П'ятниця, 02:08, 23.10.15

Рейтинг
10 0
Переглядів
1691

0
0
У цій статті згадуються

 

 

Україна знаходиться у дуже складному становищі. Через російську агресію та безвідповідальне керівництво колишнього корумпованого режиму Януковича життя українців суттєво погіршилось.

Нова влада робить не достатньо, щоб провести реформи, зупинити корупцію, прискорити євроінтеграцію та перемогти у війні з кремлівським агресором.

В такому стані Україна увійшла у фазу місцевих виборів. Сьогодні на Кіровоградщині відбуваються події, які викликають стурбованість у активної частини громади

Колишні регіонали та представники нової влади об’єднались довкола «єдиного кандидата» - бізнесмена Андрія Райковича.

"Любитель" путінського Єлісаветграда, тітушковод Стрижаков намагається приховати своє регіональне походження під маскою самовисуванця.

Екс-регіонали намагаються повернути собі владу не тільки через свою офіційну ширму у вигляді так званого «Опозиційного блоку», але і йдучи у списках партій, що представляють нову владу, а саме – БПП «Солідарність» та ВО «Батьківщина».

Зі всіх боків пропагується повернення місту окупаційної назви Єлисаветград, для чого витрачається колосальний фінансовий ресурс невідомого походження. У місті розміщено біл-борди, лайт-бокси, у ЗМІ розміщується величезна кількість дорогої відвертої та прихованої реклами.

На проведення безглуздого «загальноміського опитування з питання перейменування», яке не матиме жодної юридичної сили і суперечить законодавству, з бюджету виділено 600 тисяч грн.

Кандидатів, що не належать до тих, хто «єднається», виборчі комісії, підконтрольні владі, під будь-якими надуманими приводами намагаються не реєструвати і не допустити до участі у виборах.

Все свідчить про те, що нова влада пішла на змову з колишніми регіоналами і проросійськими силами, щоб зберегти себе і свій вплив. Ми опинились перед загрозою реваншу соратників Януковича на Кіровоградщині.

Закликаю Андрія Райковича публічно відхреститись від підтримки одіозних екс-регіоналів та прокремлівської назви міста, або визнати себе одним з них.

Закликаю БПП «Солідарність» та ВО «Батьківщину» виключити зі своїх списків колишніх регіоналів.

Закликаю Кіровоградську міськраду скасувати безглузде громадське опитування і використати 600 тис. грн. з користю для мешканців міста!

Закликаю виборців бути пильними і не допустити реваншу регіоналів в самому Центрі України! Жодного голосу реваншистам!

ну добре але чому я в чс і маєш зразу +7 ,вночі. чого закрадаєшся як злодій??

Коментарі

01, 23/10 Редактировать Удалить
Остап Глюк

Блог пользователя

Рейтинг
0 0
Просмотров
0

Поднять
0
0
0
В этой статье упоминаются
Владимир Путин
Политик

Путин превращает Крым в мощнейшую базу, какой нет на Черном море image466%20%286%29.jpg

Владимир Путин стремительно превращает Крым в мощную военную базу, угрожающую «мягкому подбрюшью Европы». пишет считающаяся влиятельной в Киеве газета «Зеркало недели».

«Бешеными темпами идет создание очень большой военной базы, аналогов которой в Черном море нет… На днях появилось сообщение, что в Крым для нужд военных завезено горючего на зиму в два с половиной раза больше, чем было в прошлом году… Минобороны России планирует до конца года вручить боевые знамена 40 новым войсковым частям в Крыму… Известно, что боевое знамя не вручается роте, не вручается батальону. Оно вручается соединению типа полк-бригада. То есть, можно говорить, что в Крыму появилось 40 новых полков или бригад. Каждые — по 2–3 тысячи человек. Это позволяет считать, что если на момент аннексии Крыма мы говорили о примерно 20 тысячах военнослужащих ЧФ, то скоро количество российских военных разных родов войск может достигнуть 100 и более тысяч человек», — говорится в публикации.

«Два полка стратегических бомбардировщиков, одни из которых — ракетоносцы, а вторые могут нести бомбы и ракеты… Два полка истребителей, береговые ракетные комплексы «Бастион», соединение оперативно-тактических ракетных комплексов «Искандер-М», которое якобы разворачивается сегодня в Джанкое. В Крым передислоцируются техника и части, которые два предыдущих года очень активно перевооружались и обучались на Северном Кавказе, в Абхазии и Южной Осетии в том числе. Поэтому господин Путин грозит миру пальчиком. Мол, вот моя ядерная база, с ракетами и бомбардировщиками, она находится на расстоянии 200-300 километров от границ ЕС и НАТО. Нет сегодня ни одной в мягком подбрюшье Европы, как иногда называют Болгарию и Румынию, подобной базы. Это меняет весь военно-стратегический баланс и в Европе, и в Средиземноморском регионе, и скажем даже на Ближнем Востоке», — пишет «Зеркало недели».
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі