Неділя, 13:22, 24/06

Рейтинг
2 0
Переглядів
1357

0
0

У суботу, 23 червня, о 23.25 до поліції надійшло повідомлення про те, що у лісовому масиві на околиці Львова група невідомих осіб у масках напала на табір, у якому проживають громадяни ромської національності. Через напад одна особа загинула, ще четверо травмовані. Про це повідомили у Відділі комунікації поліції Львівської області.

1459942.jpg?201806241252
На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група, працівники інших служб та підрозділів поліції Львівщини. Поліцейські припинили правопорушення та затримали семеро осіб, причетних до нападу..

Наразі правоохоронці встановлюють обставини події, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Подробиці нападу на своїй сторінці у Фейсбук розповіла журналіст 32313657_10216379722109523_7476876753336532992_n.jpg?_nc_cat=0&oh=4d8d593c4cb626458d9032e357010d4a&oe=5BE69BF8  Вікторя Балицька: "Опівночі група юнаків (16-18 років)в масках, з ножами напала на табір ромів на Трускавецькій. 24-річного рома вбито. Ще трьох: 10річного хлопчика, 30-річну жінку та 19-річного юнака - ножові пораненя. Дитина відпущена вже з лікарні - пораненя було незначне, на щастя.

Нападників поліція затримала - це великий плюс!

З неофіційних джерел я з`ясувала, що нападники є членами угруповання «Твереза і зла молодь» . Долучаю посилання на їхній каналі на ютубі. Усе зрозуміло стане. Під прицілом угруповання роми, наркозалежні і, припускаю, ще б мали бути інші категорії соціально слабких груп.

Це прояв нацизму. І, на мою думку, є результатом толерування просочування цієї отрути в наше суспільство з боку окремих представників влади різних рівнів. А також підтримки частиною громадян таких методів. Просто завтра об'єктом нетерпимості може стати будь- хто. В тому числі той, хто вчора підтримував...

Поліції спасибі за блискучу реакцію! 7 юнаків, які уявили себе «санітарами», затримано".

Джерело: https://galinfo.com.ua/news

PS: Угруповання «Твереза і зла молодь», пов'язують з неонацистським рухом Misanthropic Division, а постраждалі роми є збирачами вторсировини по смітниках і шкоди суспільству не приносять на відміну від своїх одноплемінників що займаються крадіжками, розбоєм і шахрайством та з своїх "заробітків" можуть дозволити собі  винаймати житло. 

Коментарі

Знаєте, якщо справедливості держави як сили немає то погроми стануть нормою ... До речи чому вважаєте що це мирні люди ? Це неосвічені демотивовані і деморалізовані люди. Вони в 12 одружуються, роблять массу дітей, вигрібвють на них державні гроші і лазять по мусорнках тому що ті гроші десь діваються, наприклад збираються іх вождями які в свою чергу організовують інші рівні кримінального бізнесу. Грубо кажучи маємо автономну організовану армію яка в разі гуманітарної катастрофи швидко прикладає місцеве роздрібного населення... Яка вероятність того що катастрофа для нас не відбудеться ?
В 90 маса людей рвалась з міст грабувати села на предмет щось здерти. Останні роки крадіжки з городів та збір макової соломки це просто шокова проблема. 9 бочок по 200 літрів кокнара з терміном придатності в два тижні бачив на власні очі. Це хтось збирання , транспортує, охорогяє , переробляє, розповсюджує. Наша правова система не дасть ради... Доки немає відповідальності за свою землю чужі будуть хазяйнувати а своїх будемо бездоглядності карати...
+2

Згідний в одному, держава не виконує свої функції.
+1

Тоб то вважаєте що маємо погодитись з виділеними нам місцем тварин до забивання? Чи маєте інші засоби впливу на ситуацію ?
+2

А нічого нового я Вам не скажу, щоб впливати на ситуацію, в країні повинно визріти громадянське суспільство здатне тиснути на владу кожен день, 24 години на добу. Ми це можемо, але не доводимо справ до логічного кінця, два майдани нас нічому не навчили бо не були покарані винні, а безкарність породжує вседозволеність. Хтось сказав, що політика - це вміння домовлятись, от політики і домовляються один з одним "ти мені, я тобі". Якщо ми будемо і надалі керуватись принципом "моя хата з караю" то місце згадане Вами нам гарантоване.
+2

І ще, подивіться один з моїх перших блогів на політіко 6 років тому мої погляди на партії, владу і громадянське суспільство http://politiko.ua/blogpost86285 та пропозиції введення кримінальної відповідальності політиків http://politiko.ua/blogpost86225 питання підняті у статтях залишаються актуальними і тепер.
+1

Якось Ви неправильно мислите. З одного боку хочете тиснути на владу , а з другого бажаєте щоб влада Вас тотально захищала... Тут або сам захищаєщся, або мовчки терпиш владу яку чемно обираеш згідно колєйки. Якщо перше то влада тільки набір вкрай потрібних сервісів, і то на вимогу в екстрених вирадках і не більше.
+2

Що не так ? Тиснути на владу треба щоб державні органи добросовісно виконували свої функції в інтересах суспільства, а не своїх власних.
+1

Тиснути означає передбачати слабкість. Тоб то або вони зроблені як система слабкими щоб Ви як громадянин могли ними керувати в із Рішеннях, чим власне активно користуються злочинці и дуже рідко громадяни якщо зберуться в ситуативний натовп. Простіше кажучи зараз кожен може налякати представника влади так що той усунется від владної діяльності в бік власного інтересу. І виникає ситуація коли власний інтерес вище особистого і ніяк інакше.
Натомість наприклад Ви як представник влади можете вільно творити, помилятися і виправляти помилки , а головне стосувати силу згідно власної МОРАЛІ. Тоб то робити те що належить як лицарь. Єдине що над владою буде контроль- оцінка діянь на моралі самоуправління. Якщо самоуправління ніц не говорить значить влада абсолютна - окрема особа проти якої направлена сила голосу не має. Реальна каста по заслугах замість каста по фінансах.
+2

Дуже багато букф-ф-ф. Ще раз - тиснути означає законними методами домагатись добросовісного виконання своїх обов"язків в інтересах суспільства.
+1

Тоб то скаржитися на того хто не гонить натовп циган посеред ночі з вашого саду- городу ? Ну, бажаю успіху... "Пишите письма"...
0

Досить трьох літер:
П, М і С.
Нанесіть їх на відповідні три мішки.
Настроміть мішки на триногу з палиць.
Пункт фасування пластику (чи паперу), металів і скла (чи склотари) ГОТОВИЙ
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі