Блоги → Перегляд

Руконепотискаємий.

Середа, 18:55, 16/05

Рейтинг
2 0
Переглядів
1553

0
0
У цій статті згадуються

Поранений у зоні АТО український воїн Олег Толмачов публічно відмовився потиснути руку президентові України Петру Порошенку під час нагородження призерів спортивних змагань "Ігри нескорених", які проходили 13 травня у Києві.

У змаганнях брали участь поранені учасники бойових дій з різних куточків країни. За їхніми результатами формувалась збірна команда України.

Після змагань Порошенко виступив із промовою, а також взяв участь у нагородженні. Толмачов, який є двічі бронзовим призером у веслуванні на ергометрі на дистанціях 1 і 4 хвилини, демонстративно пройшов повз президента. Порошенко двічі безрезультатно намагався потиснути руку спортсмену, однак Толмачов його ігнорував.

У коментарі кореспонденту інтернет-видання UA1 Толмачов пояснив, чому так вчинив.

"Обурив нудний виступ Порошенка, під час якого він вихвалявся тим, що ініціює створення окремого міністерства допомоги ветеранам і учасникам бойових дій. Хоча вже 4 роки триває війна і він мав зайнятися цим бозна-коли. Ще зовсім недоречно розповідав про свій візит до Німеччини і ще якісь недодосягнення", - сказав він.

Тоді як, зауважив Толмачов, якби Порошенко не затягнув війну, кількість поранених бійців могла бути значно меншою.

http://pravdapl.info/novini/vseukrainski-novyny/veteran-ato-tolmachov-yakij-vdmovivsya-vd-rukostiskannya-z-poroshenkom-poyasniv-svj-vchinok

 

 

 

Коментарі

mart mart 22:47
0
Це слово не існує. треба замінити на:

не гідний потиску руки або...
+2

То довго і скучно, вважайте мій варіант неологізмом.
mart mart   01:51
0

нерукопотисний,нерукавий
Интересно, как он ее мог не затягивать, когда он на этой войне типа с Россией деньги делает и отмывает. Люди гибнут за что? Назовите мне внятную идею этой войны!
Так вот, для народа , ложь не берем во внимание, ее нет. В сухом остатке. как говорится, люди гибнут за металл, т.е. они делают деньги, на них делаются деньги для своей вашей с воры, куда и Петюня входит.
Как майданы устраивать- так вам, идиотам, равных в мире нет. А как отстоять правду и спасти сотни ребя\т и мужчин от тупой гибели и откровенном потребительстве в качестве расходного материала, так вас, свидомых. нет. Толи мозгов у вас нет, то ли воли, то ли ваши вожаки откровенные преступники, мародеры и воры, которые прислуживают этой шайке и кладут себе их подачки в карман.
mart mart   15:16
+1

так пизда--ваш же глупый хуй путин это начал
-4

Если бы ВВП начал, то в Киеве сейчас бы не Петюня был)))
К сожалению, моему, не начинал.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі