Блоги → Перегляд

Міністр Омелян використав гендиректора Укрпошти Смілянського у якості меблів

Середа, 16:54, 01.02.17

Рейтинг
16 0
Переглядів
2145

0
0

У статті "Представник партії «Народний фронт» Омелян займається дешевим самопіаром" автор чудово розклав по полицях суть дешевої піар-акції, яку влаштував горе-міністр Омелян.

a3ab2551c10bc172459fc87924d0c26b1ef9b96d-mid.jpg

Сьогодні відбулася дивна подія.

Партія "Народний фронт" повідомила, що державне підприємство «Укрпошта», аеропорт «Бориспіль» та авіакомпанія МАУ підписали меморандум про співпрацю, що нібито має на меті нарощення обсягів перевезень поштових вантажів на всіх міжнародних напрямках.

Про це на брифінгу розповів міністр інфраструктури, представник партії «Народний фронт» Володимир Омелян. На партійному сайті НФ так і написано "представник партії «Народний фронт»".

Як саме будуть нарощуватися обсяги перевезень поштових вантажів на всіх міжнародних напрямках - не повідомляється. Напевне, шляхом підписання меморандуму.

Варто нагадати, що меморандум - це записка з нагадуванням про що-небудь, яка нікого ні до чого не зобов'язує.

В повідомленні НФ прізвища і посади підписантів записки не вказані - це свідчить про те що люди на фото використовуються на тлі Омеляна у якості меблів.

Подивіться на переляканого гендиректора Укрпошти Смілянського, який, здається, розуміє що представник партії «Народний фронт» використовує "Укрпошту" в своїх політичних іграх.

У тому що меморандум - це пустий папірець і підписували його лише заради появи Омеляна в ефірі - можна переконатися переглянувши це відео і послухавши пусту балаканину горе-міністра. Якійсь набір слів про "сильний крок" і про "гарний крок".

Дуже жалюгідна подія. Зайвий раз стало зрозуміло що в представника партії «Народний фронт» Омеляна немає жодних досягнень в його діяльності на посаді міністра інфраструктури. Хіба що підписані кимось записки.

Як кажуть в піар-агенціях, "якщо немає що казати - треба меморандум підписати".

Олег Левчук
Джерело: http://blogs.ukrhome.net/view/85061/

Читайте також: Сколько еще Смилянскому позволят гробить Укрпочту?

Коментарі

Слово "меморандум", разом з іншими іншомовними словами, з'явилось в СССР десь у часи Перебудови (Перестройки).

Раніше людей трохи жаліли і не пхали їм в голову так багато нових і незрозумілих слів. Зараз навпаки - цими словами затикають всі дирки в свідомості ))
+3

Так, а ще українців брутально розвели із так званим "Будапештськім меморандумом". Всі думали що цей папірець чогось вартий...
0

ВВП Украины не хватает уже не только на оплату долгов, но и на оплату процентов по ним. Все грезят об инвестициях, которые не приходят из за высокой коррупции, с которой всё никак не начнут бороться. Но бороться с ней нельзя, ибо коррупция - основа власти нынешней украинской элиты. Разрушение коррупции на Украине означает разрушение системы государственной власти. Круг замкнулся.

Европа и США более не могут финансировать Украину, получая убыточный актив. Сама же Украина существовать не может. В этих условиях Путину не нужно ничего делать, кроме как наблюдать, как киевский режим медленно душит себя на своих же кишках. Мир душит Украину намного сильнее, чем это сделала бы война.
mart mart 00:14
0
+3
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі