Блоги → Перегляд

Справа Саакашвілі: політолог пояснив, чому Порошенко "програв із тріском"

Вівторок, 17:49, 31.10.17

Рейтинг
3 1
Переглядів
1895

0
0
У цій статті згадуються

Скандальна історія із Міхеїлом Саакашвілі вдарила по рейтингу президента Петра Порошенка – тут він отримав "особисту поразку".

Так вважає політолог Петро Олещук, свою позицію він озвучив у коментарі виданню Gazeta.ua.

"Саакашвілі був маргіналом, а став медійною персоною номер один. А влада програла із тріском, бо загралася у політтехнології. Найбільше – президент. Це його особиста поразка", – вважає політолог.

За його словами, у цій ситуації влада мала 2 варіанти: затримати, арештувати і екстрадувати до Грузії; або ж зробити вигляд, що нічого страшного не відбулося. Однак, обрали середній варіант. З одного боку влада робить гучні заяви про порушення закону, з іншого — ніхто не наважується затримати Саакашвілі.

"Влада демонструє свою слабкість і страх. Саакашвілі це використовує для мобілізації електорату, тому спочатку їде не до Києва, а регіонами. Буде постійно перебувати на виду і щоденно створювати інформаційні приводи…Зараз йому важко претендувати на виборні посади, бо закон не дозволяє. Поки заробляє політичний капітал. Згодом може конвертувати його у відновлення громадянства, посаду прем'єра", – вважає політолог.

 

Коментарі

mart mart 01:31
-1
+2
mart mart 01:40
-1
просто продажні тупі йолопи.
У ситуйовині із Саакашвілі, Порошенко, у черговий, невідомо вже який за номером, раз підтвердив відсутність у нього якостей, що явно несумісне із його кріслом. Таких, як особисті честь, порядність, здатність дотримуватися своїх слів.
Сумно, що всі ми, вже вкотре, змушені мати справу із такими особинами.

А Саакашвілі, якому Порошенко особисто таки добряче підісрав, нічого не залишалося, крім того, як діяти за життєвими принципами самого "гаранта", чхаючи на закони.
Vlad Fagor 23:14
0
Євген, а ви і є Олещук?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі