Блоги → Перегляд

Юрій Гримчак: Мороз сьогодні — Іуда нації, і не йому говорити про зраду

П'ятниця, 00:38, 11.12.09

Рейтинг
4 1
Переглядів
1159

0
0
У цій статті згадуються

Коментуючи висловлювання Олександра Мороза стосовно Юрія Луценка, у минулому перший секретар Донецького обкому Соціалістичної партії України, а нині депутат Верховної Ради  від Громадянського руху «НС» Юрій Гримчак сказав наступне: «Коли я дивився фільм «Місце зустрічі змінити не можна», то запитав себе — куди поділась «Манька-Облігація»? І сам собі дав відповідь, що скоріш за все, коли вона трохи постарішала і вже не могла надавати сексуальних послуг, то сиділа на лавочці зі своїми подругами і моралізаторствувала про те, що «часи вже не ті», «люди зовсім стали погані» і т.п. Так от, прочитавши слова Мороза про Юрія Луценка, я б сказав таким чином: не цій старій повії виступати з високоморальними речами! Свого часу Юрій Луценко, вітаючи Мороза з обранням спікером парламенту, сказав: «Олександре Олександровичу, ви гідні того, щоб посісти крісло спікера Верховної Ради, але якщо ціною цього стане коаліція з Регіонами, то Вас проклянуть нащадки!». Так воно й вийшло, Мороз зрадив і став Іудою».

«Тому Іуда не може коментувати і давати поради іншим. Часи, коли Олександр Мороз був совістю нації, вже давно минув, сьогодні він - Іуда нації», - резюмував Юрій Гримчак.

http://www.nso.org.ua/ua/news/5740

Коментарі

Тарасе,Ви вмієте працювати лише в режимі "копіпаст"?
0

в режимі "новин"
+1

Новини я можу прочитати і на Меті,і на Укр.Неті,і на Уніані і т.д.
Може Ви будете копіпастити з усіх цих джерел?Ви не можете надавати свою інформацію,яку не можна знайти на новинарних порталах?
0

тут є такий розділ
не я його створював
Авторе!
Ви - ж громадський діяч! Чому з хустиночкою? Думаєте, що за Вами всі спецслужби світу ганяються? Щось скоїли?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі