Блоги → Перегляд

Повісилась через відмову у субсидії

Четвер, 19:28, 08/11

Рейтинг
2 1
Переглядів
981

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

«Як заплатити 2400 гривень боргу за комуналку, коли пенсія 1600 гривень? Хоч бери і вішайся!»

Це були останні слова 61-річної пенсіонерки Наталі Михайлівни Нестеренко з Сартани, що на Донеччині. А наступного дня вона повісилась у себе вдома.

Ця смерть – суто на совісті влади. Жінку довели до відчаю бюрократія чиновників та грабіжницькі тарифи. Останнім часом з рідними і сусідами Наталя Михайлівна говорила лише про це.

Місяць тому син Михайло, який був прописаний з матір’ю, одружився і став жити окремо. Щоб переоформити субсидію у зв’язку зі зміною складу родини, Наталя Михайлівна оббігала купу інстанцій. Щоразу її посилали за новими і новими довідками. І врешті субсидію їй не дали – знайшли борг 2400 гривень за комуналку.

Жінка поховала чоловіка кілька років тому. Син з невісткою підтримували матір, проте матеріально допомогти не могли – напередодні одруження їх пограбували, винесли з хати гроші, позичені на весілля, золото… Молодята й самі живуть на мінімальну зарплату – вона викладає хореографію в будинку культури, він зварювальник.

Наталя Михайлівна позичила гроші в сусідки та рідної сестри і віддала борг. Перед тим, як вкоротити собі віку, виклала всі квитанції на столі. Вони були більш красномовними за будь-які передсмертні записки…
Вона не включала опалення і світло, бо боялася нових платіжок, спала одягненою в кріслі, харчувалася голим супом без нічого та найдешевшою ковбасою. Хоча сама все життя пропрацювала поваром, годуючи людей. Нажила собі грижу і купу болячок, бо тягала важкі каструлі. І на старості років не могла купити навіть таблеток – держава оцінила її працю у 1600 гривень пенсії.
Влада загралася з людськими життями. Для них смерть Наталі Михайлівни нічого не варта. А для мене – це страшна ілюстрація того, в якій бідності і в якому відчаї живуть люди. Досить знущатися – треба знизити ціну на газ, підвищити зарплати і пенсії, щоб не змушувати людей брати гріх на душу і позбавляти себе життя заради субсидій!

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Коментарі

Путіну треба підняти ціну на газ?
Тому Кремль допускає до влади в Україні тільки тих політиків, які піднімуть ціну тепла та електрики.
Олеже, не бреши, бо ти ПЕРШИЙ ВИНЕН у цій та подібних наших бідах.
Бо до тебе і твоїх слуг десятки разів зверталися із КОНКРЕТНИМИ пропозиціями, які гарантовано покращать життя українців.
А ви по-суті навіть не відповіли.
Погані ви люди, і дуже шкідливі для українців.
0

Так, пане Дмитре - таки маєте рацію..
Ще Тарас Григорович Шевченко в своєму Журналі писав:

"...Великий Фультон! И великий Ватт! Ваше молодое, не по дням, а по часам растущее дитя в скором времени пожрет кнуты, престолы и короны, а дипломатами [политиками] и помещиками [олигархами] только закусит, побалуется, как школьник леденцом. То, что начали во Франции энциклопедисты [революционеры], то довершит на всей нашей планете ваше колоссальное гениальное дитя. Мое пророчество несомненно."

Факти:
Найбільшу енергію (з можливих) дає Сонце - планета Земля отримує 1,74×1017Вт.
Вода покриває ~71% поверхні Землі, а сонячні батареї і геліоконцентратори Океан не покриють.
Головне джерело тепла - сонячна радіація, оскільки земна радіація в 5000 раз менша. Головний теплоносій сонячної радіації – вода.
Вода зумовлює теплопровідність повітря і ґрунту. Вода має більшу від повітря теплопровідність приблизно в 20 раз, а теплоємність - в 3100 раз.
ККД: сонячної панелі ~10%, води ~100%.
Промені гріють воду сильніше повітря (на рівні світового Океану середня температура повітря 14ºС, середня температура поверхні води 17,4ºС).
Маса гідросфери більша маси атмосфери в 275 раз.
Електрогенератори продуктивні на високих обертах, а найвищі оберти у мікротурбіни (micro turbine).
Тепловий Насос (далі - ТН) з дроселем не дає електроенергії.
ТН з мікротунбіною дає електроенергію, може працювати на всіх видах транспорту.
Дросельні і мікротурбінні ТН можуть отримувати воду з повітря (в атмосфері 3—4 % вологи).

Висновок: Вітряк, повітряний ТН (кондиціонер в режимі нагріву), сонячна батарея, гравітаційна ГЕС, АЕС - потенційні аутсайдери?

2 підсумки:
- Головну ставку робити на ТН що бере енергію з Води (джерел, криниць, скважин ґрунтових вод, струмків, дощових і каналізаційних стоків, канав-каналів, басейнів, ставків, озер, боліт, рік, морів, Океанів і атмосферної вологи).
- ТН з мікротурбіною - вища генерація теплових машин..

http://www.umoloda.kiev.ua/number/1370/171/48285/
+1

Пане Юрію, а спробуйте ще й ви подавати свої пропозиції цим нашим "борцям за народ".
Може хоч на вас вони звернуть увагу.
0

та їм пох..
Вони не встигнуть в останній вагон - вина їх величезна й важка.
Та смерть і на твоїй совісті.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.