Блоги → Перегляд

Міждержавному інституту українсько-казахстанських відносин присвоїли ім'я Нурсултана Назарбаєв

Понеділок, 09:20, 04.12.17

Рейтинг
1 0
Переглядів
1601

0
0

Товариство «Знання», до складу якого входить Інститут, володіє 70-річним науково-дослідницьким досвідом та має 10 тисяч членів по всій Україні. У їх числі не тільки вчені, а й письменники, журналісти і навіть бізнесмени.

Міждержавний інститут українсько-казахстанських відносин здійснює підготовку наукових публікацій, аналітичних матеріалів для урядових і неурядових організацій. На сьогоднішній день вченими інституту написано близько 15 книг про нерозривний зв'язок між Казахстаном і Україною. Видані книги передані в бібліотеки та вищі навчальні заклади обох країн.

Василь Кушерець, голова правління товариства «Знання», доктор філософських наук, професор: - Найголовніше для нас - досвід, який є у Казахстану. Це - теорія державного управління, теорія державотворення в нових умовах, значить в сучасних умовах, для нас зараз дуже важливо, ми придивляємося. Філософія управління, філософія державного управління нас дуже цікавить.

Важливо відзначити, співробітниками інституту опубліковані в ЗМІ України і Казахстану численні матеріали, присвячені Казахстану в області економіки, політики, культури, історії, екології. «Це безумовно сприяє просуванню позитивного іміджу Казахстану в Україні, - вважає автор, який написав майже 10 книг про Казахстан, Микола Степаненко.

Микола Степаненко, директор інституту імені Н. Назарбаєва: - У Міждержавному інституті прийнято одноголосне рішення присвоїти інституту ім'я Нурсултана Абишевича Назарбаєва, для нас це висока честь і велика відповідальність. Ми обіцяємо казахстанському народові, що будемо високо нести це високе звання, виправдовуючи його вагомим внеском у зміцнення дружби між нашими народами. Потрібно відзначити, Нурсултан буквально завоював серця і душі українців, серед яких його моральний авторитет дуже високий.

У вчених інституту великі плани на новий рік. Наступна книга буде присвячена економічній і політичній реформі Казахстану, де особливе місце займають шлях відмови Казахстану і України від ядерної зброї. Автори підкреслюють важливість вкладу Нурсултана Назарбаєва в збільшення без'ядерних зон на планеті. З 2009 року Міжнародний день дій проти ядерних випробувань у всьому світі відзначають 29 серпня.

Автори: Аїда Кидирбай, Михайло Міщенко

Джерело: http://24.kz/ru/news/social/item/209072-mezhgosudarstvennomu-institutu-ukrainsko-kazakhstanskikh-otnoshenij-prisvoili-imya-n-nazarbaeva

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі