Блоги → Перегляд

Над нами стібуцца

Середа, 21:13, 11/05

Рейтинг
2 0
Переглядів
605

0
0
0

- Іхалайнен 19:53
Все, капець Лещенку. Це таки да, це не те, що за наші гроші електроенергію і воду на окуповані території постачати, це - ого-го.

Ну, се про моє зауваження, що негоже журнашлюхам, що на кожному кроці декларують про свою принциповість співробітничати з агресором, зокрема публікувати свої вис...ери для внутрішнього використання у московитських ЗМІ.

Тут чото написано про окуповані території. І тут раз! "Чесні" журнашлюхи акредитуються не в Києві, не в Донецькій області. Нє, вони акредитуюцця в ДиНиРи. До якої чесні зрадофіли постачають електроенергію, кстатє.

Не виникаючи в суть вою і скрежету зубовного стосовно порушення прав журнашлюх, маю запитання. ВВС було акредитовано у Берліні під час ІІ світової війни? Еренбург публікувався в Фолькішебеобахтер? А чому? Хто знає?

Коментарі

Журнашлюхи? Гарно.
Бо вони ж - представники однієї з двох найдревніших професій.
Ну і вони ж - дурналісти. Дурять нашого брата, ох і дурять...
Пане Василю, так ми ж з сусідньою країною не воюємо, як випливає з офіційної політики. Ба більше, підкреслюємо при кожній нагоді і без оної, що воювати не хочемо. І ми всі знаємо прізвище і посаду головного миротворця, чи не так? А на підтвердження тези прагнемо торгувати, аж стогнемо від пристрасті. Так мені здається, що журнашлюхи, як Ви висловились, просто беруть приклад з осіб, наближених до найм'якіших крісел. Ми ж, нагадаю, не в стані війни, так в чому справа?

І я підтверджу, що оборудки з окупантами на мільйони і мільярди, здійснювані в тому числі державою вважаю значно більш достойними уваги подіями. Якими б красивими словами вони не прикривались.
-1

"Ми ж, нагадаю, не в стані війни, так в чому справа?"
Пояснюю. Такі тези сприймаю поштиво і толерантно від людей, які:
а) воюють з агресором в армії;
б) воюють з агресором у різноманітних легальних і не дуже формуваннях.

Абсолютно не вважаю за за серйозні аргументи, що комусь хтось заважає боротись з агресором тим, що не називає війни війною. Януковощ і камарилья також дуже серйозно забороняли, приміром, протести проти них. Ба, і Европа наполягла на продовженні переговорів з "легітимним". Ніц не нагадує? Отож.
-1

Василь Wasyl 05:38
Це, я так розумію, іншими словами сформульована теза "сам добейся"?

По суті: вся армія, як легко підрахувати, складає 0,6% від загальної чисельності населення. Отже, лише одна людина із 166 достойна, щоб Ви звернули увагу на її думку? Суворо.

І не бачу заперечень проти другого абзацу. Сподіваюсь ( щиро ), що їх у Вас немає.
-1
Та ни, вас просто пиздят, пока:)
https://www.youtube.com/watch?v=65IrooyUPx8#t=78
-1

Примітив-заполярний.
murman murman   05:49
-1

Ну да, с кастрюлей на голове не скачу.
-1

Та ну?
-1

ясно шо за кастрюля, спаливсь мурман
http://www.dialog.ua/images/news/news_view/de01dabb6dda2a18bce85f118f9d8f60.jpg
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі