Вівторок, 16:29, 19.01.16

Рейтинг
0 0
Переглядів
2292

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

Прокурор Капішин на суді у справі Ігоря Мосійчука заявив, що "він не хворий бо на минулих вихідних з Ляшком та Лозовим співав в караоке".

Це всьо. Дєдушка Сталін до такого не додумався б.

І це, зверніть увагу на особливий цинізм, на другу річницю початку подій на Грушевського.

______
Як доказ прокурор наводить відео, яке я виставив для гарного настрою шановної громади кілька днів тому, де "тріо Мареничів-2" - народні депутати Ляшко, Мосійчук і Лінько виконують шедевр усіх часів народів "Вчера приснился сон прекрасный - Москва сгорела целиком..." пітерського огрупування "Ленинград".

Виставив, ЧІТКО написавши, що відео було зняте мною ВЛІТКУ минулого року.

А якщо бути точним - це було 22 липня 2014, на другий день після подання на Генпрокурора на мій арешт, після акції проти репресій під стінами ГПУ, де Мосійчук блискуче справився з роллю конферансьє.

Потім ми майже цілий день просиділи з приймальні Генпрокурора Шокіна, чекаючи на зустріч з ним. Однак Генпрокурор від нас сховався, а охороняти його від мирних і спокійних депутатів приїхав особисто "чєловєк-Ілловайск", начальник УДО Валерій Гелетей (між тим, в нормальній країні за законом військового часу Гелетея розстріляли чи хоча б судили за те, що він начудив на посту Міністра оборони, коли тисячі хлопців поклали життя в значній мірі через його тупість, а у нас - ні в чому не винен і охороняє прокурорів).

А далі поїхали святкувати день народження Сергія Рибалки, де і був виконаний антикремлівський шлягер.

______
А може, прокурору просто не подобається "Ленинград" і він слухає Ніколая Баскова?

 


Андрій Лозовий, Народний депутат України,
Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі