П'ятниця, 13:02, 08.05.15

У ці дні ми вшановуємо величний подвиг українського народу в Другій світовій війні, людські втрати в якій становлять від 8 до 10 мільйонів наших співвітчизників.

Віднині, відповідно до Указу Президента України, щороку 8 травня ми відзначатимемо День пам’яті та примирення.

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять тих, хто загинув на фронтах війни, хто відчув жах окупації, хто тяжко працював у тилу, хто вже тоді наближав незалежність України.

Шановні ветерани, у нашій пам'яті назавжди залишиться ваш урок честі й слави, героїзму й самопожертви, патріотизму і вірності рідній землі. Українці з жагою справедливості відстоюватимуть мир, який ви вибороли для нас.

Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям! 

Коментарі

Смотрю сейчас Парад Победы в Москве. Какие чувства вызывает этот парад? Чувство гордости за свою страну! Посрамлены многие недоброжелатели, которые кликушествовали накануне этого праздничного действия. Видел и Знамя Победы с серпом и молотом, видел знамена с изображением В. И. Ленина на них. Преемственность поколений радует. История нашей страны неразрывна, нам есть чем гордиться, нам есть что улучшать в нашей жизни, исходя из опыта предыдущих поколений.
Ну и где игнорирование парада? На параде прошли военные Индии, Китая, Армении, Азербайджана, Киргизии, Казахстана, Сербии. Утрись Европа и Америка! Вы только показали свою несостоятельность, свою причастность к возникновению фашизма в Германии. Европа полностью легла в свое время под Гитлера и воевала против СССР. А США, своими средствами питала фашистскую Германию, до самого развязывания войны.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі