Блоги → Перегляд

Україна-Русь. Віртуальна партія

Понеділок, 15:23, 22.07.19

Рейтинг
0 0
Переглядів
866

0
0

"Києвоцентрична"  Україна-Русь потребує для своєї підтримки і відповідну політсилу. Як приклад, можна запропонувати віртуальну УПКР (Українська Партія Київська Русь): https://www.evernote.com/l/AXzDFLEgQ7hC751WQ0R7jgCHBBirk4QjOkU

 

Коментарі

mart mart 18:42
0
"Людина, що грається": політичні партії в Україні
https://dt.ua/internal/lyudina-scho-grayetsya-politichni-partiyi-v-ukrayini-273771_.html

З 1990 у Мін'юсті України зареєстровано 432 політичні сили. З них свою діяльність уже припинили 78 партій.

© Василь Артюшенко, DT.UA
Політики торгують, маніпулюють, корумпують. Політична гра — поняття ємне, має безліч проявів та функцій. Коли йдеться про партії як політичний інститут (під ним розумію сукупність певних правил гри), то можна сказати, що партії в Україні — це гра без правил.

Доцільно збагнути суть цієї гри. І не тільки через очікування чергових президентських і парламентських виборів, коли маємо визначитися, за яку політсилу віддати свій голос. Актуалізація питання "Що ми знаємо про політичні партії в Україні?" зростатиме, якщо розглянемо його в інших контекстах:

— якості політичних інститутів;

— загроз для країни в умовах гібридної війни Росії проти нашої держави;

— здатності політичної системи реагувати на різноманітні виклики.

Про партії в цифрах

За моїми підрахунками, з 1990 р. до сьогодні у Мін'юсті України зареєстровано 432 політичні сили. З них свою діяльність уже припинили 78 партій (або приблизно кожна п'ята) і, зокрема, вісім політсил перестали функціонувати безпосередньо в досліджуваний період: з партійної мапи зникли своєрідні відголоски минулого — три з чотирьох комуністичних партій (що функціонували на початку 2014 р.), атрибут Кучминих часів "Демократичний Союз" і ознака новітніх — партія "ЗА КЕРНЕСА!"* та інші.

Причини припинення діяльності цих політсил (якщо придивитися до деталей і нюансів), зрозуміло, досить відмінні. Утім, спільне теж є: зміна політичної кон'юнктури, поява нових "господарів" і спойлерів, які їх обслуговують, поява "нових охочих", які прагнуть "і собі щось відкусити"... Плід нинішньої кон'юнктури — 354 партії, що функціонували (за даними "Єдиного реєстру громадських формувань") на 1 січня цього року. Підрахувала: майже 38% з них (або 163 партії) були зареєстровані безпосередньо у період 2014–2017 рр. Пік реєстрації партій — 2015-й, коли з'явилося 79 нових утворень.

Утім, ці цифри — відносні, адже, по-перше, низка партій роками перебуває у стадії припинення (зокрема, понад шість років — партія "Українська платформа", понад чотири з половиною — "Фронт Змін", кілька років Мін'юст готує наказ про анулювання свідоцтва партії "За справедливість та добробут", штаб-квартира якої у м.Сімферополі, та рішення про анулювання реєстрації партії "ВІДРОДЖЕННЯ І РОЗВИТОК", що базується в Добропіллі у Донбасі. Тож названі політсили лише формально можна віднести до діючих. А якщо взяти до уваги той факт, що в середині 2016 р. НАЗК повідомляло, що 86 партій відсутні за адресою офіційної реєстрації, то кількість партій, які функціонують формально, сягає щонайменше 90 (близько 25,5% від усіх діючих).

А тепер — трішки сюру…

Коли партії вперше зіткнулися з необхідністю відзвітувати про свої фінансові витрати, то (як повідомляв представник НАЗК в інтерв'ю Deutsche Welle), улітку 2016-го до агентства зверталася по консультацію особа, на якій було зареєстровано… 17 партій.

Сім-над-цять? У мене запитання: а скільки загалом Мін'юст може видати партійок в одні руки?

Імені власника цього "політичного майна" мені не вдалося довідатися, але, аналізуючи (на початку 2017-го) інформацію на сайті Мін'юсту, виявила, що очільником, наприклад, ПАРТІЇ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" і ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ" був народний депутат Дмитро Добродомов; очільником партії "Молодь до ВЛАДИ!", як і сили з назвою "БЛОК ДАРТА ВЕЙДЕРА", — Валентин Скрипець. І знову запитання: чому державні мужі (всупереч законодавству) толерують ситуацію зі специфічною "багатопартійністю" особи?

Але оцініть красу гри: Скрипець — помічник молодого народного депутата Дмитра Голубова, члена фракції БПП. Минулого року Голубов був очільником "Інтернет партії України", але невдовзі керівництво політсилою було довірено його парламентській помічниці Юлії Рижих. Третій помічник Голубова — Максим Ястремський — теж при ділі: очолює "Піратську ...
mart mart   18:43
0

!!!!!!!!!
Про це дає підстави думати, наприклад, відсутність на сайті НАЗК звіту КРУК'а.

Таку абревіатуру власної назви дала ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "Київська Русь — Україна".


до КРУК'а, щоб збагнути, чи ж він не зловісний, змусила історія його перевтілення з Політичної партії "Ми Маємо Мету".

Ця "політична МММ" була зареєстрована в липні 2013 р. на чолі з людиною, яка за кілька місяців стала терористом і зрадником України, одним з ватажків фейкових республік на Сході України — Д.Пушиліним.

Як свідчив сайт Мін'юсту, він залишався керівником МММ упродовж 2014 і 2015 рр. Тільки наприкінці 2015-го (чи на початку 2016-го) МММ перевтілилася в КРУК'а.

Мене цікавить, як Пушилін передавав керівництво партією? А держава і суспільство контролювали цей процес?
0

"УПКР"-просто приклад,з "датою" до 2015
mart mart   10:25
0

я написав що хтось теж хоче русь.

а програму партії не знайшов.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі