Блоги → Перегляд

Пресування сміття у Львові вже під питанням!

Субота, 16:11, 06.08.16

Рейтинг
1 0
Переглядів
2037

0
0

Суб’єкт господарювання, - ТОВ «Захід Ресурс Плюс» пообіцяли розглянути під мікроскопом. Громадські активісти буквально продивляться кожну сторіночку установчих документів підприємства, на якому в мерії планують пресувати сміття, що буде звозитися на тимчасовий пункт перевантаження побутових відходів на території ПАТ «Завод «Сільмаш» у Рясному, повідомляють в ГО «СПАС».

gribovichi-1.jpg

В громадській організації «СПАС» скерували запит до Львівської міської ради. Цікавляться перш за все штатним розписом ТОВ «Захід Ресурс Плюс», чи є в ньому посади сміттєсортувальників. Колективним договором підприємства. Чи передбачене відшкодування, скорочений робочий день, видача молока або доплати за роботу в шкідливих умовах? Які встановлені компенсації і доплати за роботу в нічний час, технологічний регламент виробництва пресованого сміття. Чи пройшли навчання з охорони праці, мають встановлені групи з електробезпеки, працівники ТОВ «Захід Ресурс Плюс», тощо.

«Нас цікавить з ким саме заключений договір у ТОВ «Захід Ресурс Плюс» та зміст такого договору. Дивує, що пресуванням сміття не займається безпосередньо спеціалізоване комунальне підприємство «Збиранка». Ми скерували запит в міськраду. Хоча можемо прогнозувати, що на нас чекає тривала переписка. В першій відповіді, щодо певної частини запитань юридичне управління спробує посилатися на те, що ТОВ «Захід Ресурс Плюс» окрема юридична особа, до якої можна звернутися із запитом і звичайно отримати своєчасну і компетентну відповідь.

Такі преценденти у Ратуші вже мали місце. Нам наперед відомо, що листування з ТОВ «Захід Ресурс Плюс» повернеться на нашу поштову адресу з приміткою, - адресат не прийняв кореспонденцію.

Тому ми і звернулися у Львівську міську раду. Голова Залізничної райадміністрації Н. Банах і Сихівської райадміністрації І. Маруняк, спільно з міськими депутатами О. Пасевич та Т.Гупало презентували пресувальну лінію підприємства. А вибір на підприємство впав за рішенням комісієї з техногенно-екологічної безпеки. Отож, в мерії мають орієнтуватися щодо всіх параметрів підприємства.

Наразі, за непідтвердженою інформацією, в ТОВ «Захід Ресурс Плюс» взагалі ніхто не працює, технологічний регламент відсутній, немає всієї дозвільної документації. Цікаво, а хто тоді пробно запускав лінію пресування?», - прокоментував голова правління ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Коментарі

1) Відходи слід не викидати а переробляти.
2) Сміття з'являєтья в той момент, коли харчові органічні відходи змішують з неорганічними.
3) Підприємства по переробці в Україні відсутні або їх концентрація дуже мала (по пластику взагалі майже нічого нема).
4) В гонитві за коштами "Кіотського Протоколу" чиновкики захоплюють і знищуть навіть ті переробні підприємства, які спонтанно виникають.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі