Блоги → Перегляд

Продаж с/г земель в час проведення АТО — злочин!

Неділя, 17:23, 14.05.17

Рейтинг
7 0
Переглядів
1534

0
0

Представниками українського політикума, керівництвом органів системи виконавчої влади в Україні було анонсовано підготовку до прийняття закону у травні цього року, що регламентує обіг земель сільськогосподарського призначення. Що в свою чергу однозначно унеможливить продовження дії мораторію на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення вже з 1-го січня 2018 року.

В Україні, у зв'язку з складними соціально-політичними процесами і протистоянню російським збройним формуванням у Донецькій та Луганській областях, з 2014 року проводиться антитерористична операція. АТО є по своїй суті форматом, у якому відбувається збройна боротьба українського народу з Російською Федерацією. Рамки такого формату на даний момент задовільняють всі сторони військового конфлікту та інституції з міжнародної безпеки. Оскільки дозволяють надалі функціонувати мережам нафто, газотранспортної системи з РФ до країн Європейського Союзу; функціонувати єдиній енергосистемі; відбуватися товарообороту між країнами і трудовій міграції. Але фактично, в Україні триває неоголошена війна.

Купівля-продаж землі під час війни є неадекватним рішенням, і з наперед відомими результатами та ризиками. Виважених інвестицій в Україні не слід очікувати, оскільки війна є фактором, який не сприяє капіталовкладенням. В Україні зникне дрібний та середній фермер. А аграрні монополісти зможуть легко впливати на вартість продуктів харчування в Україні і на кількість зайнятих в сільському господарстві осіб, зможуть взагалі не використовувати придбану землю. А це вже серйозна загроза виникнення гуманітарних катастроф, голоду. Український досвід приватизації промислових підприємств вже довів, що політика здатна впливати на роботу заводів. Це коли виробництво зупиняється, а люди лишаються без роботи не з економічних мотивів.

Продаж с/г землі сьогодні — пряма загроза українській державності! Після продажу землі купувати в Україні вже буде нічого і захищати українську державність у панівного класу не буде жодної необхідності.

У юдеїв є приказка: “Купляй нерухомість, коли на дворі кров льється”!

17634376_1671004116249883_6243348635213974004_n.jpg?oh=a0f13e76dadcdb2fa9de768a96f84742&oe=59AD84A7

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі