Блоги → Перегляд

Терпець вірвався (і не тільки в Олі). Цікаво чи знає про це ця довбана влада , що була опозицією ?

Субота, 14:45, 09.08.14

Рейтинг
6 1
Переглядів
2490

0
0

php8pbjz08bf5.jpg

Оля Лігашевська-Лещиньска


Всіх друзів, знайомих і не знайомих!!!!
ПРОШУ РЕПОСТ!!!!!
... Кінець, мені терпець вірвався! Хочу поділитися з шановним товариством випадком який стався сьогодні на нашій " славній" львіській митниці в аеропорту. Я дуже сподівалась ,що люди можуть таки мінятися, дуже! Але .... Для цього потрібно по-перше бути людиною, по-друге потрібно мати бодай хоч трошки совісті! Нажаль наші славні охоронці кордону у Львові як не мали іі ,так і ніколи не будуть мати!
А сталось наступне... Я і моі друзі , а всі ми живемо у Чікаго ,зібрали невелику передачу(20 кг) для бійців спецназу,які вже 4 місяці воюють за Украіну, включаючи ту срану, вибачте , львівську таможню і тих сволочів які там працюють! У тій передачі не було жодноі забароненноі речі... Тільки 2 комплекти мультікам , берці, Селокс (кровоспиняючий засіб) і усякі дрібнички які придатні у польових умовах і які в Украіні купити неможливо. Звичайний чемодан, переданий мною через маму моєі коліжанки відправився з Чікаго до Львова. Здавалось б що тут такого.... Та ні , зміна митноі служби Львіського аеропорту, який знаходиться в тій самій краіні у якій іде війна , вирішив що цей вантаж може опинитися у батальона спецназу тільки після хабара у $ 20.00 ....звичайно ,я можу написати ,що це була тільки добре відгодована вибілена курва у якомусь там званні " почетноі таможеніци" але думаю, що то міг бути будь хто з зміни яка працювала о 7 годині вечора в Середу 23 липня 2014 року. А виглядало це дійство так: митниця запропонувала дати ій 20 ку , на відмову зреагувала так: мені здається що у вас в чемодані є ... уявіть собі- броніжелет! І вона запропонувала п. О. пройти в кабінет для подальшого огляду.....в результаті якого мадам виявила " заборонені до ввозу медикаменти" у вигляді Селоксу! Який продається в звичайному американському супермаркеті у відділі товарів для подорожі! про який кожен день благать всі украінські телеканали, який кожен день люди з цілого світу збирають ,щоб наші хлопчики мали шанс залишитися живими!!!! І ця сука в пагонах з украінським гербом говорить до мами моєі товаришки, як що хочете це забрати - $20!!!!!! До якоі степені треба бути гидотою,щоб життя людей які тебе і твоіх дітей захищають ,оцінити в 20 американських доларів!!!!! Якою потворою жінка має бути , щоб наплювати на свій власний материнський інстинкт?! Чи вона впевнена ,що іі сини ганятимуть бухі по Львову , поки моі родичі будуть бити ворогів під Донецьком. Тому що вона нахалтурить на своій роботі на хабар щоб відкупити своіх! Я не знаю як звати ту суку, я не знаю як вона виглядає , але можу сказати ій і таким як вона точно-кара не обійде іх стороною! Я б забила на ту ситуацію як би перевозили , там 3 компа на продаж або ще щось на гендель.... Але це ж була допомога для хлопців які на війні за нас всіх! І от питання в мене , я знаю це з відчаю, а чи варто то все? Чи вартує посилати на смерть молодих гарних здорових хлопців заради того що б НІЧОГО НЕ ПОМІНЯЛОСЯ?
Завтра я буду дзвонити в аеропорт і спробую дізнатися ім'я цієі тварюки яка плюнула в душу кожній матері, яка вже не подивиться в очі своій дитині.....
І ще ,якщо цей пост таки якимось чином дійде до неі або хтось може себе впізнає.... пам'ятайте- війна скінчиться, хлопці повернуться і тоді ці двадцятки стануть вам поперек горла.....
Прохання до всіх- ПРОШУ РЕПОСТ!!!

 

 Цікаво, чи знають про такі випадки в Львівській ОДА,Кабміні, Адміністрації Президента,судових та правоохоронних органах? Мені видається що знають, але керуються принципом "Не царська це справа ...", або ще гірше кришують цю наволоч. 

До слова, Ірина Сех, львівська губернаторка, граючи на патріотичних почуттях галичан, ввела на території області дні скорботи за загиблими в АТО і "запропонувала" перенести "Захід-Фест-"2014", до котрого готувалися цілий рік і кошти з якого мають піти на підтримку Української армії, на невизначений термін. Знову піаряться на загиблих, забуваючи про поки що живих.

 

Не хотілося-б проводити паралелі, але ... 

Коментарі

Хабарі необхідні для продовження війни Путіна проти України.

Знайомі вже підтвердили, що їх напрягають (щодо збору хабарів для подальшої передачі чорналу по старих янукарських каналах). Отже: або ми знищуємо хабарників, або вони знищують нас.

Хабарників (якщо вони недоторкані) можна лякати, майно їх палити і тд. Якщо це не допоможе - прийдеться діяти більш радикально..
+2

Війна - дуже коштовна штука.
Щоб допомогти Путіну-Мєдвєдєву здійснити війну 2008 року, наші корупціонери вкрали всю світову допомогу постраждалим від повені 23-27 липня (Прикарпаття). Це тоді була безпрецедентна краіджка за всю історію України!

Так само і зараз - всі сили корупції (і українців) кинуто на збирання коштів для Путіна. Він свої гроші (валюту) в Україну на війну не дасть, бо це відразу ослабить Кремль і зміцнить (фінансово) Україну.
+2

Ні один митник, прокурор, суддя, податківець,міліціонер, державний чиновник не має права займати посаду без перевірки на детекторі брехні, та пояснень походження їх статків. Викритих в зловживаннях не тільки звільняти з роботи, а судити з конфіакацією майна. Це потрібно не тільки для відновлення справедливості, а й для вакцинації тих що прийдуть на їхнє місце.
+2

Сьогодні все з точністю до навпаки. Чесних не допускають до роботи в українській корупції (митниці, прокуратурі, суду, податковій службі). А крім корупції у нас нічого нема..
0

В Україні є науково-технічні новатори та їхні досягнення, яких ви люто ненавидите.
0

Пане Дмитре. Те, що є вигідне людям, є невигідним тим, хто тих людей гнобить і експлуатує. Це - аксіома.

Отже в новацій є не лише апологети, але й вороги.
Хабарі необхідні для суч.влади. Адже не для того вони бились за крісла, щоб жити на одну зарплату..

У війні вони не хочуть перемогти, а хочуть просто поділили Україну між Кремлем і ними. Вони будуть збирати хабарі вже не для Кремля, а для себе-коханих..
Творити державність повинен народ і далеко не декоративне народовладдя.
Саме депутації до Конституційених зборів не є раз і назавжди обраними, а на кожні збори буде їм МАЙДАН... І кожен пройде люстрацію саме по справам...

Лигітимізація майдану тут.
Якщо президент не слугує народу. - Імпічмент безкровно і позачерговими зборами. Але то і підтримка президента котрий працює на народ і державу...

ЗВЕРНЕННЯ до президента України http://exintel.org/zvernenny.htm http://politiko.ua/blogpost112901
Презентація вмотивованих змін до Конституції http://exintel.org/prezent_ua.htm
Обгрунтування змін до Конституції від 20.06.2007 в останній редакції http://exintel.org/polit_korekt.htm
Проект Конституції України http://exintel.org/DOC/0-KONST-UA.htm
Дебати з питання тут http://politiko.ua/debate1123
mart mart 16:17
+2
розстрілювати таможників можна --телефон довіри .
чому не розстріляти гарно щоб інші боялись?

але треба мати орган для цього
0

Можна не вбивати - просто здійснити попередження і замах (атентат). Це вже буде бодай щось..
Митник - це діагноз епідемічної хвороби! Було б неправильно казати - серед митників трапляються паскуди. Треба казати ВСІ митники - паскуди!!!

Боже, скільки роботи для наших хлопців після завершення АТО! Сподіваюся, про митників вони не забудуть. А зі стінкою, до якої їх буде потрібно поставити, проблем не буде: просто по-під стінами КОЖНОЇ митниці.

А потім можна буде причепити табличку: "Тут, для застереження майбутніх митників митниці №... розстріляно повний списочний склад їхніх попередників з твердою обіцянкою повторити акцію в разі неналежної роботи працівників митниці №..."
На жаль, писала типова дурнувата українка, яка категорично відмовляється навіть пробувати жити розумом власним.
Як і абсолютна більшість решти українців.
+1

Пане Дмитре. Окрім Вас, у цьому світі є бодай хтось позитивний?
N M   19:08
+1

Позитивні всі, хто позитивно відгукується про його новаторства. Я особисто нічого про ті новаторства не знаю.
0

Панове радукри, якщо кожен з вас окремо все знає і все вміє, то чому ж ви всі разом так глибоко в сраці?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі