Блоги → Перегляд

Ігорю Смілянському затвердили план знищення Укрпошти

Вівторок, 15:37, 10.01.17

Рейтинг
18 0
Переглядів
2720

0
0

Фінплан Укрпошти на 2017 рік – це план знищення підприємства

Під таким заголовком вийшла аналітична стаття на сайті антикорупційних розслідувань SKELET-info

Bankrutstvo-Ukrposhti_500x339.jpg

У цьому чудовому експрес-аналізі розглядаються основні параметри затвердженого фінансового плану Укрпошти на 2017 рік і доводиться, що за допомогою цього злочинного документу підприємство неодмінно стане банкрутом.

Планом не передбачений прибуток підприємства та "намальоване" нереальне збільшення доходів Укрпошти - яке є фікцією, адже відсутні будь-які передумови до збільшення доходів.

В той же час, у зв’язку з підвищенням мінімальної зарплати в фінплан закладене зростання на 806 млн. грн. витрат на оплату праці. Звідки Укрпошта візьме цю шалену купу грошей? Відповіді немає.

Тому величезне здивування викликає одночасне збільшення фінансування капітальних вкладень в 2,4 рази: з 206 млн. грн. в 2016 році – до 500 млн. грн. в 2017 році, при тому що таких власних коштів в Укрпошти немає і не буде. Також немає жодного обгрунтування необхідності витрат цих коштів - напевне їх запланували щоб отримати якомога більше відкотів та набрати кредитів в банках. Потім, через неможливість повернення Укрпоштою цих кредитів, банки будуть забирати її найпривабливіше майно. Тобто, задіяна схема, яку обкатали при банкрутстві та приватизації Укртелекому.

При підготовці фінплану повністю відкинуто Стратегічний план розвитку Укрпошти та інвестиційна програма - тепер нове керівництво Укрпошти без усіляких стратегій, розрахунків та обгрунтувань "інтуїтивно" вирішує скільки та за якими напрямками потрібно витрачати кошти державного підприємства.

До речі, а де подівся план реформування Укрпоши від Смілянського, про існування якого міністр інфраструктури Омелян розповідав ще влітку?

Навіть якщо Укрпошта і позичіть ці півмільярди, різке збільшення фінансування капітальних витрат в обхід Стратегічного плану розвитку обов'язково призведе до того, що профінансовані без обгрунтування роботи та закупівлі товарів "зависнуть" і не будуть впроваджені та введені в експлуатацію, як це сталося у вересні із закупівлею новим керівництвом Укрпошти непотрібних 3500 комп’ютерів за завищеною на 15 мільйонів ціною – за їх допомогою ще досі не комп’ютерізоване жодне нове робоче місце і жодне поштове відділення!

Завершується ця стаття словами:

Затвердження явно злодійського фінплану Укрпошти, вимагає рішучих дій для рятування поштового оператора. Видається за доцільне створення урядової комісії для запобігання знищенню державного підприємства і оцінки управлінських рішень керівництва Мінінфраструктури та Укрпошти, спрямованих на доведення Укрпошти до банкрутства. Адже немає сумнівів, що за декілька місяців, аферисти з Укрпошти та Мінінфраструктури звернуться до Уряду за фінансовою допомогою заради збереження функцій поштового оператора, які  гарантуються державою.

Повністю читайте за посиланням:
Фінплан Укрпошти на 2017 рік – це план знищення підприємства

Коментарі

Що мене дивує, так це хамська безсоромність наших кАрманичів: відкрито крадуть просто на очах широкого загалу, не червоніючи, і не переймаючись, навіть, видумуванням якоїсь, бодай благенької, "казочки"! Хап - і в карман!!!

Царство хамів у розквіті.
+3

Просто Смілянський зробив для працівників Укрпошти дуже багато зла - і тепер вони спостерігають за кожним кроком цього афериста. Хоча такого безсоромного безпрєделу вистачає скрізь, просто там сидять тихенько, а це чмо ще й почало брехати який він чудовий фахівець і як реформує Укрпошту.
+3

Але найбільше людей обурила його космічна зарплата - 333 тис грн, а коли ще й з'ясувалося, що воно не тільки брехло, але й як фахівець нічого не варте, всі, а особливо поштовики, просто почали скаженіти.
Читав колись, як в якомусь містечку ніхто не хотів бути мером (мабуть відповідальність була більшою від повноважень), тому там мером назначили чи то пса, чи то кота. Тваринка не брала хабарів, нічого не забороняла, вела себе пристійно.
В місті кожен знав що йому робити і робив свою справу. Містечко почало процвітати..

Мабуть, таке саме слід було зробити і з УкрПоштою.. ))
+3

Кота замість Смілянського? Чудова ідея!
На память приходит клич времен Гражданской войны "Гуляй казаки - Кубань горит!"
Так и здесь: Воруй пока Украина летит в прорву!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі