Блоги → Перегляд

Про безумовних лузерів

П'ятниця, 16:59, 01/03

Рейтинг
1 0
Переглядів
353

0
0
У цій статті згадуються

У мене єсть подозрєніє, шо дні через два Садовий з Гриценком посваряться (традиційно через якусь херню) - така вже у них натура. А взагалі Андрій Іванович - безумовний лузер.

Бути мером найтуристичнішого міста України - що об’єктивно не його заслуга, а креативу і праці сотень львівських підприємців, з яких він дере безбожні побори. Але репутаційні плюси політично діставалися йому. Майже все це згоріло на Грибовецькому сміттєзвалищі. Разом із живими людьми. А що лишилося - дотліло на згарищі його заяви, що в мери він не іде. Якась чудернацька логіка: я не іду в мери, бо я десять років мер, нічого зробити не можу, бо мер нічого зробити не може, тому іду в президенти, але тепер я не іду в президенти.

Бути лідером цікавої команди - але здати її у найвідповідальніший час заради збереження обличчя при жалюгідно низьких рейтингах (це істинна причина, про яку сказати він боїться). Забрати у цієї команди шанс пройти до парламенту.

Бути політиком із лозунгом «візьми і зроби», але побоятися щось зробити, коли йому пропонували пост віце-прем’єра, а потім навіть прем`єр-міністра. Говорити про «зроби» і боятися відповідальності.

Бути борцем за мораль з «маленьким Ісусиком» - як він себе подає - але споювати львів`ян і гостей цілодобовими наливайками (у Львові всі знають, що це бізнес Андрія Івановича).

Бути власником першого в країні успішного суто інформаційного каналу («5 канал» ще з часів НБН був все-таки більше у форматі інформаційно-розважального). Але, даруйте, просрати цей успіх, перетворивши його у дешевий зливний бачок.

Із жалюгідно низькими рейтингами.

Такими ж маленькими, як у Садового-політика.

Щиро жаль його виборців. знаю серед них нормальних людей, які в нього щиро вірили. 

 

Андрій Лозовий,

Народний депутат України,

Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка

Коментарі

Бути мером найтуристичнішого міста України - що об’єктивно не його заслуга, а креативу і праці сотень львівських підприємців, з яких він дере безбожні побори.
==========
Це столиця українського КГБ-ФСБ.
В 1987 році мусив покинути це (рідне мені) місто бо хотів займатись підприємництвом, але не мав "блату" (не був ні гебістом ні комуністом ні родичем їх). Прийшлось їхати в Росію та інші республіки..
В 1991-му все покинув і примчав - повірив в "незалежність", яка виявилась Розграбом України. У Львові весь час панують чекісти. Не повірю, що Садовий не з їх числа..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.