Блоги → Перегляд

Vestas поставить для Херсонського вітропарку 12 турбін потужністю 41 МВт

Понеділок, 20:15, 20.03.17

Поки одні соплі жують і шукають винних, інші роблять реальну роботу. Собі й Україні на користь.

Для вітропарку в Херсонській області «Віндкрафт Таврія» замовила у одного з найбільших світових виробників вітрогенераторів – данської компанії Vestas – 12 вітрових турбін V126-3.45 МВт, загальна потужність яких становитиме 41 МВт.

Замовлення включає поставку і введення в експлуатацію вітрових турбін в селі Овер’янівка Новотроїцького району. Запустити вітропарк планують в третьому кварталі 2017 року.

01.jpg

 

Коментарі

За наявності наших кАрманичів сприймається як несподіване диво.

Цікаво, скільки має спливти часу, щоб подібні новини стали нормою?
0

Кучма колись робив на своєму Південмаші вітряки по ціні космічних ракет. Між іншим, корпус-мачту вітряків дійсно робили з корпусів ракет!
0

А у Пороха зараз інше завдання - мочити ворогів своїх торг.партнерів
https://pbs.twimg.com/media/C7Y3n6DX4AMnclN.jpg
йому не до вітряків..
0

Миколо, такого типу новини - норма, вони є досить часто. Але ж наші журнашлюхи їх ігнорують, в найкращому випадку проскочить десь у другорядний час на другорядному каналі коротесеньке повідомлення і на тому все. Зате про хтось когось убив - разів по двадцять за день по всіх каналах.
Давно пора переходити за мега-рівня на нано-рівень - ставити не великі дури-вітряки, які вже 100 років як морально застаріли, а нові, компактні акт.турбіни П.Л.Капіци - штучні смерчі.

Таку турбіну буде мати не лише житло, але й транспортні засоби - сонячної енергії вистачить на всіх! А особливо багато її в бідних країнах:
https://pbs.twimg.com/media/C7Qp9EwXUAASN_D.jpg
Бородатий, ЗРОБИ САМ щось, а то тільки на інших сереш і нічогісінько більше.
Тільки "зроби сам" означає, що про тебе повідомлять вдячні люди, а не ти сам будеш себе розхвалювати, це ти вмієш.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі