Понеділок, 12:21, 19.01.15

Скандал із заступником міністра регіонального розвитку і будівництва, якого народні депутати змусили відмовитися від статусу учасника АТО, має своє продовження.

Ситуація з заступником міністра Ісаєнком тим більш показова, що стали відомі дані й про інших посадовців, які у той чи інший спосіб здобули собі статус учасників АТО. І отримали вони його для того, щоб уникнути люстрації або, щоб отримати пільги

Таких посадовців понад 200.

В Міністерстві юстиції заявили, що статус учасника антитерористичної операції хочуть отримати близько 200 осіб, які не брали участь у бойових діях.

Про це повідомила на всю Україну директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Тетяна Козаченко.

За інформацією Міжвідомчої комісії, що надає статус учасника бойових дій АТО, більше 3,5 тисяч людей отримало такий статус. Біля 200 осіб подало документи на отримання статусу і які не є суб'єктами АТО. Це означає, що ці люди не відносяться до військових.

За її словами це означає, що ці люди були залучені для виконання функцій на території АТО, наприклад, якщо це військовий прокурор - він міг бути залучений, щоб в зоні АТО допитати військовополоненого чи на інші завдання.

Отримання такими людьми статусу учасника бойових дій говорить більше про бажання отримання такого статусу, як можливої індульгенції по люстрації чи отримання пільг, ніж про дійсну необхідність та участь в вирішенні завдань АТО в зоні бойових дій, - повідомили в Міністерстві юстиції.

Усе це зменшує довіру громадян до влади, і не сприяє розвитку демократії в Україні.

У той час, коли мільйони українців допомагають армії чим можуть, коли тисячі волонтерів часто з ризиком для здоров'я і життя доставляють допомогу в зону АТО, коли тисячі добровольців і призовників, ризикуючи здоров'ям і життям, воюють за незалежність держави, ці 200 посадовців поводять себе, як мародери.

Єдине, що вони ще можуть зробити, це відмовитися від статусу учасників АТО добровільно. І це буде справедливо, бо ні бійці, ні волонтери, ні громадяни не примиряться з такими зухвалим присвоєнням статусу, який їм не належить.

 

 

Коментарі

Важная инфомация!
Хорший привід для люстрації і ніяких поблажок.
Достойних людей багато, тільки не всі рвуться до влади.
0

Влада людини над людиною, це завжди зло.
До нього рвуться гірші з гірших..
Люди, нас намахали в черговий раз, що і не дивно! Я думаю, що нас вже і продали, або і не нас, а територію! А тих двісті "фантазерів" гнати з роботи без права поновлення!
+2

А деж тут Парасюк, Соболев, Семеченко?
+1
Я извиняюсь, удалил то что только что написал, немного не туда,слегка с ненормативом, а автор девушка,стыдно стало:-) а тавварищщей таки да, надо таки люстрировать, ага, раз участник АТО, предяви уши кацапа, или видео там, типа как ты с автоматом на позициях вату мочиш,вот...
Якщо просто і тупо розстріляти всіх тих, хто отримує найбільші пенсії - велике добро буде і велика справедливість..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі