Блоги → Перегляд
Мітки революція

Перша в світі антиюдейська революція

Субота, 07:33, 21.03.20

Рейтинг
1 0
Переглядів
909

0
0
Перша в світі антиюдейська революція 1435479707_17.jpg Україна може увійти в історію як такі да перша в світі країна, де відбулася антиюдейська революція. Принаймні всі обставини для цього запопадливо створила сама ж2 своїми ж невтомними зусиллями.

Лехайм!


Ось лише кілька аргументів на користь цього твердження:

Хто, коли й навіщо заходився виселяти татар з Криму?
https://zemlj.blogspot.com/2019/12/blog-post.html

Спростування, що ж2 не здає інтереси України
https://zemlj.blogspot.com/2019/12/2.html?m=1

Хрестоматія іудеєзнавства. Навчальний посібник
https://zemlj.blogspot.com/2019/09/blog-post.html 

Як #ж2 облаштовує Україну?
https://zemlj.blogspot.com/2019/06/blog-post.html

Організована злочинна група (стаття 255. ККУ Створення злочинної організації) ЗЄіБєні під чуйним керівництвом самого Бєні дбайливо копає собі могилу не лише відкритою зрадою гоїв-українців, а й таким масштабом пограбування українців взагалі, а України зокрема, що наші онуки будуть сплачувати їм вигадані борги. 

Питання лише в тому:

1) яких масштабів набуде національно-визвольна боротьба білих українців

Гайдамаки-2
https://zemlj.blogspot.com/2019/07/2.html#more

2) і коли спалахне. 

Задля справедливості варто зауважити, що Гайдамаччина і є першою українською антиюдейською революцією, котору спровокувала сама ж2. Те, що насувається, буде за ліком революцією другою.

А ще варто зауважити, що всі українські революції і є, власне, антикримінальними.

Ми, Міжнародний аналітичний центр права, вже намагалися зупинити розвиток такого негативного сценарію в Україні, що потенційно, може призвести до спалаху насильства, й не допустити організовану злочинну групу ЗЄіБєні до виборів:
https://zemlj.blogspot.com/p/the-registrar-european-court-of-human.html
Проте Європейський суд із захисту прав людини в місті Страсбург порадив нам Правило 39 застосовувати в іншому контексті. 

Та мафія, яку створила ж2 за суто національно-релігійною ознакою, вже створює не лише суто кримінальні наслідки, а й підґрунтя для роботи Міжнародного суду ООН в місті Гаага. Адже ті злочини, котрі нині організовує організоване злочинне угрупування ЗЄіБєні проти України й проти українців, вже  класифікуються як злочини проти людства. 

Коментарі

Леоніде, ти і твої прихильники прагнете втілювати в життя тільки свої примхи і забаганки. Ще й звете ці свої марення єдиновірними та корисними для всіх українців.
Насправді ж я не знаю жодного укрпатріота, який би реально чимось конкретним покращив життя українців.
А все тому, що патріотизм - це риса вроджена, ще тваринна. І вона не пояснює ПРИЧИН суспільних лих та проблем. Але ви тупо й нахабно дієте тільки по-тваринному. І якраз від такого вашого "патріотизму" все у нас тільки гіршає.
А якщо ви справді хочете покращувати життя українцям, то беріться за КОМЕРЦІЙНЕ ВПРОВАДЖЕННЯ УКРНОВИЗНИ. Так, як у всіх передових країнах. Бо зараз ви тільки тупо прагнете української крові.
Читайте мої статті тут. Якщо хоч якусь частину там втямите, то вже буде краще для України.
Дякую!
Перед кожною революцією подібні пісяки пісяли мені на блог щось подібне, а потім зникали навіть не вибачившись за напісяне
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі