Блоги → Перегляд

Стенограма РНБО. Невже Порошенко збожеволів?

Понеділок, 12:14, 30/10

Рейтинг
4 0
Переглядів
13700

0
0
У цій статті згадуються

7WINIXm.jpg

Україна - нова Європа. Ми вибрали цей шлях, повністю усвідомлюючи, що зміни завжди пов'язані з труднощами. Ми були готові до стагнації, зниження рівня життя, прийняття непопулярних, але таких необхідних рішень і законів. Ми вірили, що за падінням неодмінно піде зліт. Але ми помилялися! Європейська мрія так і залишиться мрією, щонайменше, при нинішній владі і президентові. Петро Олексійович з разу в раз доводив (і продовжує доводити), що нездатний прорахувати наслідки прийнятих ним рішень. А зараз навіть у його найзатятіших шанувальників виникає стійке відчуття, що глава держави поставив собі за мету будь-якими способами посилити і без того непросту ситуацію в країні. Приклад тому – біженці з країн Близького Сходу і Африки.

Більше року тому єврокомісар з питань міграції, внутрішніх справ і громадянства в країнах Євросоюзу Дімітріс Аврамопулос заявив, що "Україна здатна прийняти у себе близько 100 тисяч мігрантів і більше, так як має в своєму розпорядженні значну територію і, що важливо, родючу землю, де африканці можуть не тільки створювати свою інфраструктуру, але і займатися землеробством, щоб мати самозабезпеченість". Чиновники покивали. Клімкін ідею підтримав: "Україна повинна бути готова до прояву солідарності з європейськими країнами в допомозі біженцям". Але цим справа і обмежилася на той момент. Тепер же до цієї проблеми вирішили повернутися знову. Ініціатором виступив сам Порошенко.

hqVfpZ0.jpg

dNnE4ud.jpg

rXaM70W.jpg

 Як випливає зі стенограми Воєнного кабінету Ради національної безпеки і оборони, засідання якого відбулося 27 вересня цього року, гарант Конституції вирішив паче не ухилятися від зобов'язань з прийому мігрантів і доручив своїм колегам організувати процес прийому.

"Так, нам дорікали за недостатність зусиль, але давайте, шановні колеги, виправлятися".

"Необхідно всебічно підійти до вирішення даної проблеми: вивчити досвід Німеччини, Франції та Швеції, знайти кошти на виплату допомоги ..."

Розмір допомоги і кількість можливих переселенців Порошенко теж визначив: "По-перше, Олександру Валентиновичу, надалі прошу мене не перебивати. По-друге, 16 євро - це мізер, а ми хочемо, щоб країна була привабливою для мігрантів, тому 100 євро - мінімум. По-третє, думаю, ми в змозі до кінця наступного року прийняти 20 тисяч біженців".

До речи, середній розмір пенсії в країні становить 65-70 доларів.

Але найбільш вражаючою з висунутих ідей є територія можливого розміщення біженців: "Щодо куди - не хвилюйтеся, найоптимальнішими районами для розселення біженців вважаю Закарпатську, Львівську, Тернопільську, Івано-Франківську та Чернівецьку області".

Чим керувався президент при виборі Західної України в якості нового місця проживання для мігрантів - залишається секретом. Але нескладно здогадатися, як до цієї ініціативи, судячи із зустрінутого багнетами мовного закону, поставляться угорці, румуни і поляки, які проживають в цій частині країни. Сказати, що будуть не в захваті - нічого не сказати. Так навіщо провокувати? І де брати гроші на реалізацію даного проекту? Так, експерт консульсько-правового відділу Посольства ФРН в Україні Дороте Мечковскі, в своєму виступі на круглому столі, присвяченому темі біженців, згадала, що уряд Німеччини на рівні міністерства закордонних справ фінансує програму, в результаті реалізації якої Україна повинна перетворитися в більш толерантне місце для біженців. Але який розмір допомоги, а також що це за програма - поки цілком неясно.

Сподіваюся, Петро Олексійович найближчим часом внесе конкретику і заспокоїть громадськість. Поки ж ця ідея більше схожа на плід хворої фантазії людини, яка живе в паралельній реальності, ніж на зважене рішення глави держави.

Коментарі

Він завжди був йобнутий, дивно як ви цього не помічали...
0

Так, таки так... казав Хвилимон Копач...

Гендлярі вони такі...
Панове меншовартісні і продажні укри, Порошенко робить з нами тільки те і так, що ви йому радісно дозволяєте.
І при цьому ви ж свідомо вороже відкидаєте навіть думку про оплату верхів, залежно від добробуту низів.
То чи не підкажете, де ще у світі є десятки млнів таких меншовартісних і продажних людиноподібних істот?
0

А типридурок коли то на свій сайт викладеш, щоб було видно як того досягти...
Я роблю тобі ресурс іменний: Дмитро Клець - украінець безмежно вартісний!" і передам тобі в управління... Твори, а не гидотно самоствержуйся...
Придурки придурюються: нема коли, невмію, незнаю...
То якого біса ти під любим приводом гівном розкидаея...
+1
+++ Дуже цікаво. Ось так продається Україна
у москалів, дійсно, серйозні проблеми.
Основна, як завжди, з мовою. Ну. і математика, звісно. кульгає.
по перше - не 20 тис, а 20 млн.
По-друге. Москаль захотів заманити сирійця за 100 євро. Не 100, а 10000 євро.
Левченку не дивуюсь . "Він завжди був йобнутий, дивно як ви цього не помічали"
Але діаграмний блокер???
Захоплююся вашими здібностями в міжусобицях, панове укри.
От тільки каверзна думочка непокоїть: а яка від цієї вашої винахідливої та героїчної гризні користь самому предметові вашого героїзму, тобто, власне українцям?
mart mart 22:23
0
+3
це можна хитро використати. нехай біженці будують сучасні будинки і інфаструктуру для себе.
гроші--від Євросоюзу на це.

але наші скоти , на жаль,все розкрадуть.
0

В Европі і Азіі простори РФ для мігрантів.
Поршенко з мігрантів гешефтних, гендляр і паразт... джерело проблем для майбутнього Украіни, і становить загрозу нищення національноі держави за протоколами, підміняючи потенційно украінців евреями з кавказу, США продовжуе украінофобське і компрадорське правління.
Є пара моментів. Перший це те що Європа платить за те що ми не пускаємо до них нелегалів. Друге це те що буде ситуація коли кордони значення мати не будуть. Тоб то в першому варіанті це програма депортації та концлагерів чи то гетто. В другому діі по відселення населення в разі глобальних катаклізмів. Тоб то визначення приоритетних груп іноземних громадян та стримування від конфліктів при міграції значної кількості людей.
0

Війна на Балканах була фактично війною за право сховатися в горах тим кого туда не пускали. В очевидь ми розглядаємо право на наші гори.
-1

Зараз меншовартісні укри лише свідомо захищають СВОЄ ОДВІЧНЕ ПРАВО бути свідомими наймитами, сраколизами і запроданцями всіх бажаючих.
І навіть наміру не мають хоч би трішечки сумніватися у святості цих своїх ідеалів.
А все тому, що свідомо і категорично не хочуть ставати господарями власного життя.
0

Маленький гавномет, але воняе як великий. Рапорти про себе коханого... Хто з олігархів до тебе прислухався чи гривну тобі дав. Проблема може в психічному здоров'і.
Олігархи всі імперіалісти, бо обкрадаючи Украіну тримають капітали в офшорах, США, Швейцарії чи Австріі. За походженням з кагалу...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі