Блоги → Перегляд

Реконструкція історичної справедливості

Неділя, 15:01, 06/01

Рейтинг
2 0
Переглядів
1542

0
0
У цій статті згадуються
Виктор Медведчук
Громадський діяч

Цінність процедури визнання агресії і окупації України Московією пройшли публічний і документально аргументуваний розгляд з встановленням факту окупації України і введення світської та церковної влади на землі Української держави. Томус і автокефалія є тому підтвердженням. По перше це позбавить істориків типу Табачник, що втік до Ізраїлю, чи клони Бузини переписувати історію на догоду українофобів. Головне, перервано міф наслідування азійської за ментальністю Московії історії і народності руської.

Я вже писав про наслідування россами державності і укладу після розпаду імперії АТТІЛИ. Через знищення пам'яті про історію і послідовників Аттіли, історію россів всякому замовчувати і фальшували, не захищаючи пріоритетів походження слов‘янства саме з часів Аттіли. 

Генетика показує міграцію носіїв ГЕНА аріїв, слов‘паства, носіїв величної культури на північ і до Сибіру, бо козацтво омоскалено було, ставши військовою елітою Московії з часів служби по найму на московитів. Україна була і житницею і зоною рекрутінгу в імперії. Зросійщене козацтво має коріння в Україні, а донське козацтво як і поволжське стали колаборантами імперії часто використовувалися як жандармерії для приборкання непокірних. Саме тому козаки РФ  стали колаборантами Гітлера. Така їх ментальність спаскуджена імперією... Це немає нічого спільного з традиціями українського козацтва, як скульптури з гною до бронзового литва.

Напомню, що в імперії Аттіли росси мали статус потужного роду і історичної традиції котру ми маємо в реалі імперії Аттіли і поширення технологій синкретичного осідлого землеробства і тваринництва, лужичі в Німеччині.

Українофоб Толочко виступає  на боці компрадорського ресурсу. Недарма вислів твердить, що нові ідеї перемагають не в наслідок зміни поглядів опозиції, а за рахунок її вимирання. Якщо відновити історичну справедливість, то недарма Ленін обіцяв соціалістам Харкова землі повернути Слобожанщини аж до Волги... А соціалісти Харкова це перелицьовані радикали. Зараз ми бачимо багато соціалістів які нічого не мають спільного з іідеологією соціалізму, а тим більше з соціалістичним державним управлінням. 

Соціаліст Подолинський, який був опонентом Маркса і Переломах в питанні еволюційного розвитку соціалістичної держави. Він писав, що збільшення продуктивності праці надасть умови освіти народу, а тому свідомі виборці не оберуть до владитолігархів які правлять нині (Подолінський С.А., 1881р.). 

Саме тому в сучасних умовах ми маємо компрадорського партії, мальовані ідеології іммітаторів, котра жодна не дає надії народу жити своєю працею...як це твердить основна ідея соціалізму. В СРСР соціалізм був фальшований державним капіталізм. Зараз номенклатурників олігарха замінено компрадорським олігархатом свояків, кумів та найманців і сімей що походять з криміналу у владі, що яскраво демонструє перехідний період Кучми, влади червоних директорів.  Зараз це Порошенко, Медведчук...  а не Ведмедчук...

Томус як процес був завершенням тривалої боротьби за історичну справедливість. Порошенко на тому піариться

17059319677479186934

Але то передбачено посадовими обов‘язкам та клятви народу УКРАЇНИ.

Я не є фанатом, бо я науковець і вірю тільки фактам. Наші предки вийшли з Понтійської долини і північне причорномор‘я для греків було джерелом міфів про богів.... Історично то землі пролетаріїв і арії, що мали домашнього коня і корову. Арії мігранти дійшли до тихого океану, Китаю, Індії, поширилися по Індоіранскому регіону.

Як би не критикували карпацця Косова за роботу по ДНК-геології, але слід створити альтернативну Московитській лабораторії і  робити дослідження про минуле людства в цьому регіоні.

Це мотив для відновлення історичної справедливості, щоб нам не писали історію чужинці у восьмому тисячолітті нашої історії.

 

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=K7a5KjfgL9E 

Коментарі

+++++!!!!!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі