Блоги → Перегляд

Ефективна законотворчість важливіша порожньої медіаприсутності

Четвер, 17:57, 09.02.17
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

Між медіаприсутністю і ефективністю  народних депутатів дуже часто пролягає прірва. Тому індекс цитованості, яким часто послуговуються  аналітики в оцінці діяльності депутатів лише спотворює  справжній  характер парламентської діяльності.

31.jpgНещодавно проект PolitEyes оприлюднив рейтинг народних депутатів-лідерів законотворчого процесу за кількістю ініційованих поправок, і цей інструмент аналізу ефективності  парламентаріїв видається більш відповідним самій суті  парламентської діяльності , а саме ефективності в законотворчому процесі.

 

Я сам був депутатом і знаю ціну різним показникам. Не варто рахувати вал кількості законопроектів чи правок - бо це спам який ніколи не буде прийнятий.

Відносно важливим показником є присутність на реєстраціях, проте і з цим старожили знають як погратися.

 

А от що є об'єктивним - це професійність у поданих поправках, тобто відсоток тих які стануть потім законами , будуть ухвалені, підтримані залом.

Оскільки більшість у цій Раді є часто ситуативною, то тут депутату треба проявляти чудеса щоб об'єднати зал навколо своїх поправок, треба переконати і більшість і опозиції що твоя правка найбільш професійна і адекватна.

 

 

Хто по рейтингу попадає в ціль на 100%? Це Сергій Рибалка, Олена Колганова і Андрій Река.

 

 

Сергій Рибалка - свого часу успішний бізнесмен та національний виробник, а нині депутат від Радикальної партії Ляшка, Голова Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності.

 

За часів його головування Комітет досить вдало веде свою діяльність між тиском вулиці, пригадаймо  акції валютних позичальників, і владною політикою розчищення банківської сфери від сумнівних структур.

 

На банківському ринку перегрітому негативними медіактивностями, голова комітету якісно вирізняється своєю поміркованою та поетапною позицією по ключових державницьких питаннях,  постійно вносячи на розгляд ради та комітету потрібні сектору законопроекти. Окремо експерти відмічають новостворену стратегію до 2020 року.

 

Олена Колганова -  донеччанка, Секретар Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, член депутатської фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

 

Змогла зберегти конструктивність та ефективність, в такій буремній галузі як медицина, де на сьогодні розвивається низка політичних та корпоративних конфліктів.

 

Андрій Река  - Голова підкомітету з питань регіональної політики, місцевих бюджетів та комунальної власності Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, член депутатської фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

 

Зарекомендував себе як досвідчений управлінець в сфері ЖКХ, адже ще будучи сільським головою, його Новосанжарська територіальна громада досягла переконливих результатів - чотири роки поспіль, згідно з відповідними розпорядженнями Кабінету Міністрів України, селище Нові Санжари визнано переможцем Всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку».

 

Що вважливо  цей експертний звіт  проектується на важливість реформ, котрі безпосередньо стосуються  профільних комітпетів. Це ще й додатковий показник ефективності реформ і в банківській сфері, і в охороні здоровя, і в децентралізації місцевого самоврядування.

 

Зараз багато говорять про міністрів-технократів. А от ці приклади показують, що і в Раді нам потрібні депутати-технократи. Вони стимулюють власні політсили більш відповідально виконувати програмні засади своїх політичних партій,  реалізувати  професійно і системно  власний потенціал в інтересах суспільства.

 

 

 

Коментарі

Вся Украина уже давным давно воспринимает сборище фраеров и сявок, составляющих большинство в Верховной Зраде, как шпану и клоунов даром прожирающих громадные народные деньги за многолетнее обивание груш. И только наша национальная брезгливость пока сохраняет жизнь этим бесполезным тварям.

Но любому терпению когда-то, да приходит конец. Жаль только что сами "именинники" не смогут понаблюдать со стороны, как их, сердешных, будут вполне заслуженно метелить.
Задачі Закону:
- покарати шкідника;
- обмежити апетит паразита до мінімалки;
- дати волю творцям корисного.
От і все що треба для процвітання.

Якщо хочете занепаду, то робіть все з точністю до навпаки, тобто так як в Україні.
mart mart 23:42
+1
непогано написано
0

Взагалі не розумію, яка користь з гуманітарки?
Тільки технократія!

Але етичною метою, тобто ціллю технократа має бути цільова тріада
правда-справедливість-свобода
а не
гроші-влада-сила
(яка не є етичною).

Кремлівських технократів можуть подолати лише технократи українські - тільки так.
А от що є об'єктивним - це професійність у поданих поправках, тобто відсоток тих які стануть потім законами , будуть ухвалені, підтримані залом.
==========
За 1991-2017 рр було стільки "професійності" і "об'єктивності" в законах і залі, що найпрацьовитіші люди на найбагатших землях Європи зажили найгірше!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі