Блоги → Перегляд

Савченко можуть звільнити з-під арешту для конкуренції Тимошенко

Четвер, 11:15, 24/01

Рейтинг
1 0
Переглядів
1178

0
0
У цій статті згадуються

8PhHZgg.jpg

У передвиборній метушні прихильники Юлії Тимошенко, Володимира Зеленського та Юрія Бойка занадто швидко повірили в низький рейтинг Петра Порошенка і будують плани як мінімум на потрапляння до другого туру. Насправді, недооцінювати можливості і ресурси чинного президента було б занадто рано і досить самовпевнено з боку опозиції. Наприклад, безпосередня участь Порошенка в створенні "Православної церкви України" вже зрівняло його шанси з головними опонентами, а ближче до дня офіційного висування на другий термін буде включений на повну котушку ще й адміністративний ресурс. При цьому у відсутності можливості гідно відповісти на критику на свою адресу, головною зброєю Порошенка і його політтехнологів, напевно, стане запрошення на передвиборний ринг учасників, які були б вкрай незручними опонентами одночасно для всіх представників опозиції.

Цієї миті в СБУ посилено працюють над тим, щоб надати Надії Савченко свободу в обмін на її згоду взяти участь в передвиборних баталіях. https://t.me/SBUmole За словами джерела в спецслужбах, віддане Порошенкові угруповання силовиків домагається того, щоб 60-денний арешт Савченко не був продовжений. Таким чином, уже 15 лютого екс-соратниця Тимошенко має всі шанси вийти на свободу. Судячи з опублікованих відомостей, передвиборний штаб Порошенка робить ставку на "образ великомучениці і голодуючої жертви кривавого режиму", з яким Савченко зможе "анулювати" спроби Тимошенко заручитися підтримкою на південному сході країни, а також спробує відібрати електорат у "Опозиційної платформи". Інформація з СБУ побічно підтверджується словами сестри Савченко, яка розповіла про запланований на 26 січня з'їзд партії "Громадсько-політична платформа Надії Савченко", де розглянуть висування Надії в президенти.

Зрозуміло, подібні передвиборчі технології не мають нічого спільного з інститутом демократичних виборів. По суті, президентське оточення насміхається над законом, за вказівкою саджаючи людину в тюрму, а потім в потрібний момент її випускаючи. Судячи з настрою Порошенка, він явно не націлений на те, щоб перша після Майдану безкровна демократична передача влади відбулася. Нездатність чинного президента зізнатися у власних помилках і страху програти в результаті чесних виборів, знову підводять країну до дуже напруженої виборчої кампанії, яка може обернутися тяжкою і непередбачуваною за наслідками політичною кризою.

Коментарі

Порошенко в розпачі готовий на все..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі