Блоги → Перегляд

"Слава Україні": ганьба країни за бюджетні кошти

Вівторок, 11:45, 17/07

Рейтинг
1 0
Переглядів
1486

0
0
У цій статті згадуються

Незважаючи на негативне ставлення до Росії з боку усіх цивілізованих країн, ЧМ з футболу, який зараз закінчився, пройшов на диво успішно, хоч і не так гладко, як цього хотів Путін. Йому не вдалося розвести спорт і політику по різних кутах.

Відеозвернення Домагоя Віди та Огнєна Вукоєвича з лозунгом "Слава Україні!" після видатної перемоги у чвертьфіналі сколихнуло громадськість як у нас, так і в Росії. Українські ЗМІ вже на наступний день вибухнули гучними заголовками, а про Україну знов заговорили не тільки пихаті та суб'єктивні російські "політологи" і брехливі журналісти, але також і західна преса. Здавалося б, це відмінне підтвердження міжнародної підтримки нашої країни, але в бочці з медом знайшлася, як звичайно, ложка дьогтю. Вукоєвич був звільнений зі збірної, а Віда був змушений вибачиться після переможного матчу проти збірної Англії у півфіналі. Більш того, за словами Михайло Саакашвілі, заява Віди - це заздалегідь спланована інформаційна акція, яка була організована Адміністрацією Порошенка, який із держбюджету сплачував "бесіди" з іноземними футболістами, які раніше грали за українські клуби. Саакашвілі вважає, що Порошенко таким чином намагається підняти рейтинг перед стартом президентських перегонів.

uCtPfgN.jpg

Очевидно, що ми ще не раз побачимо приклади політичного піару, бо передвиборча боротьба вже почалася та набирає обертів. Засмучує лише те, що заради казки про "весьсвітзнами", яку Порошенко продає нам як свою особисту заслугу, витрачаються кошти, які могли б піти на щось суттєвіше, наприклад, на реабілітацію інвалідів війни та відбудову зруйнованої інфраструктури. Однак "підтримка друзів України, як це називає Гарант, судячи з усього, значно важніше.

LWiSH7D.jpg

Я дуже сумніваюся, що ми колись дізнаємося про реальні обсяги коштів, які були витрачені на "справжніх друзів". Але воно не так і важливо, головне - весь світ дізнався про те, що за фразу "Слава Україні!" потім вибачаються чи навіть позбавляються роботи.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі