Блоги → Перегляд

Просвіта виборця, шлях до самоврядної країни

П'ятниця, 03:43, 18/01

Рейтинг
1 0
Переглядів
870

0
0
0

Свідомі і компетентні громадяни  забезпечують  кадри народної влади. Маргінали та україофобські громадяни приводять до влади брехунів і маніпуляторів що використовуються олігархічним компрадорським. Українофобським правлінням...

Совістити безсовістних та позиватися до несправедливих, - марна спиава...

Просвіта і освіта дали феномен українського патріотизму і націоналізму з яким боровся царат і більшовики,  нинішній олігархат і  п'ята колона з російськомовних українофобів табачнобузинних негоїв і напівкровок. Царат, більшовизм та олігархат використовують протокольні маніпулятивні технології, використовуючи кадрову компрадорську політику управління через зрадників та українофобські нацменшини.

Тож єдиний  механізм  для самоврядної української нації є національна ідея відродження України через національні компетентні кадри і національне відродження  в державотворенні,  економічному та культурному відродженні, що потребує просвіти і освіти громадян.

Вороги  прозивали українських патріотів "свідомитами", не розуміючи що усвідомленість є найвищою цінністю інтелекту. Тому розуміння, що усвідомлення є вищим проникненням в знання потребує просвіти виборців для їх порозуміння і солідаризму в бажаннях і  спільних діях досягненні добробуту, миру і щастя....

Жодна з партій не веде нині просвіту і освіту,  ведучи переважно агітацію, покладаючись на освіту через державні інституції. Дарма. За час правління олігархату винищена ідейно-соціальна та політекономічна освіта. Це зручно для олігархічної влади.

 

Коментарі

Вибори - коли люди з темним минулим
обіцяють всім "світле майбуття"
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.