Блоги → Перегляд

Бсслан-2.0 – Керч

Четвер, 11:22, 18/10

Рейтинг
1 0
Переглядів
710

0
0
0

Аналізуючи  події на територіях, що розташовані під чоботом Пуйла, логічніше не проектувати велосипед, вишукуючи новітні сценарії - достатньо просто пригадати колишні подібні випадки, так характерні для бидлостану Чмоландія.  

Подивимося, що ми маємо: не якогось там супер-пупер снайпера, а „ображеного" безмозкого жовторотого шмаркача із МИСЛИВСЬКОЮ РУШНИЦЕЮ у руках та зі ста п'ятдесятьма патронами у торбі, КУПЛЕНИМИ НАПЕРЕДОДНІ, кількадесят рухливих „цілей", що бігають перед його прицілом. Тут навіть славнозвісний Рембо не зміг би на смерть „покласти" аж двадцять мішеней. І півсотні поранених від однієї вибухівки - теж очевидний перебір, тим більше - для САМОРОБНОЇ вибухівки.

 Далі - скільки патронів вміщує магазин мисливської рушниці? Ну, п'ять-десять, не більше. Між тим, звуки пострілів, які чутно на відео з айфону - свідчать не лише про справність стрільця, вони рівномірні впевнені, і лунають вони довго, без натяку на перезарядження зброї. Але про яку справність може йти мова, коли патрони куплено НАПЕРЕДОДНІ.

У Беслані, всі вбиті там, перебували у ЗАМКНЕНОМУ ПРОСТОРІ спортзалу, що позначилося кількості жертв. Та й стріляли декількадесят профі. Так що не треба „ля-ля"!

 Очевидячки сам винуватець може й убив пару-двійку студентів, можливо - ще підірвав із десяток. Ну. а решту покришили славнозвісні кацапські живодьори - зелені чоловічки: чи-то за звичкою, чи-то - за планом.

Бо що може надійно відволікти увагу смердів від реальності, як не стрілянина, що лунає не на вулиці під вікном, а десь-десь...  

 

 

Коментарі

Та ні, Миколо, для подібних актів і справді достатньо ОДНІЄЇ людини. Звісно ж, за відповідного виховання і в у відповідному суспільстві.
А сучасне виховання - це пропагадна безмежного самоуправства (=лідерства!) прямого , постійного та повсюдного примусу людини людиноюЮ, також і вседозволеності та всепрощення.
І ше додай сюди, що кацапи своє населення виховують у нахабстві.
+1

Згадай діда Оккама, міркуй простіше. І не порівнюй опосередкованого кацапського шмаркача із тими, кого бачиш у телевізорі.
0

Всі знають, які неймовірні зусилля розвивають спортсмени-чемпіони.
То й дюди в ексремальних для себе ситуаціях (порівнюваних із ціною власного життя) роблять те ж саме, тобто, неможливе для умов звичайних. Це теж свого роду подвиг.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі