Блоги → Перегляд

Москва. Марков. Лицемірство

Четвер, 16:11, 13.08.15

Рейтинг
0 0
Переглядів
1319

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

Нещодавно парламентська фракція "Батьківщина" не голосувала (крім Ігора Луценка) за збільшення фінансування української армії під час війни. Депутат від цієї фракції Олександра Кужель влаштовувала істерики в залі, агітуючи колег по коаліції теж не голосувати. А між тим, разом з "Батьківщиною" не голосував за нашу армію відкрито промосковський "Опозиційний блок" та екс-регіонали з числа позафракційних і лобістських груп.

_____
"12 сентября на Востоке и Юге Украины родился новый молодой, энергичный, харизматичный, идеологический лидер пророссийски настроенных граждан Украины, который гарантированно будет баллотироваться в Президенты Украины".

(с)
Юлія Тимошенко про Ігоря Маркова одразу після його арешту (13.09.2013)

_____
У 2008 році фракція "Блок Юлії Тимошенко" фактично повним складом (крім Олега Ляшка, Остапа Семерака, Павла Мовчана і ще кількох патріотів) під тиском свого лідера не голосувала за засудження російської агресії проти Грузії.

_____
А тепер задачка: хто наполягав на звільненні Маркова після Революції гідності?


Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі