під час сутичок та пожежі в Одесі 2 травня загинуло 46 людей, понад 200 – постраждалих... Скільки ще крові потрібно кремлівському карлику, щоб задовільнити свої хворі амбіції? Скільки річок має сповнитися сльозами, щоб вгамувати його страх втратити владу, зостатися царком без королівства?

Обставини склалися так, що 2 травня я був в Одесі і стояв пліч-о-пліч з одеситами, захищаючи їхню «перлину біля моря» від «колорадів» (так вони охрестили сепаратистів у масках та з георгіївськими стрічками). Ми з делегацією із Тернопільщини прибули на військово-морську базу з шефським візитом. Зустрілися з екіпажами корвету «Тернопіль», фрегата «Гетьман Сагайдачний», передали їм шефську допомогу, обговорили з в. о. заступника командувача Військово-Морських Сил України, контр-адміралом Андрієм Тарасовим можливість співпраці з військово-промисловими підприємствами Тернопільщини.

Згодом спільно з кількома моряками ми дісталися центру і несподівано для себе опинилися ...в тилу у сепаратистів. Виявилося, що «Колоради» перекрили вул. Грецьку, щоб перешкодити мирній ході ультрасів, присвяченій соборності України. Футбольні вболівальники традиційно рухалися від собору Преображення Господнього. В них не було зброї, тільки бажання, щоб Україна була єдиною, переконання, що Одеса – українська, а не російська! «Колоради» ж чекали їх «озброєні до зубів» кастетами, палицями, холодною та вогнепальною зброєю, щитами. Вони були агресивними та готовими вбивати й калічити!

Ми спробували прорватися до своїх. Занепокоєння одразу викликали хаотичні дії міліції. Вона спершу «живим ланцюгом» відділяла «добро і зло», проте «колоради» то в одному, то в іншому місці «пролазили» крізь ланцюг і навіть стріляли, ховаючись за спинами правоохоронців. Питання: на чиєму ж боці міліція? Кому служить? Народу? Ні. Таке враження, що тому, хто більше заплатить. І дарма, що це ворог, загарбник, вбивця. Гроші - не пахнуть. Янукович будував поліцейську державу. І якщо «верхи» періодично «перетасовував», здійснюючи кадрову ротацію, то середня ланка, особливо на Сході й Півдні, «запліснявіла». Вона звикла до «заробітків після роботи». Іншими словами – до бандитизму, кришуваня, гоп-стопів. Логічно, що повністю деморалізована і криміналізована міліція стала нині зручним  прикриттям для сепаратистів. Але навіть це не зупинило  справедливий гнів одеситів. Звичайні люди різного віку та статі стали на захист Одеси. Тієї п’ятниці вони здолали «колорадів», але якою ціною?

Україна була в жалобі, а тим часом правоохоронні органи звільнили 67 сепаратистів, затриманих 2 травня. Навіщо? Щоб знову пролилася кров? Адже Путін не зупиниться, оскільки не депресивний Донбас його цікавить, а Одеса, Херсон, Миколаїв. По-перше, щоб «відрізати» Україну від моря. По-друге, як стверджує політичний аналітик Євген Жеребецький, щоб повністю з’єднати Абхазію, Крим, українську причорноморську зону та Придністров’я. «Крим росіянам був украй необхідний, бо там військово-морська база, - зазначає він. - Одеса – це порти, це колосальна інфраструктура, яка призначена, зокрема, для експорту нашої сільськогосподарської продукції. У Херсоні - також порти. У Миколаєві - суднобудівний завод, який у Радянському союзі був єдиним заводом, де можна було будувати авіаносці. Тому сценарій РФ простий: закинути сюди диверсантів і робити все, щоб захопити ці області». Донбас Путін використав, аби «розкачати» Україну, дестабілізувати, ослабити, а потім – напасти. Не на тих натрапив. Одесити – по-особливому незалежні. З окупантом воюють силою і ...прицільним одеським гумором. Нещодавно балерини станцювали для царка «Лебедине озеро», винахідливі продавці шаурми зробили його лицем своєї продукції, а гумористи – героєм анекдотів. Найпопулярніший: Іцик довго не спілкувався з Рувином, а зустрівшись, звично запитав, як той поживає. Рувин поскаржився: «Боюся говорити російською». Іцик: «Гадаєш, бандерівці прибють?» «Та ні, – відповів Рувин. – Боюся, що Путін прийде мене визволяти».

Були одесити лаконічними і у відповіді на заяву кремлівського карлика про те, що Одеса у складі Новоросійського краю «була дарована Україні в царські часи». Вони просто на в’їзді до міста повісили біг-борд з карикатурою і написом «Вова! Не делай маме нервы!» Ох, дав би Бог розуму тому Вові дослухатися!

 

 

 

Коментарі

У "вови" імперська "вава" в голові.
Тому він, швидше всього, невиліковний..
ANGEL . 12:22
-1
> Обставини склалися так, що 2 травня я був в Одесі і стояв пліч-о-пліч з
> одеситами, захищаючи їхню «перлину біля моря» від «колорадів»

Весьма показательная строчка.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі