Понеділок, 21:04, 19.11.18

Рейтинг
9 0
Переглядів
5305

0
0

 

Я не знаю що відбувається у нашому суспільстві, але ж я вже починаю кричати.  Все стало ногами до гори. Чомусь самі чесні і патріотичні не ті, хто на Східному фронті, замерзаючи, а іноді і голодуючи зі зброєю захищають Україну, а всілякі громадські діячи, історія яких вміщається в банальне селфі та  деякі ділки від волонтерського руху, які пристроїлись і дуже гарно підхарчовуються за рахунок порядних людей.

Я обурена тим, що такі «герої», з великою глиняною короною на голові, дозволяють собі гнобити, ображати і принижувати справжніх героїв, навіть і не намагаючись розібратись по справі.  Головне для них – це фігуральне знищення тих, хто не входить до  їх корпорації, тих хто не бачить їх корону, тих хто чесно виконує свої обов’язки, не зважаючи на їх довбану корону.

Чому я так хвилююсь? Да тому, що 23 жовтня поточного року «велика» волонтерка з Восток-SOS Олександра Дворецька на своїй сторінці опублікувала ганебний пост, щодо відомого в Луганській області громадського та шахтарського профспілкового діяча, справжнього героя війни Ільченко Костянтина Григоровича.

І зробила це, якось по щурячі, бо на її сторінку можуть зайти тільки її друзі, здебільше sоsівці, тоб-то ті у кого інша думка не мають можливості навіть і коментаря надати. 

ddb4d04ce76ede9f06bd1cedc11fdfdc-full.jpg

Ось   цей опус:

«До уваги журналістів, активістів та нардепів!

Історія з містом Щастя є не єдиною у Луганськіій області, де місцева влада чинить тиск на активістів за допомогою адміністративного ресурсу.

Сьогодні історія про Золоте.

Військово-цивільна адміністрація Золотого та Катеринівки була створена Указом Президента в листопаді 2016 року. Один рік і п'ять місяців Золоте знаходилось зовсім без влади, ми у Восток SOS написали з десяток листів до Адміністрація Президента України Луганська обласна державна адміністрація Служба безпеки України до того, як в квітні 2018 року на пост голови військово-цивільної адміністрації призначили Константин Ильченко.

Свою роботу Костянтин чомусь почав з того, що вирішив виселяти з приміщень громадські організації. Виселяти тих, хто всі ці роки конфлікту і безвладдя підтримував місцеве населення, допомогав міжнародним і національним гуманітарним, правозахисним організаціям організувати процес раздачі допомоги місцевому населенню і переселенцям, проводив десятки заходів для дітей, будував безпечні дитячі майданчики, організовував простір для надання юридичних та соціально-психологічних консультацій.

Сьогодні оргаізація ГО "Центр допомоги молоді "Твоя Перемога" знаходиться під загрозою виселення. З 23 грудня на сході, на лінії зіткнення може зникнути ще одне місце, де надається допомога постраждалим в конфлікті. Костянтин Ільченко доволі абстрактно вказує причину такого виселення - "власні потреби".

Чи дійсно "власні потреби" ВЦА є корисними? Чи є вони необхідні тут і зараз, в умовах конфлікту, що продовжуєься? Чи допоможе боротьба з громадськими організаціями боротися із зовнішнім агресором?

Дуже важливо тут і зараз підтримувати громадянське суспільство на сході України, яке як і військові тримає свій фронт».

Таку дурню могла написати людина, або на заказ, або не маючи а ні розуму, а ні совісті. Тому, дивитися як ті у кого життя вдалося за рахунок  волонтерської діяльності  знущаються над порядними людьми,  я не буду!

Знаходячись в дикому обурені, я  розпочала своє розслідування, благо що хай і дуже давно, але ж була пов’язана з журналістською діяльністю, та маю деякий досвід у таких розслідуваннях.

Моє завдання, бути об’єктивною, саме для цього перш чим сісти за опублікування  результатів розслідування, я особисто спілкувалася і з Олександрою Дворецькою, і представниками ВЦА, і  з тими хто організував цей шабаш навколо Ільченко. Мова йдеться про дуже  відомих у Золотому «діячів», а саме подружню пару: Юрія та Світлану Печених. Також, мені вдалося провести бесіди з мешканцями Золотого, благо Інтернет та мобілки це дозволяють робити без зайвих перешкод.

Два слова про Ільченко. Він справжній громадянин своє країни. В 90-х він єдиний, хто відкрито виступив проти знищення вугільної галузі.  Виступив так голосно, що на нього було скоєно два замахи на життя, а потім команда Єфремова намагалася засадити його за грати. 

В 2000-х він  протистояв вугільної мафії, зробив багато публікацій і відео, викриваючи  приступну діяльність Королевської та Єфремова.  Завдяки Ільченко і його соратникам, не одна вугільна копанка, яка належала мафії  була прикрита

В січні в 2013 року Ільченко на чолі профкому Незалежної профспілки м. Свердловська, з метою припинення незаконного звільнення майже 4000 шахтарів, захопив кабінет директора шахти. В результаті ганебний наказ про звільнення було скасовано. 

В березні 2013 року за корупційну діяльність, Ільченко разом з шахтарськими профспілками здійснив,  поки що єдиний в Україні  громадській арешт директора шахти «Ніканор-Нова»  та передав його до правоохоронних органів.

Ільченко був  активним учасником революції Гідності, в ході вуличних боїв на  Інститутській отримав поранення. Після Майдану в березні очолив комісію по боротьбі з корупцією в Луганській області.

В квітні разом з проукраїнськими активістами організовував в Луганську акції За єдину Україну. Разом з Народним Героєм України Темуром  Юлдашевим приймав участь у створені в Луганську батальйону самооборони «Темур».

З  нині Героєм України генералом Гордійчуком І.В. приймав активну участь  в Луганському спротиву. Групи які координував Ільченко не тільки збирали інформацію про козаків та роззброювали їх блок-пости,    завдяки їх діяльності в літку 14-го було знищено не одну ворожу колона з  технікою. Після загибелі Темура Юлдашева і тяжкого поранення Гордійчука І.В. в боях під Савур-Могилою,  Ільченко підписав контракт з 34 батальйоном 57 бригади ЗСУ. Воював простим командиром відділення взводу розвідки, має бойові нагороди, як урядові так і державні.  

Зараз Костянтин Григорович, продовжує служити і виконує наказ Міністра оборони в іншій  гарячій точці, а саме в місті Золоте Луганської області, в якості керівника військово-цивільної адміністрації. Доречи, приїхав він туди не з київських  кабінетів, а прямьохонько з окопів під Пєсками.

Я   пишаюсь тим, що я з Луганської області, бо там живуть справжні українські патріоти і їх дуже багато.  

А тепер по суті. Одразу попереджаю історія буде довгою, тому запасайтеся попкорном)).

Справа в тому, що ГО "Центр допомоги молоді "Твоя Перемога" (зареєстровано в м. Слов’янську) орендує з 2015 року приміщення  в будівлі ВЦА м. Золоте, з метою реалізації своїх уставних завдань. Термін дії договору закінчується 23 грудня 2018р.  В даному випадку мова не йдеться про пролонгацію  договору, тому що закон передбачає заключення нової угоди на конкурсній основі з обов’язковою  експертною  оцінкою та страхування майна. Як то передбачає закон, ВЦА заздалегідь повідомила ГО "Центр допомоги молоді "Твоя Перемога" про неможливість пролонгації, а також  про те що це приміщення потрібно для власних потреб ВЦА.

Для нормальних людей це абсолютно штатна ситуація, але ж це для нормальних. Для подружжя Печених же, які чомусь вважають, що закон це не те що їх стосується, приміщення ВЦА яке орендує ГО стало причиною образ в адресу місцевої влади, а коли вони зрозуміли, що ВЦА не порушує закону, звернулися за допомогою до Восток-SOS, яке їм і допомогло, опублікував цей огидний пост.

Про те, чому саме Печені раптом вступилися за продовження договору оренду, мова піде пізніше.

Тепер же поговоримо про власні потреби ВЦА, бо саме вони виявилися нещадним подразником для Печених і Дворецької.

Ільченко приступив до виконання своїх обов’язків наприкінці квітня 2018 року. Одразу ж, враховуючи те, що фактично з 2016 року місто було без керівника ВЦА, він почав свою роботу з проведення загальних зборів населення  Золотого, після чого з його ініціативи люди сформували вуличні та квартальні комітети. Місто почало оживати, бо з’явився лідер, який розуміється на справі. Зі слів  золотівців,   співробітники ВЦА під керівництвом Ільченко за  такий короткий термін зробили для міста більш ніж хто за останні двадцять років. Щоб не зійти з теми, я не буду розказувати про відремонтований міст, дахи крівель, приведення до тяму комунального підприємства, в наслідок чого з’явилися нові   контейнера  для сміття і багато ще чого.

Я тільки відзначу, що людина яка, згідно слів Дворецької «… вирішив виселяти з приміщень громадські організації», дивним чином не тільки їх не висиляє, а і утворює умови для укріплення діалогу влади і людей. Знов таки, з його ініціативи було утворено координаційну раду керівників міста Золоте, куди увійшли директора шахт, шкіл, ліцею, культурних закладів, сформована Рада громадського активу міста. І це навіть незважаючи на те, що у ВЦА нема повноважень на утворення громадських рад чи органів самоорганізації. А от Ільченко, такий гнобитель патріотів і всіляких діячів, всупереч закону робить все, щоб місцева влада була якомога ближче до народу.

Ще хочу відмітити одну дуже неприємну, але ж цікаву деталь, більшість золотівців з якими я спілкувалася по телефону або в соцмережах, просили мене не називати їх прізвища, бо вони бояться Печених. По-перше: вважають їх скандальними і неадекватними,  а по-друге: ті хто проти Печених, ті ніколи не отримають гуманітарку, яку Печені беруть у  різних благодійних організацій, в т.ч. і у Восток-SOS для потреб нібито переселенців та інших постраждалих.

Насправді, цю допомогу Печені нахабно використовують для маніпулювання над людьми. Але ж про це ми поговоримо згодом, бо це дуже інтригуюча історія з кримінальним душком.

Так от, на загальних зборах міста Золоте, які проходили поетапно  в серпні 2018 року було на порядку денному питання про комунальні тарифи. Але ж,  мешканці озвучили проблему, яку вони не можуть вирішити вже декілька років. Справа в тому, що до 2015 року служби водоканалу, газу, ресівці, натаріус знаходилися у приміщенні міськради, тобто там де зараз знаходиться ВЦА.  Адже тепер, всі ці служби знаходяться в інших місцях, що причиняє великий дискомфорт мешканцям. Для того, щоб отримати  довідку потрібно їхати в Попасну  чи Лисичанськ, а то і в Сєвєродонецьк. Тому, на загальних зборах люди доручили керівнику ВЦА вирішити це питання і розмістити ці служби, зокрема газову в приміщені ВЦА. Тому, логічно і повністю законно те, що Ільченко виконуючи наказ громади, вирішив не продовжувати договір оренди з ГО, а утворити в  приміщені, яке орендувалося ГО,  центр  надання адміністративних послуг.

Пропоную мій діалог з Ільченко:

Я: Чи є ще якісь приміщення в будівлі ВЦА, де можливо б було розмістити служби, не чіпаючи ГО.

Він: Так дійсно, в будівлі є вільні площі, але ж я не можу там щось розміщувати, бо перше приміщення у нас в стадії ремонту після обстрілу. По закінченню ремонту в  ньому продовжить роботу дитячий танцювальний гурток. Друге приміщення – це для нотаріуса, воно теж постраждало і потребує ремонту, сподіваюсь на допомогу донорів.

Я: Чи пропонували Ви Печеним якесь інше приміщення, щоб уникнути скандалу.

Він: Пропонував одну з комунальних квартир. У разі офіційного звернення, тільки  не від Печених, а від сторони договору, тобто ГО "Центр допомоги молоді "Твоя Перемога", влада допоможе з цим питанням. Але ж, Печені які представляють це ГО в Золотому, доречі я до цього часу не розумію на яких підставах, як на мою думку не зацікавлені в вирішені питання таким чином.

Я: Стоп! Тут треба зупинитися. На Вашу думку, чому вони не зацікавлені в іншому приміщені?

Він: Тут нема аж ніякого секрету. Приміщення Печеними використовується не по призначенню, про це знає все місто. Молоддю там ніхто не займається, там відбуваються геть інші речі.
Я: Мені боязно спитати, про те що там відбуваються, не вже якісь таємні ритуали з принесенням жертв?))

Він: Ні там в жертву нікого не приносять. Це приміщення Печеними використовується як церков, я навіть і не знаю саме яка вона, чи чия. Але ж в літку, коли тепло,  там кожного дня в ранку і в вечорі проходять богослужіння. Вони не зовсім традиційні, бо супроводжуються грою на електрогітарах, барабанах  та співанням у мікрофон.  Вікна мого кабінету виходять на цю церков, то я дуже часто буваю їх слухачем. Зараз там холодно, вони не опалюють приміщення, тиші стало набагато більше. Між іншим,   Юрій Печений є пастором цієї церкви.

Я: У разі, якщо приміщення використовується не по призначенню, то Ви мали право на дострокове припинення договору оренди, Чому цього не зробили?

Він: Не скажу що я не зробив це,  тому що я добра людина, ні причина в іншому. По-перше: Золоте – це дійсно гаряча точка, а до виконання посадових обов’язків я приступив декілька місяців тому. Якщо чесно, то було не до них. 

         Після розмови з Ільченко, я зрозуміла, що подружжя Печених, як то кажуть з подвійним дном, але ж спочатку я порозмовляла з деякими мешканцями Золотого, які дали на це згоду.

         З їх слів виявилося, що дійсно це приміщення Печені використовують як баптистську церков, прихожани навіть і не знають, що це приміщення для молоді. Молоді там ніколи не було, прихожани здебільш люди похилого віку, але всіх їх об’єднує одне – можливість отримати гуманітарку.

Церков існує за принципом мережевого маркетингу. Кожен повинен привести в церков   ще двох нових прихожан, за що отримує бонус у вигляді додаткового пакету з харчами.

І тут починається саме цікаве. Благодійну допомогу, які Печені отримують, в т.ч. і від  Восток-SOS, вони розподіляють не серед переселенців, а серед свого приходу. Якщо ти переселенець і не відрікся від православного хреста ти допомогу від Печених не отримаєш, навіть якщо помирати будеш. Гуманітарку роздають здебільше в церкві, але є ще квартира  в якої зберігається щось цінне, що тільки для них. Світлана, коли роздає допомогу завжди ображає людей, кричить, принижує, за це її прихожани люто ненавидять, але ж жити якось треба.

         Картина намалювалася така: Печені під видом роботи з молоддю займають приміщення ВЦА за ради  корисної мети, тобто для своєї церкви. А от  Восток-SOS   вони використовують для збільшення приходу, бо чим він більше тим більше грошей надходить для Печених від братів по вірі з інших країн.  Правда тут, я не зовсім  розумію який сенс в такому разі Восток-SOS підтримувати Печених, вони ж м’яко кажучи їх мають, вибачте як лохів. 

Тепер про гроші. Вони дійсно не малі, бо на цей час Печені в Золотому придбали вже два будинки, це в цьому році і квартиру  в минулому. (фото виписки з реєстру). Мені стало цікаво, за що можна отримувати такі гроші.  

3970625bbc79acd1f917d4e1293e5c4b-full.jpg

8c95d605d5db365c606940e747079b0f-full.jpg

…Насправді Печені ці гроші отримують за справу до якої і я відносюсь з повагою. У Печених шестеро дітей, троє з них прийомні і за це їм подяка. Але ж, здається мені тут справа не в дітях, а в грошах. Бо, як розуміти такий факт, доречи який підтвердився, що ці діти  живуть більшість часу без батьків. Поясню чому. Печені по церковних справах постійно знаходяться у поїздках по країні, навіть і за кордон виїжджають. Діти залишаються покинутими  на похилу жінку, яка їм готує їжу, обстірує, прибирає. Вихованням дітей ніхто не займається, одного разу сина підлітку люди знайшли в стані сильного оп’яніння, який ніч пролежав на автобусні зупинці. Фактично він вмирав, бо був дуже хворим, спиртне було йому строго протипоказане,  небайдужі люди не дали хлопчині померти,    знайшли батьків і віддали його їм.   І що ви думаєте, Печені зробили якісь висновки – ні, вони звинуватили у всьому весь колектив гімназії і спокійно  продовжили привичний ритм життя. Не можу зрозуміти, як можна любити Бога і водночас так безбожно і не по-людськи відноситися до дітей, хай і прийомних. Сподіваюсь, що моя публікація послугує тривожним дзвінком для  відповідних соцслужб, які займаються справами прийомних дітей.

         Оскільки Печені мають багато дітей, то зараз держава   виділяє їм грощі на покупку житлового будинку   для організації дитячого будинку.    ВЦА за допомоги району є учасником співфінансування. Мабуть ця обставина остоточно зірвала дах з Світлани, бо вона  це зрозуміла по своєму: чим більше дітей, то тим більше грошей від донорів і держави. Знаходячись в такому збудженому стані, Свєта якось заявила прихожанам, що наступний рекорд для неї буде – тридцять прийомних дітей. Я в шоці! Такі заяви я вважаю за маразм і ідіотізм. Кожній нормальній людині зрозуміло, що відноситися к дітям як до поголов’я, яке дає прибуток, це вже злочин перед Богом.

І схоже Печені притримуються плану, наразі вони готуються прийняти ще трьох діточок.

Почувши від людей такі страшні речі, я була, чесно кажучи в розпачи. Як можна відмовляти людям в допомозі, якщо ти її отримав саме за ради цих людей. Як можна ходити в церков, говорити про щось велике і духовне, а разом з тим не займатися вихованням свої дітей, принижувати простих людей.

Розмовляючи з мешканцями Золотого, міф про Печених як  про  єдиних  волонтерах міста почав здуватися.

Марина Данилкина мені повідомила, що в м. Золоте існує багато громадських об’єднань, які допомагають людям. Печені до цього процесу не мають жодного відношення. Так, вони отримують гуманітарку, але ж розподіляють її за умови, якщо ти став прихожанином церкви.  Більш того, коли було дуже тяжко в 14-му, мирному населенню допомагали тільки військові. Приїжджав у с. «Родіна» (Золоте-4) старенький зілок, Марина власноруч допомагала старикам вилізати з підвалів, супроводжувала їх до машини де бійці віддавали їм свої сухпайки. Печених там не було і близько. Але ж Печені, на думку Марини справжні фахівці маніпуляцій, за ради своїх амбіцій вони  в засобах не соромляться, застосовуючи для цього і дітей і різні структури, аби була користь. Люди їх дійсно бояться, бо вони агресивні. Не так давно Печені намагалися вижити з шахтарського клубу справжніх волонтерів, застосовуючи, брехню, силу і інтриги, аргументуючи тим, що в приміщені волонтерів тепер будуть проходити служби їх церкви. Є ще один факт, який характеризую Печених, як тих хто свого з рук не випустить. Якось на весні вони отримали насіння для передачі людям, які  живуть на лінії розмежування, але ж нічого до людей не дійшло. Марина також чула про підробку Печеними документів на користь договору оренди. Як виявилося, що в цих списках багато людей які не проживають в Золотому і не значяться   навіть у волонтерському обліку.      

Потроху для мене складався психотип подружжя Печених: малоосвічені, безкультурні, жадібні, тому агресивні і зовсім примітивні люди. Мені ставало сумно. Але ж у мене була надія, що поспілкувавшись з ними, може щось і проясниться.

Написала їм у лічку фейсбука, почалася розмова, вона тривала два вечори. Для того, щоб спростувати все те, що про них казали люди їм потрібно було лише пред’явити докази того, що вони дійсно опікувалися молоддю та чесно розподіляли допомогу серед переселенців. Нажаль вони так і не змогли відповісти на ці питання.

2ecb7bd3d385b5106ced59990aa050c2-full.jpg

На моє пряме запитання, яким чином розподіляється гуманітарна допомога, Світлана  почала збиватися, хвилюватися, нести якусь дурню, але  ж нічого з цього приводу пояснити не могла.

Доречи, коли я намагалася спілкуватися в мережі з Олександрою Дворецькою, то вона також на це просте питання не надала відповіді. Чому? Це що, якась тайна?

33131afac76afa7e7209cd66a3051358-full.jpg

Після того, як я поцікавилася про те, яке відношення церков має до ГО "Центр допомоги молоді "Твоя Перемога",   Свєта  остаточно пропала з ефіру.

Так хто вони такі Печені – цинічні і страшні шахраї, які переступлять за ради своєї користі через будь кого? Чи може вони  дрібні пристосуванці?

На думку Восток-SOS вони, цитую:

«ті хто всі ці роки конфлікту і безвладдя підтримував місцеве населення, допомогав міжнародним і національним гуманітарним, правозахисним організаціям організувати процес раздачі допомоги місцевому населенню і переселенцям, проводив десятки заходів для дітей, будував безпечні дитячі майданчики, організовував простір для надання юридичних та соціально-психологічних консультацій».

         На мою ж думку вони…

Ні поки ще рано про це казати, бо є ще щось таке «цікаве», про що вам варто знати. Але зараз про інше, про політичні амбіції Печених. Так, так, саме політичні, бо зараз це в тренді))

На п’ятому році війни з’явилося дуже багато бажаючих бути причасними до неї, але ж не до справжньої на нулях, а так десь потертись, отримати убедешку, на крайній випадок отримати декілька фоток з пацанами, а далі можна і в політику. Адже,  коли в 14-15 роках потрібно було воювати по справжньому, ці шукачі статусу або пред’являли всім свої грижі, або під’їдалися на волонтерських харчах.

Саме з такого тіста зліплений Юрій Печений, який має не аби яке здоров’я, бо працював колись на шахті, має призивний вік, але ж в 14-му він не пішов у добровольці і в 15-му не підписав контракт, навіть у капелани не пішов. Я розумію, що багатодітна сім’я, але ж коли мова йде про Вітчизну, то справжні чоловіки йдуть на війну і її захищають. Я бачила на опорниках і таких у  кого було по п’ять своїх рідних дітей, але вони стояли в окопах і це їм аж ніяк не заважало думати і про своїх дітей  і про Україну.

         А от чомусь у  2018 році Юрію ніщо не завадило піти у військові капелани, навіть і його багатодітна сім’я. Принаймні він всюди так заявляє. І  це зрозуміло, бо зараз можна, зараз якщо ти не на передку, то жити на війні можна.   Тепер у Юрія буде можливість, коли прийде час вважати себе ветераном війни. Тільки в мене питання: а коли він встигає капеланити, якщо постійно в дорозі по справах церкви і своїх братів.  Щось мені підказує, що  і тут скривається брехня та спроба видати бажане за дійсне. Скоріш за все ця історія буде наступною темою мого розслідування))

Так на що йому це? На це не просте питання дали відповідь жінки з їх приходу. Виявилося, що подружжя Печених дуже ревниво відноситься до деяких співробітників ВЦА, колишнього виконкому, які з 14-го року тримають місто Золоте. Ці люди, прийняли на себе весь хаос, який відбувався тоді, вони постійно були на передовій. Обстріли, пожежі, поранені, допомога постраждалим, спати не було коли, але ж вони вистояли. Ці люди і зараз  в самої гущі подій і за це їм золотівці вдячні.

Саме цих людей Юрій вважає своїми конкурентами, саме це не дає спокою   Печеним, бо Юрій  до хвороби мріє стати мером Золотого, він так і сказав у церкві, що зробить все за для цього.

От і робить ця дружня родина все для того, щоб у них були гроші, слава і влада, але ж методи застосовують за для цього такі ж примітивні як і вони самі.

Тепер головне, в ході розслідування виявилося, що Печені з метою організації тиску на ВЦА зібрали 350 підписів мешканців Золотого в підтримку того, щоб не розривати  договір оренди між ВЦА і ГО.

В переписці Печені мені підтвердили цей факт, але через деякий час у мене з’явилася інформація про те, що ці списки фальсифіковані. Повідомила про це Печених, вони знову захвилювалися, почали задавати питання, типу від кого мені це відомо, потім почався бред про те, що я не маю на це право, мене відверто це насторожило. Я їх спитала, а чи вони знають про ці фальсифіковані списки,  Світлана довго вагалася, а потім відповіла, що це не вони, а якась там ініціативна група. Тобто, вони настільки перелякались мого запитання, що одразу ж відмовились від тих, хто на них працював. Іншим словами просто здали людей.

99a888bae04a2ba3d01f82db0b5d5b88-full.jpg

Я зв’язалася з Ільченко і почула відповідь на яку і не очікувала. Коли списки потрапили до ВЦА, то до Ільченко звернулася співробітниця, яка виконувавши свої службові обов’язки опрацьовувала ці списки. Вона  виявила  в них прізвище і розпис своєї мами, яка насправді була хвора і прикованою до ліжка. А через деякий час до ВЦА почали поступати заяви від інших мешканців Золотого про те, що вони не брали участь в зібрані підписів, але ж дивним чином хтось вписав їх прізвища та поставив розпис. 

Виявилося, що більшість списку фальсифіковано, причому Печені організували цей процес в двох напрямках. Перший – це банальне заповнювання однією рукою прізвищ  золотівців і розпис за них тією же рукою. Другий спосіб, я б сказала був з видумкою. Вони долучили до цього процесу малолітніх дітей 10-12 років, які ходили з порожніми листами по кварталу, підходили до чоловіків які грали в карти чи до жінок які мирно розмовляли і казали про те, що треба підписати листи на захист дитячого майданчика, бо влада його бажає знести. Зрозуміло, обурені люди з готовністю ставили свій розпис.

Саме про це йдеться в зверненнях до ВЦА з боку обурених мешканців Золоте, яких Печені використали в своїх брудних справах.

Натомість у Печених дуже гостре відчуття самозбереження. Інтуїція їх на цей раз не підвела, бо на справді боятися є чого.  Мова йдеться про тиск на владу в умовах озброєної агресії, безпосередньо в зоні бойових дій, про підробку документів і шахрайство. В карному кодексу за такі дії передбачається не аби яке покарання.

Тому, коли запахло горілим, Печені зрозуміли що за це доведеться відповідати, тому розпочали  потужну діяльність по дискредитації ВЦА. Вони навіть намагались тиснути на обласну владу, але ж після того як не отримали підтримки, не вагаючись направили листи зі своїм брудом у всі існуючи інстанції.

Єлизавета Дмитрівна Ромаш розкрила таємницю фальсифікації документу про збір підписів та підробки розпису громадян. Вона підтвердила факт, що Печені  використовували для цього, як своїх дітей так і чужих. Особо були задіяні малолітні діти родини Щербакових, це дуже бідні люди і діточки завжди поряд з церквою, бо там можна іноді поїсти. Використовуючи прикре становище дітей Печені  примусили їх ходити по людях і збирати підписи не за підтримку продовження договору оренди, а нібито проти того, що влада збирається зруйнувати дитячий майданчик.

         Наступає момент розв’язки.

Маючи на руках фальсифіковані списки, звернення громадян, які підтверджують цей факт, ВЦА приймає єдине правильне рішення - звертається до поліції з відповідною заявою, передавши туди ці кляті списки. Зрозуміло, що головними винуватцями стануть члени той ініціативної групи, від якої Печені вже відмовились. Але ж, це хитре подружжя  не розуміє, що як тільки почнуть викликати на допити фігурантів справи, то ті члени тієї групи з радістю   дадуть покази  на справжніх організаторів підробки документів і шахрайства.

Поліція 13.11.18р. відкрила провадження за № 12018130530000927, схоже жартувати ніхто не збирається. Печені тут вимальовуються справжніми лідерами ОПГ.

І ще один штрих, який яскраво відображує жлобство і алчність цієї пари. Маючи гроші на покупку в Золотому будинків і квартир, на подорожі за кордон і по Україні, це дуже хитре подружжя Печених роками не платять за комунальні послуги. Не платять пільгові  50% !  І після цього вони намагаються позиціонувати себе, як порядні люди, які начебто цілодобово виборюють для всіх золотівців справедливість.

…Хто такі Печені, про це робіть висновки самі. Я ж відмічу, що це люди дуже з низьким рівнем моральності. Заради своєї користі вони готові піти будь нащо, заради грошей вони готові на ще більш низькі вчинки, використовуючи навіть і дітей.

Тільки відверті шахраї можуть  розподіляти гуманітарну допомогу в  т.ч. і від Восток-SOS для збільшення приходу у своєї церкви. Чому Олександра Дворецька стоїть поряд з цими в край аморальними людьми, не розумію. Єдине що йде на думку – може ще молода і не розуміє багато чого в житті, а може вона теж є прихожанкою їх церкви))

Поки писала про цих Печених  не покидало  почуття  огидності і чим більше я підхожу до кінця свого розслідування,  тим легше мені стає на душі. Чи можуть такі люди бути іншими, не впевнена, бо мабуть їх так виховували їх батьки, хоча якщо відверто, то мені все одно.

За себе ж скажу так: я не дозволю будь якому покидьку знущатися над справжніми патріотами України і тим більш їх ображати.  

І мені байдуже хто серед цих покидьків буде: волонтери з Восток-SOS,  народні депутаті, печені, чи посадові особи, кара моїм словом   буде жорстка і невідворотна.

Бо я вважаю це за  мій громадський обов’язок.

Слава Україні!

 

 

Коментарі

Это точно, куда не плюнь всюду волонтер с короной на башке.
Ветеранов обижать нельзя!
Ух ты, это ж надо быть такими хитрыми. И приходик свой, и домишки, скоро видать появится свечной заводик, а вот за коммуналку, сука, заплатить жаба давит. Да, расплодилось их, хитроделаных, немерено.
+ за уважение к ветеранам.
mart mart 23:30
+2
Чи це той Костянтин Ільченко щоб писав у нас кілька років тому?=http://politiko.ua/profile-124820

(запитав модератор кладучи пост у прямий ефір,хоча пост може і сам би по 7 плюсах би потрапив)
(модер живе далеко і не всіх знає)

http://politiko.ua/blogpost116586


Yura Antonov
Батя.Земля тебе пухом.
15 Jun 2015
LikeShow likes
Comment

Eduard Gordeev
Так Саша, не боясь, говорил прямо в глаза Путину:
- МЫ САМИ РАЗБЕРЕМСЯ, нас не надо защищать ! ...
Мы все славяне, и НАМ НЕЧЕГО С ВАМИ ДЕЛИТЬ !
- Кто с оружием к нам придёт, тот от оружия и ...
- Не хотелось бы стрелять, но за свою Родину, за свою семью я буду вас очень сильно наказывать !

youtu.be/0rdfCmtdmeQ
18 Aug 2014
LikeShow likes
Comment
----------------------------------
Politiko не пише року але по коментах тут ясно
+2

Так і є, це саме той Ільченко.
Олю, ти вже людина доросла, то маєш розуміти, що у нас держава НЕПРАВОА. Тому найзручніше у ній жити людям НАЙГІРШИМ.
А така погань моральних гальм та цінностей просто не має.
Тому до них треба ставитися без жодних емоцій - холодно, твердо і жорстко.
Іншого, повторюю, вони просто не розуміють.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі