Блоги → Перегляд

Сильна економіка, сильна дипломатія і сильна армія - перемога України

Понеділок, 18:27, 12/02

Рейтинг
0 0
Переглядів
586

0
0
0

Дякую розумним громадянам Польщі, які не побоялися засудити дії Сейму і президента Дуду за антиукраїнський закон. Освічені люди розуміють, що цей крок шкодить не тільки Україні і нашим сусідським взаєминам, а й самій Польщі.

Реакція польської інтелігенції і міністра закордонних справ Польщі Яцека Чапутовича свідчить, що наша акція мала вплив. Фактично всією фракцією ми пікетували польський Сейм з вимогою скасувати закон про «Інститут національної пам`яті». Переконаний, тільки такими рішучими кроками можна відстояти національні інтереси.

Формула нашої команди проста: сильна економіка, сильна дипломатія і сильна армія – перемога України. Демонструвати гнучкість спини, як це робить нинішня влада, я не збираюсь.

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Коментарі

mart mart 19:57
0
Новий міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович до свого призначення підтримував територіальну цілісність України і режим санкцій проти РФ, сказано в статті "Європейської правди" про зміну ключових польських міністрів.

Та й попередні заяви нового глави польського МЗС дають підстави для обережного оптимізму. "Можливо, з'явився шанс для виходу з кризи у відносинах Києва і Варшави", - зазначають автори матеріалу.

"Позиція Чапутовича по Україні, принаймні, не лякає. Поки він не був помічений в міркуваннях на тему складних сторінок польсько-українського минулого", - йдеться в статті.

У питаннях же Криму і Донбасу при новому міністрі варто чекати збереження політики Польщі, про що свідчать його слова.

Читайте також: Лише Україна, Литва і Латвія звернули увагу на зміну уряду в Польщі - Rzeczpospolita
"Ми абсолютно не маємо визнати анексію Криму або відділення Донбасу. Суверенітет є інститутом міжнародного права, відмова від цієї основи означала би повернення права сили. Право України на територіальну цілісність домінує над правом народів на самовизначення. Якщо якась частина держави хоче відокремитися, вона повинна отримати на це згоду уряду", – говорив Чапутович в інтерв'ю журналу Kontakt в лютому 2015 року.

Також новий міністр підтримує збереження санкцій проти Росії. У квітні минулого року він визнав, що санкції призвели до втрат у польській економіці, але оскільки його країна поділяє європейські цінності, то вона готова терпіти незручності.

Яцек Чапутович - професор соціальних наук, політолог, викладач і державний чиновник. Він обіймав посаду молодшого державного секретаря в Міністерстві закордонних справ Польщі з 2017 року.

Був директором Національної школи державної адміністрації (2008-2012 рр..) І членом Ради державної служби при голові Ради міністрів. З 2014 засідає у програмній раді партії "Право і справедливість".

З кінця 70-х років є учасником демократичної опозиції, співпрацював з Комітетом захисту робітників, був членом Національного об'єднання студентів, інтернований під час військового стану. Протягом 80-х брав участь у діяльності руху "Свобода і мир" ( "Wolność i Pokój"). Багато разів був арештований і поміщений під арешт. У Міністерстві закордонних справ працював ще на початку 90-х років.

З "Правом і справедливістю" співпрацює кілька років. Є автором відомої статті, опублікованій в газеті "Do Rzeczy", де стверджує, що Дональда Туска обрали на посаду голови Європейської Ради на другий термін з порушенням законодавства. Після
цієї публікації, у вересні 2017 року, Яцека Чапутовича призначили заступником міністра закордонних справ з правових питань.

Як повідомлялося напередодні, у Польщі в результаті ротації уряду
призначили дев'ять нових міністрів. А свої
посади, зокрема, втратили глава МЗС Вітольд Ващиковський, глава МВС Маріуш Блащак і міністр оборони
Антоні Мацеревич.
mart mart   19:58
0

https://dt.ua/WORLD/z-priznachennyam-novogo-glavi-mzs-polschi-z-yavivsya-shans-dlya-vihodu-z-krizi-u-vidnosinah-ukrayini-ta-polschi-zmi-265676_.html
Панове укри, ми ж із сестрою все це вам ДЕТАЛЬНО РОЗЖУВАЛИ.
Проте ви люто й заздрісно укрновизну блокуєте.
То якраз тому нам лише гіршатиме.
Невже вам не доходить, що говорити одне, а робити протилежне шкодить нам всім?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.