Блоги → Перегляд

Дубль-Мартові від Миколи

Вівторок, 11:10, 13/02

Рейтинг
3 0
Переглядів
1115

0
0

Не розумію, Марте, що тебе перечепило у моєму коментарі. Кожному видно, що Україна, як країна, казна що. Правлять нами сявки та сволота, яким народ - до сраки: єдине і головне для них - нахапати якнайбільше бабла. З цього виходить: "влада" - окремо, народ - окремо.

Зрозуміло, що це - наслідок безкоштовного й несподіваного відділення від кацапської імперії в умовах, коли ніхто з українців не був до цього готовий. Іще б пак: придуркуваті кацапські колонізатори-живодери майже чотириста років гнобили наш волелюбний народ: нищили найрозумніших, талановитіших, сміливіших; висмоктували наші багатющі копалини, плюндрували наші землю, честь, культуру, мову.

Кожна країна вибудовувалася віками, часто - дуже кривавими, під час яких народ відшукував свої національні чесноти, ідеали, прагнення, об'єднувався навколо них, вибудовував під себе національне суспільство, державні установи, партії...

В Україні ж не було (і досі немає) нічого подібного, крім дрібних гуртів інтелігенції з різними, часом примарними поглядами. Бо „партії" сракомордих - звичайні фейки з розряду політичних банд.

І саме тому до українського керівного корита миттєво пролізли різнокаліброві бандюки, яких згуртувала комуняцька сволота й десятки, якщо не сотні, тисяч НКВДешних диверсантів-сексотів, які діяли тут десятиліттями.

До того ж, майже одночасно із розвалом совка, кацапські винахідники фашизму, який вони називали Чорною сотнею, знову почали прагнути загарбати Україну у свої людожерські обійми, у чому їм із захватом допомагають наші білякоритні на чолі із явними та прихованими комуняками. Адже бандюкам що потрібно? Якнайбільший безлад, бо так красти зручніше. Лихоманкової імітації бурхливої діяльності, при цьому, цілком достатньо. Ну і, для камуфляжу, обіцянки-цяцянки та безліч  мішків гречаної вовни...

Одна біда - якщо білякоритні геть усі нікуди не зникнуть, чи не перемруть та існуюче неподобство триватиме й далі, Україна матиме реальну можливість повернутися до стану кацапської колонії.

А щодо "Ми всі вожді. На своєму місці.", Дійсно, народ прокидається, аби душу й тіло покласти за нашу свободу. Багато українців, що жили деінде,  повернулися на Батьківщину,  аби допомагати рідному народу, рідній землі. Дехто, навіть, віддав за неї своє життя...

От тільки, ти-от - не захотів покращувати стан речей на своїй батьківщині, а драпонув до ситої, комфортної та заможної Європи. Флаг тєбє в рукі!

 

Коментарі

mart mart 11:20
0
але я драпонув в часах срср.а віддавати життя це безглуздо бо ніби за кого?

Микола Метикайло 21:22 up.gif down.gif 0
Почитай Роберта Хайнлайна "Подвійна зірка" (https://royallib.com/book/haynlayn_robert/dvoynaya_zvezda_Double_Star.html).

Кожний політик складається з провідної особистості та надійного гурту однодумців. Але й гурт без лідера - ніщо.

А "Ми всі вожді. На своєму місці." - це лебідь, рак та щука...
----------------------------------------------
"перечепило" що закликаєш до партійної діяльності. до ієрархії.
замість цього пропоную діяльність непартійну.
mart mart   11:23
0

я пропоную діяти не партійною схемою а от щось легшого,суспільно.
mart mart   11:38
0

гуртки...Просвіти....самодіяльності...клуби по інтересах але не надіючись на державу. очевидно часом її можна використати
0

Райком
mart mart   11:45
0

спочатку зібрати кропітким способом однодумців і глянути разом що можна доброго зробити для свого села,вулиці чи будинку.
не пускати до себе жодної партії,особливо комуністів і націоналістів професіоналів
mart mart   11:47
0

можна створити артіль щоб разом заробити.але не колгосп
mart mart   11:49
0

почати з простих справ без політики. побут всьому голова
mart mart   12:03
0

от угорці відродили народні масові "будинки танців" .
Táncház
Táncház means "dance house" and refers to social gatherings where people gathered to dance their village dances and socialize. The Hungarian band, Szászka,live music for our táncház events. There is folk dance teaching for children and adults.

Táncház--означає "танцювальний дім" і відноситься до соціальних зібрань, де люди збираються танцювати свої сільські танці та спілкуватися.

Угорська музгрупа, Szaszka,виконує живу музику для наших танцювальних заходів. Існує народне танцювальне навчання для дітей та дорослих.
mart mart   12:03
0

https://www.youtube.com/watch?v=dlS9RL9Bt90
Táncház, A Day of Hungarian Culture
0

От у нас і діє НЕПАРТІЙНА схема. На чолі стоїть шобла особин, яка ставиться один до одного як павуки в банці. Їхні об'єднання - суто ситуативні, тимчасові, задля рубання певного бабла у певному місці. Ані планів, ані цілей! Що зовнішня політика, що внутрішня - дворняжного гатунку.

Фактора агресії кацапії для них - ніби й нема. Будівництво УКРАЙ ПОТРІБНОГО заводу прозбиралися розпочати АЖ три роки. Жодної РЕАЛЬНОЇ ініціативи.
Так само, як і у справі ізоляції окупованого Криму, чи відсічі наступу кацапів на Донбас - і там, і там передували рядові рішучі та патріотичні люди, яких вони зараз всілякими способами намагаються гнобити.

Так що без чесної, розумної, рішучої та патріотичної провідної особи нічого не вийде. Така людина слугуватиме не для генерації ідей, а для координації втілення прагнень людей та побудови економічно збалансованого життя народу.
mart mart   12:31
0

я не наговорився а ти не наслухався
0

Просто ти кажеш про нижчий, побутовий рівень українських проблем. А я - про загальноукраїнський, без чого Україні гаплик..
mart mart   13:10
0

гаплик буде і владі то не переживай
0

Гаплик нинішній владі я чекаю із нетерпінням, але без хвилювання за їхні долі. Навпаки - зичу їм, падлам, якнайбільших негараздів! Я хвилююсь за долю країни.
Панове, всі заможні країни багатіють першочергово за рахунок врпровадження ВЛАСНОЇ НОВИЗНИ. І ви це ДОСТАТНЬО знаєте.
Більше того, навіть серед вас є новатори.
Проте ви всі дружно, радісно і заздрісно укрновизну якраз щосили і винахідливо ДУШИТЕ.
Без жодної політики.
Тож поки буде таке ваше ставлення до укрноваторів та їхніх досягнень, то нам не допоможуть жодні герої, борці та подібні придурки і дармоїди.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі