Блоги → Перегляд

Байден як Аріадна, Яценюк як Тезей

Субота, 10:00, 12.12.15

Рейтинг
2 0
Переглядів
1477

0
0
У цій статті згадуються

 Попри наявність офіційного тексту виступу віце-президента США у Верховній Раді достеменно було не зрозуміло, про що саме він баяв. Різні політичні добродії коментували його слова подеколи в принципово розбіжний спосіб. Отже, спочатку пан Джо скидався на дельфійську Піфію, чиї смутні одкровення кожному вільно сприймати згідно власних очікувань. А таких, як відомо, не бракувало і розкидалися вони в діапазоні між «Yankee, go home!» та «Приїде Байден – усіх розгонить!».

Тільки 11/12/2015, десь об одинадцятій ранку стало очевидно, що Аріадна-Байден напередодні подарував Тезею-Яценюку рятівний клубочок, який таки вивив його з лабіринту Мінотавра під назвою ВРУ.

В лабіринті Мінотавра під назвою ВРУ, де бикують народні рогулі, не важливо чи хтось гарний оратор абощо – ораторством Байдена не могли намилуватися, Яценюка за ораторську вправність ледь не затоптали – важливо те, чи має хтось дещо у клунку, за пазухою, у кобурі…

Тезей спускався в лабіринт, щоб убити Мінотавра, котрий щорік пожирав принесених у криваву данину атенських юнаків і юнок. Яценюк спустився у ВРУ і символічно вбив колективного Барну, на додачу отримавши символічну Аріадну і зберігши своїх символічних юнаків і юнок.

Порадівши за мітологічні успіхи аватари Тезея у подобизні Яценюка, чи слід сумувати через перемогу власної персони пана Яценюка?    

Здається, що ні. Тому що краще втратити з розумним, ніж придбати з дурнем. Навряд чи хтось жадає мати прем’єр-міністром «Барну» або ближчим часом приймати участь у жалюгідних українських виборах. Принаймні, нинішній голова уряду озивається на «зовнішні подразники» і більше не має річного імунітету, та й Аріадна будь-кому не дає.

 

До речі, про кралю. Після вбивства Мінотавра і втечі з острова Кріт з царською донькою Тезей незабаром втрачає її. Аріадна приглянулася шалапутному богові вина Діонісу. А далі було ще гірше.   

Коментарі

Особисто мене Байден розчарував. Старий чоловік, який втрачає зв'язок з реальністю - таке остаточне враження. Тут можна згадати його минулі заслуги, але краще таким як Байден не лізти на трибуну і не дискредитувати США.
+2

У сі розумні заднім розумом. А яка була злість, переживання, прокльони, коли я Байдена критикував до.
Карочє, діти, ви, Бородаті, порівняно з Пєцєю-Сєнєю. Наївні, в казки вірите.
0

#Байден проигнорировал #Порошенко - все успели увидеть? Или пятые каналы такое не показывают? https://www.youtube.com/watch?v=yz1LtBBsKSM …
Василь Wasyl 11:14
У сі розумні заднім розумом. А яка була злість, переживання, прокльони, коли я Байдена критикував до.
Карочє, діти, ви, Бородаті, порівняно з Пєцєю-Сєнєю. Наївні, в казки вірите.
===========
Байден американець. Хоч і старий/дурний, але сказав - США Росії Крим не подарують. А що Ваші Пєті-Сєні? Записали Крим "федеральним округом Росії" - навіть самим стало соромно і зараз відмазуються як можуть.. ))

Байден сказав, що демократія і корупція є несумісними - вже за одне це його слід поважати. Він це сказав у ВР, сказв Пєті-Сєні в очі..
Панове радукри, скільки ви ще будете тішитися своєю меншовартістю?
0

Радукр, це той що обняв "діамат Маркса-Енгельса" і "політекномію капіталізму Леніна-Сталіна" і лається українською?
Що тут можна сказати?

Не вам, в мережаній лівреї,
Донощики і фарисеї,
За правду пресвятую стать
І за свободу! Розпинать,
А не любить ви вчились брата!
О роде суєтний, проклятий,
Коли ти видохнеш? Коли
Ми діждемося Вашингтона
З новим і праведним законом?
А діждемось-таки колись.

-Краще й не скажеш..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі