Блоги → Перегляд

Про відродження державності України.

Вівторок, 04:13, 26/03

Рейтинг
1 0
Переглядів
158

0
0
0
У цій статті згадуються

У вівторок будуть на завершення представляти Порошенко... Ці вибори дуже насичені технічними кандидатами для розпилу уваги народу і ослаблення антипорошенківських сил... Люди не всі розуміють  як їх дурять... Тож свідомо вибрали потужних в протиставлені. Порошенко поставили в ряду ''непрохідних''. Це ж потрібно було Кошулинського позбавити провокаціями Фаріон-Гордонівського протистояння, бо свободівців постійно провокують то до антисемітских висловлювань, чи радикалізм проти інших мігрантів і нацменшин, щоб розвести оігархічний паразитизм на українцях з домінуючою нацменшиною у нинішній владі. Савченко підловили на тому, тож і сидить бідолага за свою простодушність. На жаль інтелігенти і інтелектуали еврейства мають мінімальний вплив на Коломойского, Фірташа, Порошенко, та інших олігархів-імперіалістів барижного типу.

А в понеділок представили  Тимошенко, Гриценко, Вікула... Тимошенко і  Гриценко, - зубри української політики... Тож їх умисно протиставили для взаємонейтралізації розвівши з Порошенко в просторі і часі. Для Порошенко від Гриценко виходить більша небезпека чим від Тимошенко, на психологічному рівні. Це ясно як планується забезпечення прав громадян. Дай боже людям мудрості зрозуміти то і робити об'єктивні оцінки кожного.

 

https://m.youtube.com/watch?v=G2DouZBIWrw 

 

Гриценко поки що єдиний робить майбутні кадрові розстановки прозоро. Він єдиний  з кандидатів пояснив, що участь в НАТО на 80% це правові та соціальні нормативи життя народу в своїй державі. Значним плюсом є в його програмі відродженя культури народу в країні Україна, що повинно було би об'єднати усіх націонал-патріотів. Крім того представлено кадри силових спрямувань за квотою президента і пояснено як буде вирішено  кадровий добор до виконавчої гілки влади. Як в народі кажуть, - настоящий полковник. Це господар багатодітної сім'ї, коли  інтереси дійсно співпадають з надіями народу без фіглярства і пустопорожнього піару.

У Тимошенко є логіка і мотивація, але про то є і у Гриценко, вже представлене через заявлених спільників. Ну і на період війни, слід всеж зрозуміти, що командна робота і організація руху демократичних сил явно демонструє перевагу. Проти Гриценко посилилися чутки і контрагітація. Кажуть, що від Гриценка є перебіжчики до Смішко... Я не виключаю то як провокацію, чи гавіть підкуп, але не самим Смішко, а олігархатом... Не видно в ньому політика. Наприклад Гриценко відкрито вів свою політичну роботу з 2014р. Він як фахівець пробував позитивно впливати на події... Якби Порошенко дослухався і реагував на попередження, то  менше було би втрат в ресурсах, економіці і саме головне, втрат людей. Як на мій погляд, то  переправка кораблів морем  була свідомою провокацією Порошенко... Кораблі можна було переправити внутрішніми водами та посуху, бо це перевага ''москітного флоту''. Це навпаки посилило би Азовську флотілію України неочікувано для ворога.   

Тимошенко залишаеться потужним лідером, але не використала консолідацію прогресивних сил. То де проект суспільног договору і де привентивні заходи деолігархізації суспільства. Проект за роки можна було і сворити і поширити... і навіть донести черз політпросвіту.

Вікул обіцяє як і сторонники з регіоналів, так що видно олігархічну гідру... Ці політики нам відомі ще за Янукосвича... Хіба хитріші за Порошенко...

 

 

Коментарі

Ці вибори дуже насичені технічними кандидатами для розпилу уваги народу і ослаблення антипорошенківських сил...
==========
Держслужбі наказали відволікти увагу народу на "неприбрані території" і "випал трави"))
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.