Блоги → Перегляд

Масштабні економічні злочини. Тотальна корупція в медичній галузі.

П'ятниця, 16:24, 08/12

Цього року мережа інтернету насичена матеріалами резонансних розслідувань щодо злочинних та корупційних схем в державних закупівлях ліків та медичного обладнання в Україні.

Як підсумок, власниками медичних фарм-компаній та компаній з продажу медичного обладнання створено масштабні злочинні, корупційні схеми, до участі в яких залучено високопосадовців та керівників лікувальних закладів. За допомогою цих схем відбувається розкрадання державного бюджету, що сягає надзвичайно великих розмірів.

За результатами державних закупівель 2017 року та минулих років підрозділами економічної безпеки силових відомств, прокуратури, депутатськими розслідуваннями та журналістськими розслідуваннями проводиться вивчення та дослідження фінансової документації офшорних компаній, які є прокладками і співучасниками злочинних схем між виробниками та поставщиками ліків і медичного обладнання для державних медичних закладів.

Наступним етапом розслідування є безпосередні виробники ліків та виробники медичного обладнання, а саме встановлюється вартість продукції виробника, комплектування та інша фінансова і технічна документація, що в кінцевому етапі надасть можливість встановити точну суму викрадених державних коштів за декілька років.

Результати розслідування та підтверджуючі документи найближчим часом будуть оприлюднені суспільству з метою показати реальний рівень злочинності в медицині України, хто з посадовців та яким чином причетний до розкрадання бюджетних коштів, які можливості надасть медична реформа в подоланні корупції в медицині та яке майбутнє є у громадян України щоб отримати якісні, надійні та безкоштовні послуги у лікуванні.

Проведена робота та оприлюднені матеріали нададуть відповідь суспільству щодо учасників злочинних і корупційних схем, термінів повернення викрадених коштів  у бюджет України та яка буде відповідальність злочинців перед законом України та міжнародним законодавством.

Для прикладу:

ТОВ «Медгарант» та ТОВ «Укрмедексперт», маючи між собою тісні корупційні стосунки та, застосувавши корупційні можливості для усунення інших конкурентів на ринку продажу медичного обладнання через систему бюджетних торгів «Прозорро», створили реальні умови для перемоги в тендері новоствореним ТОВ «Укрмедексперт», яке за результатами торгів, на протязі одного року, отримало з державного бюджету близько 200 мільйонів гривень. (інформація отримана з: https://ord-ua.com/2017/11/24/boris-todurov-ta-kompaniya-koruptsijna-trilogiya-yak-obikrasti-derzhavnij-byudzhet-bilsh-nizh-na-3-mln-dolariv-majzhe-za-odin-rik-diyalnosti-vlasnim-novostvorenim-tov-ukrmedekspert/)

 

Підрозділ економічної та корупційної безпеки.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі