Блоги → Перегляд

Думки вголос. Пророцвта.

Четвер, 16:19, 21/02

Рейтинг
2 0
Переглядів
442

0
0
У цій статті згадуються

Уважно прослухав Послання Президента України до Верховної Ради і хочу сказати, що Петро Порошенко, як український політик, мені дуже подобається! Браво, пане, президент, Ви дуже мужня і незламна людина. У Вашому тілі - сильний і благородний Дух. Тому я віддаю свій голос за Вас!

Петро Порошенко - це індивідуум, який прийняв на себе соціально значиму відповідальність: служіння українському суспільству. І з часом, до певного рівня, він досягне соціального безсмертя в історії. Він ототожниться з архетипом нації, котрий надихнув його на суспільну діяльність. Тобто, він стане "культурним героєм", який золотими літерами впишеться в національну пам`ять. Він виконає свою нелегку задачу, враховуючи історичні потреби українського народу, у більших чи менших масштабах. І лише короткозорим не дано розгледіти цього.

Застосовувати силу можна лише для захисту. Франція, Німеччина, Японія - яскравий історичний приклад тому, що силу не можна застосовувати для нападу. Усі ці держави були переможені. І Росія - не виняток. Будь-яка агресія суворо карається Всесвітом.

Усі види агресії закривають енергію Марса. Але якщо насилля не застосовується (тими, хто зобов’язаний захищати) проти агресора, терористів, злочинців, хуліганів і т.д. – благотворний вплив Марса на таких людей припиняється, і вони перетворюються на збіговисько боягузів.

Якщо взяти разом і поставити усіх цих політичних шулерів та комедіантів, які «йдуть у президенти», і порівняти їхню примітивну «шлункову» демагогію з тією титанічною роботою, яку щодня, без зайвого пафосу та показухи творить по-справжньому український Президент П. Порошенко, і добивається переконливих успіхів на міжнародній арені заради настання справжнього добробуту для всіх без винятку українських громадян, то всі вони схожі зі своїм набридливим скигленням, «як усе погано», на хитрих, досвідчених наперсточників часів перебудови, котрі на очах у багатьох, не зморгнувши оком, можуть легко обдурити довірливий натовп жадібних зівак.

У Святих Писаннях написано: Любіть свою владу, бо вона має зброю, щоб захищати Добро від зла. І це сьогодні дуже актуально для українців: не продатися за макарони, не спокуситися "манною", яку так щедро обіцяють нам вороги, не зрадити свою владу, яка мужньо бореться з агресором.

Коли б довелося обирати між українським націоналізмом, заснованим на любові до власної Вітчизни та добросусідстві, і московським сатанізмом, заснованим на імперській пожадливості до чужих територій та "братерському" поневоленні інших народів,- я обрав би український націоналізм.

Не зважаючи на всі свої недоліки, яких було не менше, а то ще й більше у таких відомих та шанованих нами гетьманів, як Хмельницький, Виговський, Мазепа, Грушевський, котрі активно боролися за незалежність, П. Порошенко також активно бореться за відродження Української Держави.

Нарешті 5-6 січня 2019 року відбулася дуже знаменна подія для Української Держави та всього українського народу - підписання Вселенським Патріархом та вручення Томосу, свідоцтва про право на власну незалежну Святійшу Помісну Церкву в Україні. За це честь і хвала Президенту!

Осанна, осанна, осанна - першому по-справжньому українському Президенту П. Порошенку! Те, що він добився отримання від Вселенського Патріарха Томосу або вищої Духовної грамоти, без перебільшення є історичним подвигом. І, з якою б люттю не гавкали промосковські шавки, караван іде.

А слабкодухим та нетерплячим, щодо нинішніх економічних негараздів, дам відповідь словами з Біблії: "Не хлібом одним жива людина..." Без рідної мови, рідної віри, без державного суверенітеру та звільнення від московських пут, ми не побудуємо економічно сильну і успішну державу.

Хороше життя не настане саме по собі без активної боротьби не проти тих, хто бореться за хороше життя, а проти тих, хто продовжує тягнути нас у московське болото. Язикаті брехунці багато обіцяють, народна ж мудрість застерігає: "Обіцянка-цяцянка, а дурневі - радість".

Петро Порошенко, в силу своїх переваг, прийшов, щоб відродити українську державу, а Володимир Путін, в силу своїх недоліків, прийшов, щоб розвалити російську державу.

Новини, за канонами журналістики повинні відповідати за наступні ключові запитання: що? де? коли? та навіщо, або з якою метою? Якщо новини висвітлюють лише три перших і не дають відповіді на останнє запитання, вони перетворюються на порожню тарабарщину, яка засмічує розум.

Українці за 28 років незалежності добре навчилися "співати Лазаря", тобто жалітися на долю, плакатися, клянчити, притворятися бідними, нещасними.

Людина, яка не прагне власною працею позбавитися від бідності і постійно чекає на подачки, деградує як фізично, так і морально.

Хто такий жебрак? Це ледар, який не хоче працювати та приносити користь суспільству.

Не бідність, а примітивний розум спонукає до скоєння злочину.

Парадокс у тому, що майже всі, хто пнеться сьогодні до влади, вихідці з бідних сімей. Тому, якими б безкорисними не здавалися їхні балачки, щодо захисту інтересів обездолених, усі вони в підсумку зводяться до задоволення банальних особистих інтересів.

Якщо більшість українців мають сьогодні хліб і до хліба, несправедливо звинувачувати владу у злочинній діяльності. Лише крайня бідність народу дає право звинувачувати вождів у злочинній діяльності.

Бідність вчить, а багатство псує. Багатство небезпечне тим, що воно псує не лише його власника, але й людей, які контактують з ним.

Існує багато людей, які зневажають багатство, та дуже небагато серед них таких, котрі, отримавши його, можуть розлучитися з ним. Багатство схоже на морську воду: чим більше п`єш, тим більше хочеться пити.

Мистецтво розбагатіти - це вміння заволодіти добром інших за їхньою мовчазною згодою.

Чим більша у людини власність, тим менше у неї спокою. Тому Будда вчив: "Найкраще життя - життя звичайної людини".

Президент Порошенко не має жодного морального права допустити таку ж рокову помилку, яку допустив В. Ющенко, глупо віддавши владу ворогам української незалежності. Краще стати розумним "диктатором" на якийсь час, ніж дозволити ворогам України зіштовхнути її з европейського курсу.

Уважно прослухав виступ Петра Порошенка на щорічному прийомі компаній-членів Американської торгової палати в Україні. Низка конкретних успіхів - це сильно. Пять озвучених кроків - невідкладно потрібні для України. Тому хочеться сказати лише одне: так тримати, пане Президент!

Допоки в Україні широко лунатиме з екранів телевізорів, радіо, в школах, університетах, державних установах, на вулицях чужа російська мова, доти у кремлівської влади буде об`єктивний привід втручатися у наші внутрішні справи та "захищати російськомовне населення".

Українські громадяни вже давно мали б зрозуміти, що кожен з українців, хто розмовляє російською мовою, свідомо чи несвідомо, глибоко на підсвідомому рівні є посібником російської агресії та провідником російської культури і російсько-імперської політики в Україні.

Хто така Ю. Тимошенко? Це сліпий поводир для сліпих. А коли сліпа веде сліпих, то рано чи пізно всі зваляться у яму.

Хтось може запитати: чому Олег Духовний так наполегливо і послідовно підтримує президента Петра Порошенка? Тому що його Дух постійно удосконалюється, розвивається. Він не деградує на відміну від більшості українських політиків. Глибоко в душі у нього пульсує чисте джерело.

Коментарі

Думки вголос. Пророцвта.
==========
Пророцтва - звучить милозвучніше. )
mart mart   22:18
0

нехай би люди висловились чи автор пише правду і що за націоналіст порошенко. я помовчу
mart mart   22:20
0

а Рошен і далі діє в Росії чи закрив?
0

Скільки б добра президент Петро Порошенко не зробив для України, для "українців" російського походження та московськомовних, все одно все буде не те, не так і не потому місцю. Бо більшість таких, як ви, мислять за добре відомою Криловською байкою:"Ты виноват уж только тем, что хочется мне кушать..."
https://youtu.be/Msh52APxENc
Що до Сили. Треба її мати. Сам факт її існування вже є її застосуванням. Спробуй відмовити двометровому борцю Сумо в томному переулку.... Навіть якщо він криштально чистий і не може ввічливо попросити в борг бо не навчений .
На жаль ми втрачаємо силу що на пряму залежить від ватажка. А ватажок не знає хто він і чого він. Просто мутить воду чогось. Консервує ситуацію бо сильний в грошах. Решта можуть гинути. Без права застосування особистої сили.
Не важно хто Тимошенко, Зеленський і т.д. важно хто свита, оточеня. Темна критична маса протисне будь кого. Це прийдеться ліквідувати, відпихати, відшмагати. Це зміна системи. Що не відбувається. Для інших віра та просвіта. Не культ та вишкіл а щось більше. Чого не несе лідер. Ніяк.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі