Блоги → Перегляд

Кордони України закінчуються там, де закінчується україномовне населення

Субота, 15:02, 22/12

Рейтинг
2 0
Переглядів
1353

0
0

Існує думка, що Донбас — територія, де панують проросійські настрої. Нам нав’язували цю думку всі роки Незалежності. Більше того, намагалися показати, що на Донбасі практично немає українського життя. А якщо й є, то підтримується воно на рівні державних дотацій, або за рахунок діаспори.

Звичайно, тут треба казати і про відсутність відповідної державної політики щодо східних регіонів.

На всьому пострадянському просторі, включаючи Донбас і Крим, збереглися посткомуністичні, номенклатурні клани які не були зламані навіть із появою нових лідерів. Варто зазначити, що не було і у самих можновладців чіткого бачення державного розвитку України. Ми йшли в дивному фарватері — чи то примкнемо до Брюсселя, чи то до Росії.

Особисто моя думка, що якщо ми маємо мету — українізувати окуповані землі, то ми повинні мати власну позицію, в тому числі й щодо сусідніх земель, які етнічно належать Україні, але які наразі перебувають під юрисдикцією іншої держави.

Тобто, ми маємо усвідомлювати, що Луганськ і Донецьк не є кордонними областями України. Кордони наші закінчуються там, де закінчується україномовне населення. Отже, ми мусимо пропагувати позицію "Українського світу" супротив позиції так званого "русского мира". Це буде належною відповіддю на принцип, що Росія закінчується там, де закінчується російська мова.

Коментарі

На жаль, виникнення національної спільноти розпочалося, фактично, лише чотири роки тому. Який час буде потрібно для того, аби тисячі маленьких спільноток, бодай налагодили між собою постійні сталі зв'язки - невідомо. Скільки - абт зрослися?

А скільки часу знадобиться, аби ідея цілості нації дісталися владних установ, не знає сам госродь бог.

Ми тільки-но починаємо розбудовувати правдиву, справжню країну. Україна має подолати безліч сходинок, якими сторіччями здіймалися інші країни. Тому наївно плекати надію, що ми зможемо перескочити усю цю драбину умить і зараз.

Хочеш будувати Україну? Роби максимально можливе, на що ти сам здатен, вкладаючи у підмурок нації свою, нехай маленьку, але цеглину.
mart mart 19:41
+1
не мова головне а нормальні розумні люди.

що з того що василь українець коли він дурень.

російськомовні кияни кричали порошенку: а ну ка,давай-ка уёбывай отсюда.

https://www.youtube.com/watch?v=FgZp9nqwdes

треба будувати державу знизу і звідусіль але особливо знизу.

анархічним способом. але треба почитати що є анархія.

Хоча в своїй праці «Дослідження політичної справедливості та її впливу на громадську мораль» («Enquiry concerning Political Justice and its influence on general virtue and happiness», 1793) термін «анархія» Годвін ще не використовує, у ній викладений класичний постулат анархізму — влада суперечить людській природі, а суспільне зло існує тому, що люди позбавлені вільно діяти та відчувають на собі тягар примусу. Нерозумними Годвіну здавалися не лише феодальні привілеї, класова нерівність, але й влада церкви та релігія.

Годвін не закликав до насильницького повалення існуючого ладу, натомість, залишаючись прихильником ідей Просвітництва, він вірив у велику силу слова, в можливість перетворити суспільство шляхом пропаганди.

Елементи анархічного світогляду були відомі протягом багатьох століть. Прагнення до повної свободи особистості у вільному суспільстві, заперечення влади та експлуатації — подібні настрої в тій чи іншій формі можна прослідкувати у китайських даосів, англійських дігерів, давньокитайських школах. До давньогрецьких протоанархістів традиційно відносят софістів та кініків, до давньокитайських — даоську традицію Лао-цзи та Чжуан-цзи.[1]
mart mart   19:47
+1

Мета анархізму — створення вільної організації суспільства з інститутами громадського самоуправління, яке обходиться без влади людини над людиною. Анархізм пропагує бездержавність. Він є системою етичних та філософських поглядів, ідей, переконань, цінностей та установок, що виражають інтереси різних соціальних груп, класів, товариств, в яких усвідомлюються і оцінюються відносини людей до дійсності і один до одного, соціальні проблеми і конфлікти, а також містяться цілі (програми) соціальної діяльності, спрямованої на закріплення або зміну існуючих суспільних відносин.

Ідеї анархізму остаточно сформувалися в 19 столітті. Анархізм не треба плутати з нігілізмом (він заперечує суспільство і спрямований на його руйнування); загалом анархізм пацифістський рух.

Анархізм — ідея про те, що суспільство може і повинно бути організоване без державницького примусу.
mart mart   19:51
+1

''будувати державу знизу''---неточно сказав. має бути така система щоб це не була держава а саморегульований апарат.
mart mart   20:03
+1

краще мати одну область як Албанія нормальних людей різних націй і рас ніж щось велике і неконтрольоване.
0

Ну нарешті! Мурман прислав відео про своє місто -
https://www.facebook.com/1384208063/videos/10217198716865039/
mart mart 19:41
Зараз, під час фактичної, але окопної війни проти кацапів, мовне питання таки стоїть, але не на першому місці. Врешті-решт самоідентифікація людини ніяким чином не спирається ані на гени, ані на мову. Вона похідна від того морального оточення, в якому особина росте і живе.

Тим більше, треба не забувати, що кацапські колонізатори віками веладали максимум зусиль, аби витравити з українців відчуття спільності нашого народу, його культури, мови, звичаїв... Найзавзятіших - просто вбивали. Ліплячи "нову спільноту - радянський народ", намагалися розпочати масове виробництво "гвинтиків". У чому владі дуже допомогла індустріалізація та перевід усіх наук та навчання усіх ступенів на російську мову.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі