Понеділок, 14:14, 12.12.16

Скандал з хабаром у 200 тис доларів, державний рекет, "віджимання" бізнесу, підозри у доведенні до самогубства - і це не повний список "подвигів" непокараного і висуненого на підвищення прокурора Олега Кос'яненка.
kiv-prok-ukr-odessa3-22-10-2014.jpg
"Імунітет" недоторканності йому забезпечує з одного боку авторитет батька - управлінця КДБ, генерала СБУ, народного депутата Олександра Кос'яненка, а з іншого (це вже важка артилерія) - екс-тесть Сергій Ківалов. kivalov.jpg

Інтернет рясніє гучними скандалами навколо особистості недоторканного прокурора Кос'яненко, але це не завадило йому уникнути «очищення» з влади, успішно пройти переатестацію і вписатися в реформи прокуратури ініційовані Сакварелідзе. У серпні 2015 року він поновився на посаді прокурора Малиновського району Одеси, а з літа 2016 "захищає" інтереси громадян в обласному Управлінні представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді. Під виглядом благих цілей і функцій даного управління, руками людей системи, таких як Кос'яненко, "законно" "вирішуються" глобальні фінансові питання: відшкодування коштів із державного бюджету; звільнення від арешту майна, відчуження державного майна, зокрема через процедуру банкрутства, земельних відносин, усунення порушень, пов'язаних з корупційними діями і багато іншого. Про заступництво Кос'яненка на високому рівні свідчить і підозрілим чином "підчищені" державні реєстри та бази даних. Так, на сайті Міністерства юстиції, дані на нього та його цивільну дружину Наталію Амурову - взагалі відсутні: наче таких людей і не було. Однак, у інших реєстрах та базах даних можна знайти залишки інформації. Усе майно (дві яхти, елітний автопарк, палаци та інші предмети розкошу) Олег Кос'яненко, як син КДБіста, зареєстрував на матір, дружину, бабусю, тітку і т.д., а сам при цьому за документами виглядає як "бомж" без транспортного засобу зі скромною зарплатою. При цьому одесити зауважують, що одягається він зі своєю родиною у дорогих бутиках, і харчуєється у далеко недешевому ресторані "Фротеллі", їздить на дорогих автівках. %25D0%2590%25D0%25BC%25D1%2583%25D1%2580%25D0%25BE%25D0%25B2%25D0%25B0.jpg Наталія Амурова - цивільна дружина Олега Кос'яненка. До речі, проживає родина Кос'яненка також не згідно задекларованих статків: палац у стилі "Пшонка-стайл" (Одеса, вул. Червоних зорь, 4/6 (тепер перейменовано на вул. Бернардацці), на території доведеного до банкрутства санаторію "Червоні зорі". На території колишнього саноторію тепер цілий VIP-містечко з палаців колег Кос'яненка.

%25D0%259F%25D0%25B0%25D0%25BB%25D0%25B0%25D1%2586+%25D0%259A%25D0%25BE%25D1%2581%25D1%258F%25D0%25BD%25D0%25B5%25D0%25BD%25D0%25BA%25D0%25B0.jpg

Про те, як живе одіозний прокурор Олег Кос'яненко більш детально ми розповімо у наступних публікаціях та відеосюжетах. Агентство соціально-політичних ініціатив проводить незалежні журналістські розслідування і доносить до суспільства перевірені факти, інформацію про те, що відбувається у владних структурах, впливових приватних і громадських організаціях. Таким чином, ми робимо прозорими і підзвітними громадянам владу та суспільство, стимулюємо необхідні зміни або дії. Якщо у Вас є своя думка на питання, які ми розкриваємо, - ми завжди готові вислухати і співпрацювати з активними і небайдужими громадянами.

Коментарі

Схаменіться: яке там люстрування! "Собака собаці хвоста не відкусить!"

Самошановане товариство бандюків та сявок зробило для нас усіх кілька облудних вистав, залило все жабурінням теревенів та намагається приспати обіцянками-цяцянками.

Давно вже час почати дивитися на український "політичний" кагал тверезими очима: нема в України гірших ворогів, ніж те, що прикидається у нас найпалкішими патріотами, але сидить у тисячах затишних крісел!
Всенародна і постійна боротьба ПРОТИ корупції може її (ту корупцію) знищити. Тому стараються локалізувати її і в часі і в просторі і навіть назву вигадали "боротьба З корупцією"..

Якщо знищити корупцію, то припинеться і війна, а це нікому не потрібно - ні Кремлю, ні Путіну, ні Порошенку, ні укр.суч.владі - ні-ко-му.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі