Блоги → Перегляд

Україна 2016 року безкоштовно поставила до ОРДЛО електрики на 1,5 млрд грн

Субота, 23:03, 27.05.17

Рейтинг
7 0
Переглядів
2342

0
0

ordlo-lep.jpgТорік Україна безоплатно поставила на окуповані території Донбасу електроенергії на 1,517 млрд грн, а також витратила близько 3 млрд грн на водопостачання цих територій.

Про це повідомила народний депутат України Вікторія Войціцька.

За словами депутатки, вона звернулася до Міненерговугільпрому із запитом на дані щодо обсягу перетоку електроенергії з «Об’єднаної енергосистеми України» на неконтрольовані території.

«За даними міністерства, в межах Луганської області за минулий рік ми поставили в окуповані райони 1,288 млрд кВт·год. загальною вартістю 1,718 млрд грн. Розрахунки становили 24,2%, борг на початок 2017 р. — майже 1,396 млрд грн. Проте ці цифри не зовсім коректні. Адже, за даними ТОВ «ЛЕО», близько півроку кошти, що надходили підприємству від споживачів контрольованої території, зараховувалися як оплата за перетік на неконтрольовану територію. По Донецькій області, за даними Міненерговугільпрому, показники становлять 275,7 млн кВт·год. і 389,3 млн грн відповідно. Оплачено 68,8% вартості, борг на 1 січня ц.р. — 121,5 млн грн. Отже, загалом станом на 1 січня 2017 р. ми «подарували» сепаратистам електроенергію вартістю понад 1,517 млрд грн», – зазначила Войціцька.

Войціцька повідомила, що наразі перетік в межах Луганської області припинено, але в межах Донецької — триває.

Ще один важливий аспект, на який звернула увагу депутатка – це борги за електроенергію водоканалів, обладнання яких може перебувати на контрольованій території, однак транспортує воду в інтересах окупованих районів Донбасу.

«За інформацією НКРЕКП, «Попаснянський водоканал» станом на 1 січня ц.р. заборгував за електроенергію, спожиту в 2016 р., 174,5 млн грн (з ПДВ), а компанія «Вода Донбасу» — 2 млрд 889,84 млн грн (з ПДВ). Яку частину цих боргів сформовано через неплатежі окупованих районів Донбасу за воду, ще слід з’ясувати. Але сума точно вимірюється сотнями мільйонів або вже й мільярдами», – наголосила депутатка.

Нагадаємо, з 25 квітня Луганське енергетичне об’єднання припинило поставки електроенергії на непідконтрольні Україні території ОРЛО.

Водночас після обмеження постачання електрики з вільної території України, електрика в окуповані бойовиками райони Луганської області постачається з Росії і окупованих територій Донецької області, заявив один з ватажків бойовиків Владислав Дейнего.

Джерело: Поштівка

Коментарі

ну то й що, електрика давно вже не твоя - то у чому справа?
напиши у синагогу та спитай там...
mart mart 00:08
+3
+1
у нормальній державі винного за допомогу ворогу розстрілюють
murman murman   00:36
-4

А кто то объявил войну? Откуда взялись враги?
mart mart   01:29
+1

да какие то скоты со скотской страны тайно перебросили оружие и Гиркина. кто б это был однако?
+2

Интересно, а кто Градами и артиллерией обстреливал ВСУ с территории России?
0

mart mart 00:08 +2
+1
у нормальній державі винного за допомогу ворогу розстрілюють
_________________
а ворог хто?
mart mart   17:40
0

а ти мені скажи. ти ж читаєш мої пости. ворога треба знати
murman murman   21:55
0

тайно перебросили оружие
-----
А тебе рассказали об этом то же тайно?:)
Так объявлена война с врагом или нет?
+1

А где русские террористы взяли тяжелое вооружение и боеприпасы к ним? В шахтах? В военторге?
А хто знає, торгівлю на крові вже припинено?
-1

трансплантологи Израиля очень довольны событиями в Украине, теперь каждый израильтянин может иметь запасную почку из Украины за 100 шекелей
0

Рынок Израиля переполнен русскими почками по 45-50 шекелей за штуку - но их никто не хочет брать по причине плохой генетики и плохой работы из-за проспиртованности боярышником.
Аніжедєті !
Тамнашілюді !
0

теория рынка написана в синагоге, ты что не знал?
Аби зрозуміти причину цього, треба врахувати дві обставини, чітко сформульовані у вірші Маяковського та українському прислів'ї: "Єслі звйозди зажігают - значіт ето кому-то нужно!.." та "Лагідне телятко двох маток ссе!"
0

да ну... ? ти що...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі