Блоги → Перегляд

Суддя Одеського апеляційного адмінсуду за прогули отримував премії і зарплату

Середа, 15:01, 25.04.18

Рейтинг
0 0
Переглядів
2718

0
0

394a55643c70734d2375c6dc2c3dc295.jpg

Суддю Одеського апеляційного адміністративного суду викрили в оплачуваних прогулах.

Про це з посиланням на матеріали кримінального провадження повідомляє 368.media.

Так, прокуратура розслідує кримінальне провадження за ч.3 ст.191 КК, яке було відкрито за матеріалами одеського СБУ, щодо нарахування судді одеського апеляційного адміністративного суду заробітної плати, в той час як він практично не з'являється на роботі.

Слідством було встановлено, що в 2017 році суддя ОААС 220 днів був відсутній на робочому місці і знаходився в Хмельницькому, де проживає його сім'я. Також він був відсутній під час розгляду адміністративних справ, до складу колегій яких він входив. Однак справно отримував за ці дні зарплату, доплати і навіть премії.

На думку слідства, в табелі обліку робочого часу вказувалися завідомо неправдиві відомості про перебування судді ОААС на роботі.

Крім того, з'ясувалося, що суддя ОААС користується незадекларованої іномаркою BMW.

Слідчі просили суд дозволити їм вилучити оригінали табеля обліку робочого часу судді та інших суддів за 2017 рік, оригінали щомісячних наказів голови суду про виплату премій і доплат за 2017 рік, розрахунково платіжні відомості за 2017 рік, відомостей з електронної бази даних суду про прибуття і знаходження на робочому місці судді і документи про його відпустки і лікарняні по 2017 рік, для проведення різних експертиз - почерковедческих, економічної.

Однак слідчий суддя Приморського райсуду Одеси Анатолій Дерус відмовив слідчим в доступі до зазначеної інформації, у зв'язку з тим, що в судовому засіданні не доведене наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення документів, які мають істотне значення для встановлення важливих обставин у кримінальному виробництві.

Суддя пояснив, що крім виписки з ЄРДР і рапорту прокурор доказів не представив. А інші матеріали, які є в матеріалах клопотання, не мають відношення до даного кримінального провадження.

Як повідомлялося раніше, співробітники СБУ викрили на хабарі керівника відділення поліції одного з районів Харківської області.

 

 

Коментарі

mart mart 23:19
0
ані в срср ані в сша і інших таке щось я не чув: Суддю Одеського апеляційного адміністративного суду викрили в оплачуваних прогулах.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі