Блоги → Перегляд

Важливе звернення Саакашвілі до Ахметова: Ти поганий злодій і ублюдок відповіси за смерті українців!

Вівторок, 19:42, 07.03.17

Рейтинг
10 1
Переглядів
2471

0
0
У цій статті згадуються

Розпалювач війни пахан Ахметов різко скоротив вчора вечірній випуск новин, щоб вилити по вуха бруду в спеціальній, присвячений мені програмі.

Дивіться першу частину спеціального репортажу про досвід реформ та іновацій, застосований в Одеський області її колишнім очільником Міхеїлом Саакашвілі.

 

Cпеціальний репортаж: Слідами одеського реформатора

Так ось, брудний ти злодію, зі мною такими методами вже 15-ий рік бореться твій подільник з розпалювання бійні на Донбасі, Путін. Твою братву злодіїв в законі, деяких ти і твій Янукович тут прихистили, погнав з Грузії саме я.

Якщо якийсь урок я і виніс з Грузії, це те, що компроміси з олігархами закінчуються погано, і своїх грузинських помилок в гаряче улюбленої мною Україні я повторювати не буду.
Ти і правда завжди купував всю владу і більшість опозиції, але мене і тих, кого я приведу до влади, ти купити ніколи не зможеш.
Я твердо тобі обіцяю, в ім'я загублених тобою людей, що дістанемо тебе хоч на краю землі, покараємо і змусимо принести назад награбоване, і Геббельсо-Путінські телевізійні методи тобі не допоможуть.

І щоб тобі, двієчнику, показати наскільки я не боюся твоєї заказухи, я виставлю бездарну чорнуху твого каналу прямо у себе на найпопулярнішій фейсбук сторінці України і всього регіону.

Разжигатель войны пахан Ахметов резко сократил вчера вечерний выпуск новостей, чтобы вылить по уши грязи в специальной, посвященный мне программе. 
Так вот, грязный ты вор, со мной такими методами уже 15-ый год сражается твой подельник по разжиганию бойни на Донбассе, Путин
Твою братву воров в законе, некоторых из которых ты и твой Янукович здесь приютили, погнал из Грузии именно я.
Если какой урок я и вынес из Грузии, это то, что компромиссы с олигархами заканчиваются плохо, и своих грузинских ошибок в горячо любимой мною Украине я повторять не буду. 
Ты и правда всегда покупал всю власть и большинство оппозиции, но меня и тех, кого я приведу к власти, ты купить никогда не сможешь.

Я твердо тебе обещаю, во имя загубленных тобою людей, что достанем тебя хоть на краю земли, накажем и заставим принести обратно награбленное, и Геббельсо-Путинские телевизионные методы тебе не помогут.

И чтобы тебе, двоечнику, показать насколько я не боюсь твоей заказухи, я выставлю бездарную чернуху твоего канала прямо у себя на самой популярной фейсбук странице Украины и всего региона.


Коментарі

Одвічна наша традиція: пани сваряться, а чуби тріщать чомусь у плебсу.
+6

... у Клєця! :)))
Так підстрижись під "нуль", новатор уєв.
-4

А ти що, до когось із них підлизуєшся, Богдане?
Сподіваєшся на якусь подачку?
Ще так нічого і не втямив, крім тупої заздрості до грамотніших?
+1

Як здогадався Кльоцю? Сам чи сестра надоумила?
Звичайно заздрю, завидки беруть: як же так, ось Клець і укр і новатор разом з сестрою своєю, заслуженою політекономкою, а Бодя так... Навіть буду собаці не зробив, як мавпу у вольєрі тримає. :)))
Молодец Богданчик, ах какой же молодец, как приятно смотреть - душа радуется!
На Клеця я тоже совсем не обижаюсь, хороший человек, большой ученый.
Саакашвілі - діловий хлопець. Йому б іще команду однодумців - ціни б не було!!!
+1

https://www.youtube.com/watch?v=KZKUsntCUsM
0

Каха - от хто дуже допоміг Саакашвілі в Грузії.
У нас є таких багато, але вони не в команді Саакашвілі.
mart mart 02:11
+1
+
Хто хоче - може подивитися http://politiko.ua/blogpost143074#comments -
цей пост март кокетливо сховав як, словами Метикайла "Традиционно бессмысленный кацапский словесный понос!"
Отож можна подивитись і зацінити - а чим текст Бодрякова відрізняється? Тільки злегка тематично, а напрям удару й ціль удару - в точності одні й ті ж.
Бодряков, що це у вас за вираз: "щоб вилити з вуха бруду"? З вуха, це що, тепер із вух виливають? Щось аж надто нове у фразеології. Такого точно нема ні в російському, ні в українській.
Втім, воно ясно - переклав Гугл, а Бодряков навіть не вичитав. А може взагалі не читав нічого, чисто на автоматі, головне, щоб Пороха мочило?
0

Що джерело тексту було всенеодмінно сіськоязичне - "та ето жє єссєсна, аткуда жє мачілаво ідті можєт, корні єво?"
+1

Так, ви праві.
Виправив. Зараз текст і кліп з ФБ Саакашвілі.
Дякую за зауваження.
0

Що виправив - гарно. А що тихенько прибрав ту свою вставочку з мочінням Пороха (яка жодною мірою не в’язалася з виступом Саакашвілі) - це підленько. Бо мої коменти із-за цього "повисають у повітрі"
Але ж була та вставочка маніакальна, була!
+1

??????

Ось попередній текст. Що за вставка?

http://proua.com.ua/?p=75659#

Копіюємо тут, Яма-Канава і обговорюємо :)
Ахметов "втратив" половину капіталу під час створення ДНР.
Цього достатньо, щоб його засудити і знищити.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі