Блоги → Перегляд

Нігерієць вивчив нашу мову і вирішив спілкуватися виключно українською (відео)

Неділя, 19:06, 15/04

Рейтинг
0 0
Переглядів
250

0
0
0

Нігерієць Леонардо Ободоеке (співак Leo Mantis) вивчив українську мову і співає пісні Вакарчука.

Леонардо Ободоеке з Нігерії за 6 років вивчив українську мову.

Леонардо зазначив:

«Через два тижні я вже міг домовитися із таксистом, у магазині. Завжди були позитивні відгуки. Не здаватися - саме головне. Щодня потрібно вивчити щось нове. Працювати по десять хвилин вдень. Люди, які самі не розмовляють українською, казали, що я молодець. Не здавайся! Дуже приємно, що людям не байдужі мої старання».

 

Своє знайомство із українською мовою хлопець почав ще вдома, в Нігерії. У вивченні мови йому допомогли, зокрема, мультики. Наприклад, "Чіп і Дейл", які він любить з дитинства.

Леонардо розповів:

«Я знайшов його в українській озвучці і почав дивитись. Головні герої в ньому дуже швидко говорили, тож це було для мене хорошим тренуванням встигати зрозуміти, про що йшлося в діалогах. Знати і використовувати мову народу, на землі якого живеш, - це ознака культури, ерудиції і поваги».

Леонардо Ободоеке співає українською і навіть пише власні пісні, пише "Радіо Свобода".

Раніше афроамериканець брав участь у вокальному шоу "Голос країни". Леонардо Ободоеке брав участь у команді Святослава Вакарчука. Зараз Вакарчук є продюсером молодого співака, а його пісні набирають популярності серед українців!

 

bc5f33bb418ede7ddd2bc916905e3026.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=1BxlNWPGJ1c

https://www.youtube.com/watch?v=tOeAZU27YPI


 

 

 

 

Коментарі

mart mart 18:39
0
але українці мають це в сраці,особливо бидлота львівський василь,чи не так ?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.