П'ятниця, 12:04, 08.05.15

Рейтинг
0 0
Переглядів
1645

0
0

Сьогодні, 8 травня, Україна переходить на загальносвітову традицію окремо святкувати День перемоги над нацизмом і шанувати пам'ять жертв Другої світової війни.

Вінницька обласна політична партія «УДАР» в особі її голови Ігоря Ткачука скорботно схиляє голову перед загиблими у боротьбі за мир в усьому світі.

Слава Героям, які пройшли крізь полум’я боїв і пекло концтаборів, вистояли у тій страшній війні проти людства.

Слава мужнім українським синам, котрі, як сімдесят років тому їх діди і прадіди, зі зброєю в руках боронять рідну землю від агресора, захищають свободу і суверенітет України.

Вірю, що ми вистоїмо і обов’язково переможемо, як перемогли у Другій світовій війні. Адже в наших жилах тече кров нескореного та гордого народу, в наших душах – віра в Перемогу, в наших серцях – впевненість у власних силах.

Доземний уклін всім ветеранам, за мужність і самопожертву у роки війни, за ратний і трудовий подвиг, за відбудову зруйнованих вщент міст і сіл, за право на життя.

Сердечно вітаю Вас, дорогі земляки, з 70-річчям Перемоги над нацизмом! Зичу здоров’я нашим ветеранам, а нам усім – віри та єднання в боротьбі за Україну!

 

 

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі