Блоги → Перегляд

Історія Руси-України в тезисах

П'ятниця, 15:13, 22.02.19

Своє походження русичі-українці ведуть від Каїна, старшого сина Адама і Єви. Творець дуже дорожив ним, як втіленням самого себе через створених нових чоловіка і жінки. Цей факт згадується в історичній частині Біблії – Старому Завіті: «І зробив Господь Каїну знамення, щоб ніхто, зустрівшись з ним, не вбив його». «Сказав Господь: кожному, хто підніме руку на Каїна, відомститься всемеро. І пішов Каїн від лиця Господня, і пізнав Каїн жінку свою; і вона зачала, і народила, і побудував він гóрод».

Гóродом в давнину називали захищену від зовнішнього світу територію розташовану на узвишші. «Всякому гóроду нрав и права» – писав Григорій Сковорода. Це слово зберіглося в сучасній українській мові, від нього походять слова городити, огороджувати, огорожа, горóд. І називався цей гóрод Каїв-град. Але з прийняттям християнства, зміною історичних і духовних пріоритетів, його назву замінили на Київ-град або просто Київ. Цей древній гóрод став столицею великої європейської держави, яка називалася Київська Русь.

Протягом тисячоліть в цьому гóроді, а згодом в Київській Русі правили нащадки Каїна, ретельно зберігаючи чистоту і спадковість свого роду. Існуючий тоді поділ на касти, на відміну від теорії «хто ліпше полює» визначався родоводом: хто ближче до стовбура дерева роду. Словами А. С. Пушкіна «Хто на світі всіх біліше, всіх рум’яніше й миліше». Русичі-українці не знали матріархату, їхні жінки були покірливі і смиренні, що дозволяло чоловікам виховувати своїх синів мужніми, сміливими, чесними і патріотичними.

Київська Русь з її традиційним державним устроєм, роботящими і привітними людьми, багатими природніми ресурсами, лагідним кліматом, родючими землями, постійно зазнавала нападів інших народів. Першими ставали чолом загарбникам представники правлячих родів і гинули не залишаючи нащадків. Сотні поколінь тривала боротьба за незалежність, представників давніх родів ставало все менше, і до влади почали приходити люди з народу: «Хай чабан! – усі гукнули, – за отамана буде».

За часи панування в Україні російської імперії, а згодом комуністичної влади практично всіх представників давніх родів і народних борців за свободу, духовні та історичні цінності планомірно знищували. Оскільки народ не може існувати без лідерів, їхнє місце за імперських часів посіло російське дворянство, а за радянських часів партійна номенклатура. Та коли ці історичні етапи закінчилися і Україна стала нарешті незалежною, почали відбуватися згубні для країни і українців події.

Не обтяжені фізичною працею на підприємствах і в колгоспах, маючи гуманітарний склад розуму, добре підвішені язики і чималі кошти заморських друзів, євреї потягнулися до влади в Україні, адже «святе місце не буває пусте». Позбувшись багатьох своїх одноплемінників з нижчих каст, відправивши їх на землю обітовану в якості робочої сили, відмінивши національність в паспортах, заснувавши власні засоби масової дезінформації, вища каста євреїв зайняла в Україні всі владні і прибуткові посади.

Вступ до НАТО і Євросоюзу потрібні єврейській владі для того, щоб захистити себе, зміцнити і продовжити своє панування в Україні навічно, прикриваючись так званими «західними стандартами». Тому, замислюючись над тим, чому за майже три десятиліття своєї незалежності країна і далі втрачає своїх кращих представників, не відроджує зруйнований науково-промисловий комплекс, ми повинні зрозуміти, що влада в Україні повинна належати народу-засновнику, і цей народ – ми, русичі-українці.

Коментарі

Спочатку якась псевдоісторична маячня..
А потім:

"Та коли ці історичні етапи закінчилися і Україна здобула нарешті свою незалежність..."(с)
- "незалежність" від кого/чого? Від Кремля? ))

"Вступ до НАТО і Євросоюзу потрібні єврейській владі для того, щоб захистити себе..."(с)
- від кого/чого захистити? Від Кремля? ))
Їх тут і так ніхто не вбиває..

А Гарантом Основного Закону має бути народ - це цілком зрозуміло і логічно..
+1

Просто читати і читати замислюючись, неупереджено - цілком різні речі. Жодної маячні, невже пан Юрій Бородатий вважає, що українці походять від мавп, тому вони такі, які є. Але ж для кого і для чого був написаний Старий Завіт. Там є і наша правдива історія.
0

Людина, як і всяке інше Творіння, є перш за все Ідеєю.
Ісус прийшов, щоб знищити Старий Завіт іудеїв.
+1

Нацисти теж знищували книжки. Тож ви подумали, з ким порівняли Ісуса. А ще він говорив «Не думайте, що я прийшов принести мир на землю; не мир прийшов я принести, але меч, бо я прийшов розділити сина з батьком його, і доньку з матір’ю її, і невістку зі свекрухою її. І вороги людині – домашні його». То це і є ваш кумир по життю? Співчуваю!
0

Він за Правду, Справедливість, Свободу. Це немало.
Оскільки народ не може існувати без лідерів...
==========
"Ледарі ждуть лідера" - Ліна Костенко.
mart mart 18:31
0
прошу цитату з Біблії що українці від Каїна
Каїн вбив Авеля.
Проблемка. Каін та Авель. Один живе в лісі має першу групу крові, вегетарианин, збирач. Другий аграрій з другою групою крові скотовод. Зрозуміло що аграрії пішли проти природи речей тому жертва не прийнята. Земля під посіви зганяє лісних людей . Так сталося з аборигенами наприклад Америки. Одна культура знищила іншу. Потім прийшли кочові племена - третя група крові... Потім четверта... Вже є ознаки п'ятої...
Іісус це припинив. Його звинувачують в тім що люди просто перетворилися на рабів. Але автор приводить його як аргумент іншої сторони - лідер загарбників. Але слова любов, захист, смерть, воскресіння з мертвих при правильності думок з рештою мораль -логіка виживання під умови виживання чомусь вперто ігноруються що дуже дивно виглядає.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі