Блоги → Перегляд

Заступник Кононенка

Четвер, 18:07, 08/02

Рейтинг
0 0
Переглядів
561

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

Екс-генеральний прокурор Віталій Ярема урочисто вступив в партію бепепе і став заступником голови її Київської обласної організації цієї політсили Ігоря Віталійовича Кононенка, видатного борця з корупцією.

Ярема, який попродавав злочинцям режиму Януковича їхні справи.

Ярема, який не посадив ні одного вбивцю Небесної Сотні, за бабло відмиваючи вбивць.

Ярема, який кришував тих, хто організовував референдуми на Донбасі - Юрій Луценко, публічно звертаюся до вас: я готовий бути свідком, що після громадського затримання екс-начальника Маріуполя, відкритого сепаратиста Олега Моргуна, яке здійснили Олег Ляшко та інші патріоти, в тому числі я - конкретно Віталій Ярема зробив все для звільнення Моргуна, який затим втік у Росію, щоб уникнути.

Ярема, який довів корупціогенність ГПУ до абсурдного стану: Генеральна прокуратура - це каса. Роби, що хочеш. Але плати тим, хто на рівні повище тебе підукришує.

Ярема, юридичний рівень якого - гівно на паличці. І свідчення того, що диплом він тупо купив - надзвичайно не компетентний рівень його коментарів. Студент-першокурсник юридичного факультету - незрівняно краще орієнтується у законодавстві, ніж Ярема, який обіймав посаду Генпрокурора.

Ярема, який заради повернення у інформаційний простір і виправдання своїх профнепридатності, готовий глумитися над кров'ю інших людей. Зверніть увагу епічні коментарі щодо замаху на Ігоря Мосійчука, якого зі слів Яреми - приготуйтесь! - не було (в реальності загинуло дві людини, а троє мають важкі травми). І навіть - гандон, а не офіцер - не знаходить мужності вибачитись, коли інформація про загибель людей підтверджується.

Ярема, який знищує найкрасивіше місто на світі - наш святий Київ - своїми мерзенними свічками в історичній частині міста, інвестуючи "зароблені" корупційним шляхом гроші. Особливо - Сінний ринок. Соня Кошкіна про це найкраще писала.

***
Пане Максим Саврасов, будь ласка, підтвердіть чи спростуйте публічно як голова секретаріату бепепе, чи є екс-генпрокурор Віталій Ярема членом вашої партії.

Відсутність відповіді означатиме, що це правда.


Андрій Лозовий,

Народний депутат України,

Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка  

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.