Блоги → Перегляд

Мажоритарна система

Неділя, 07:01, 20.03.16

Рейтинг
1 0
Переглядів
1730

0
0

Пропорційну систему треба скасувати. Зробити мажоритарну з одним округом на всю Україну. Хто набере 50 тис. (або 100 тис.) голосів виборців, той стає народним депутатом. Партіям не місце у парламенті.
Партії мають лише 1-3 млн членів, натомість отримують 225 місць у ВРУ. Тобто узурпують владу в країні.

20-30 млн українців за пропорційної або змішаної системи не мають своїх представників у парламенті.

Кандидати реєструються і балатуються в округах. Кандидатом може стати громадянин україни, який збере 1000 підписів у свою підтримку. Хто з них набирає 50 тис. голосів виборців той стає депутатом.

 

Вибори до ВРУ відбуваються на пропорційній основі. Людина, за яку проголосували 100 тис.(50 тис. як варіант) громадян стає народним депутатом. Голосування буде відкритим, кожен зможе побачити хто за кого проголосував.

У випадку місцевих виборів депутатами стають ті, за кого проголосували 10000 людей. Область сама визначає цю цифру.


Оптимальний варіант:
Найдієвішою і найефективнішою є система, коли люди самі організуються в сотні. Кожна сотня обирає отамана. Отамани обирають свого і т.д. На виході отримуємо нове суспільство з соціальними ліфтами, які відмінно працюють з низу суспільства аж до самого верху.

В такому випадку голосування в сотнях має бути відкритим на всіх рівнях. Всі будуть бачити хто кого і коли обрав. Сучасні інтернет-технології дозволяють це організувати.

Найпростіше запровадити цю технологію для чиновників вже цього року. Тоді всі чиновники просто оберуть собі керівництво аж до рівня міністра. 

Система має бути динамічною.
На нижніх щаблях перевибори мають відбуватись раз на місяць, на другому рівні раз на квартал, на третьому раз на рік, на четвертому раз на три роки і т.д.

На переобрання на всіх рівнях відводиться 5 діб. Сотня, яка за 5 днів не змогла обрати вибуває з участі у подальших виборах відповідного циклу.
Українці за кордоном теж беруть участь у виборах через електронну систему. Нащадки українців(діаспора) отримає можливість взяти участь у виборах. Вони будуть брати участь в усіх циклах виборів. Достатньо буде зареєструватись, підтвердити українське походження, отримати електронні ключі.

Коментарі

mart mart 18:37
+1
+1
+1
я пропоную так:
---партії щоб виборами не займалися а іншим

--люди щоб не збирали підписи а просто вибрали одного від 100 чол і так доверху
...
щоб зробили це вже тепер не чекаючи

але кому я е курва кажу як ніхто не слухає а прийде бовдур і ляпне:мажоритарка ху..во і все.

у нас може не як москалі--але народ дебільний теж по своєму

у нас кожен хй мУдритья і сусіда не слухає.

тому в нас так в історії і було--без своєї держави.

силу тільки слухають
підтримую!
mart mart   11:41
0

але бачите яка реакція. наші люди не мають терплячості щось розумно зробити. вони би натовпом протестували і пішли щось зруйнувати або кого повісити . але не систематично щось зробити коли на це нема вказівки якогось вождя,обіцяючого гори і доли і смерть чужинцям.
а владі наше писання взагалі в сраці.прибутку ж нема для них у цьому.
Мажоритарний -апріорі скупщик голосів за обіцянки і торгаш голосом за плюшки. Рівень його - місто. Ну, можливо, район.
Вибори ж у ВРУ повинні відбуватися суто за пропорційною системою. А мажоритарник якщо схоче і коштів вистачить може потягатися з партіями.:)


До речі, авторе, поясніть мені убогому: Як один мажоритарник (цілком достойна людина) може виконати свої обіцянки якщо вони не співпадають з рештою 226-ти, хоча б?
Як 45 мільйонів людей можуть жити за однією Конституцією яку написали та прийняли 450 депутатів?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі